Skocz do zawartości

MrMarcinxD

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    120
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez MrMarcinxD

  1. No dobrze ale mi się to wydaję za 0 RP z strony policji
  2. Ale Knx on ma racje od kiedy w trakcie RP wylatują z auta kolczatki?.. Powinien ktoś z przodu je ustawić i zablokować przejazd dziękuje tyle odemnie Narazie Napisz apelke
  3. MrMarcinxD

    4 life...

    [*] Pamiętaj wszystko się kiedyś ułoży nie zapomnę cię chciałem tego twojego sanda pa! R.I.P R.I.P [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
  4. Dla mnie to R.I.P Tsa <3 Ukochane ale.. jednak czegoś brakuje wróce jeszcze do was :D !

  5. Co ma być to będzie zawsze i wszędzie ;)

  6. Rudy Rafalleo w naszej pamięci w sercach :< <3 !

  7. Rudy :/ Pamiętam łączenie kanałów na mumblu <3 Zawsze było świetnie ! Szkoda , że odchodzisz to co dla nas zrobiłeś.. jest godne naszej przyjaźni . Mam nadzieję , że wrócisz do nas zawsze byłeś i będziesz potrzebny na serwerze. Te-te wszystkie sprawy , zabawy które .. zostaną w naszej pamięci <3 [*] Będziemy cie wszyscy pamiętali i Kochali ! . Będzie nam cię brakować.. Zawsze będziesz mógł wrócić na serwer ! Myśleliśmy , że będziesz tutaj tak długo aż do rangi RCona . Cieszyli myśmy się :'( teraz ten czar mija prysnął gdzieś gdzie.. zostaniesz czyli w naszych sercach <3 PA to smutna dla nas chwila .. Pa to ostatnie pożegnanie..
  8. Szpila [*] no cóż nie każdy dostaje tego czego chce tyvpróbowałeś ale jeden jedyny lokaut cię niszczył szacun ziom ! Za odwagę w walce

  9. MrMarcinxD

    |INTRA| by : Scyrix

    Muzykę dalem na priv..
  10. Oferuje :Jester tuning :Full vizual , LPG 25l , felgi , przebieg 3000 + intruder i emperor jak coś privka
  11. Rajstopy zabijanie postów? 3maj sie
  12. Lii-Li-LIMITLES!! NIE RÓB NAM TEGO :<< Szkoda 3maj się wróć jak będziesz mógł ! (
  13. Model: Yosemite Pojemność silnika: ------ Przebieg:-------------- Usterki: ----------------- Cena: Za yosemite dam jestera full viz przeb 3k i LPG 25l ID: ----- Kolor: ------- Tuning:-------- Kolor świateł: ------------ SS'y: ------------------------
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin