-
Postów
385 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia mateuszaty
Spamer (4/4)
1,1 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje mateuszaty
-
Gdzie ja ci animki zbugowałem na dm-e. Niby to my płaczemy ze przegrywamy a jest na odwrót. Jak jesteś pewien że używam animek i coś buguje to proszę napisać skargę a nie bd pier*olił za moimi plecami
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
No, wysoko postawiona w frakcji to na pewno nie okłamuje. Yhm. Szkoda, że większość z nich jest kłamcami
Mam na to swoje dowody, siema
-
Tak więc też nie mam już nic do dodania, ponieważ nie chcę wynosić informacji z kanału taktycznego, cześć.
-
-
Świetnie, 4 członków z administracji było na akcji a zwykły gracz twierdzi że buguje animki

