Skocz do zawartości

MrMarcinxD

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    120
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez MrMarcinxD

  1. Cześć mógłbym się dowiedzieć jakim programem nagrywasz i jakim to obrabiasz przyspieszasz itp? Dzięki wielkie jak coś możesz na priv
  2. Cześć mam taki problem bo coś mi się zwaliło z programem do nagrywania macie jakieś programy do nagrywania fajne z mta? PISAĆ)
  3. Nowy nick nowe życie <3

    1. Satis

      Satis

      Ściągara.... 1. KuboneG 2.JaneG

    2. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      Żadna ściągara..

    3. DaszeK

      DaszeK

      Pierwszy byłem na ;3 PiotreG

    4. DaszeK
    5. MrMarcinxD

      MrMarcinxD

      E tam tylko nicku szukam

  4. MrMarcinxD

    |INTRA| by : Scyrix

    Nick: Marcineq Typ intra : Dupstep Pod jaką gre? : Cs:Go , Mta , Euro Truck Simulator 2 , Wynagrodzenie : Nie wiem pomyślę Muzyka: Walnij jakąś epicką
  5. ok @LOCK PROSZĘ ZAMKNĄĆ NASTĘPNY EVENT JAK COŚ WYMYŚLĘ ;#
  6. Wyniki Gratuluje Lukaszowi312 wygrywa on 2000pln a nick który będę miał to MarcineG lecz podrasuje go troszkę Gratuluje za niedługo następny konkurs :]
  7. Sorki za to ale nie mogłem dzisiaj o godzinie 24.00 będą na 100 % cześć
  8. MrMarcinxD

    Jestera

    daj ss ;-; i czy dopłacisz?
  9. nie muszą być związne z imieniem wyszystko co ci do głowy wpadnie
  10. Proszę o wypisywanie nicków macie czas do 03.01.2016 Godz 22.00 Potem po półgodziny wyznam wyniki kto wygrał :>
  11. Tak jak w temacie . Jeżeli ktoś napisze nick który mi się spodoba dostaje nagrodę w wysokości 2000PLN
  12. MrMarcinxD

    Jestera

    Model: Jester Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 3000+ Usterki: Ostatnio wyjechał z salonu dałem tuning i jeździ Brak Cena: 145k ID: --- Później podam Kolor: Czerwony Tuning:Full Vizual LPG 25l Felgi . Kolor świateł: Standard SS'y: ----
  13. MrMarcinxD

    KTO POMOŻE ZAPŁACE!

    1. może ich nie zapisujesz tylko dajesz odrazu otwórz 2. czy tylko one tak robią czy wszystkie pliki? 3. może anty virus przeskadza 4. Przeglądarka do kitu 5. za mało miejsca na pc..
  14. dam jester full vizka przeb 3k lpg 25l
  15. Mi też was będzie brakować :c Chcę , żebyście to zrozumieli co ja czuje i staneli po mojej stonie
  16. przemyślę DZIĘKI ZA DOBRE CHĘCI
  17. Dam jester full vizual lpg 25litrów jak cos priv forum
  18. No cóż jeżeli się nie dostanę to trudno ale naprawdę trudno będzie mi się z wami pożegnać ;(
  19. Heh Yodas nie martw się będę wbijał od czasu do czasu i oddam ci 25k No jeżeli dostanę się do TSA to będę częściej na serwie i na mumblu ale to nie będzie to samo co wcześniej
  20. MrMarcinxD

    Czas już na mnie.

    Cześć może nie wszyscy mnie znają ale odchodzę na dłuższy czas z 4life nie nie przechodzę na inny serwer . Po prostu muszę odpocząć od 4life. Trochę się tu zmienia , trochę jest takiej atmosfery .. Chciałbym pozdrowić BYŁĄ ekipę TSA :/ cóż zostaliśmy wyrzuceni nic się nie stało próbować dalej . Nie każdy wróci ale na pewno większość wróci . Odchodzę nie wiem na miesiąc , tydzień , dzień , rok , na zawsze po prostu nie wiem.. CZEŚĆ ;-;
  21. MrMarcinxD

    [GRAFIKA] By RaveX

    Napis na Avatarze: MrMarcinxD Rozmiar Avatara: Takie tsa podobne do Verkiego Tło Avatara: To co ma Verki ale zmienione Wynagrodzenie (Nie obowiązkowe, lecz przyjmę): Po przyjacielsku ;d dam ci coś xd pozniej xd;
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin