Rudy :/ Pamiętam łączenie kanałów na mumblu <3 Zawsze było świetnie ! Szkoda , że odchodzisz to co dla nas zrobiłeś.. jest godne naszej przyjaźni . Mam nadzieję , że wrócisz do nas zawsze byłeś i będziesz potrzebny na serwerze. Te-te wszystkie sprawy , zabawy które .. zostaną w naszej pamięci <3 [*] Będziemy cie wszyscy pamiętali i Kochali ! . Będzie nam cię brakować.. Zawsze będziesz mógł wrócić na serwer ! Myśleliśmy , że będziesz tutaj tak długo aż do rangi RCona . Cieszyli myśmy się :'( teraz ten czar mija prysnął gdzieś gdzie.. zostaniesz czyli w naszych sercach <3 PA to smutna dla nas chwila .. Pa to ostatnie pożegnanie..