-
Postów
199 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KOV
-
Ref
-
Ref
-
Zpowolnienie hamowania ogranicznikiem jest jak mi się wydaje niemożliwe.
-
Na starcie chciałbym cie poprosić o włączenie tego utworu do czytania tego tematu. https://www.youtube.com/watch?v=GGsz5SBqwiI Jeśli ta się skończy to łap towarzyszyła mi przy ostatnich chwilach w NFS WORLD :/ ale już w offline nie online :/ https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk Ostatnia nutka Od chodzę z powodów logicznych, nuda , żałosny poziom wielu graczy a także brak sensu prowadzenia dalszej gry na serwerze. Tak to jest moje 2 pożegnanie w sumie 3 ale 1 było tym na jakiś krótki czas. Te za pewne jest na zawsze. Serwer był świetny i nadal jest a może i ma przed sobą świetlana przyszłość, ale jedna rzecz go psuje i to bardzo >>> gracze a przynajmniej niektórzy którymi gardzę, pluje i nienawidzę mógłbym tu wymieniać masę tego typu osób ale było by to bez sensu. Na sam koniec ,,zapewne" chciałbym pozdrowić kilka osób. Yankees- Zaczynamy od ciebie byłeś pierwsza osobą poza TeamForEverem z którą miałem duży kontakt fajnie było nosić razem paczki na magazynie pozdrawiam serdecznie ! Reto- Ostatnio cię nie widzę na serwerze a szkoda jesteś zajebistą mordą nie zmieniaj się na złe mam nadzieje ze to przeczytasz. Aveniq- Nie wiem czy grasz nie mam z tobą kontaktu ale z całego serca cię pozdrawiam miło dość średniego wieku naprawdę ogarniasz, graj dalej serwer potrzebuje takich jak ty. TeamForEver- Pierwszy znajomy, pierwszy towarzysz, pierwszy doradca dobry ziomek z ciebie jak się szkoda że także odszedłeś moje odejście trochę się do tego tyczy pozdrawiam serdecznie. Rycha57- Najlepszy cj na serwerze nie no żartuje spoko osoba z ciebie otwarta, masz dystans do siebie, humor i nie tylko najlepsze czasy na serwerze spędzałem właśnie z tobą pozdro serdeczne ! Krisu- Szkoda ze stara ekipa się rozbiła nie wiem kto zawinił to chyba nie miejsce od tego spoko jesteś i spoko będziesz przynajmniej mam taką nadzieje pozdro serdeczne ! Romeg- Ostatnio troche mnie no... bez przekleństw ale pozdrawiam chociaż trochę średnio się zachowałeś ELO!!! Kasztan- Były lider starej org nadałeś mi pierwszego v-l i za pewne ostatniego fajna z ciebie osoba wiem tyle niestety miałem z tobą mało kontatku pozdrawiam !!! Dawcio77- Ty już chyba tego nie przeczytasz ale w sumie wcale tak nie dawno naprawdę fajnie graliśmy spędzaliśmy ze sobą ok 70% mojego czasu na serwerze szkoda ze przez tylko kilka dni No lipa bywa :/ elo i pozdro Mikixd- mało kontaktu mało w logach ale wiem ze nie jesteś nikim złym pozdrawiam !! Hrydziu- Fajna morda z ciebie wiecej satyry niż wody w organizmie xD nie no żartuje o ile graczem nie jesteś genialnym to znajomym za*******m to do ciebie napisałem ostatnie pw na serwerze trzymaj się pozdo ! Ciperek aha niedowlad musku- Mój racer najukochańszy murzynek bambo no rasist legit !111 a tak poważnie to spoko jesteś chociaż jak się nie mylę skończyłeś grę do zobaczenia i pozdrawiam ! Neon - Odwalacz mumblowy aka seledynowy nie mieliśmy najlepszego kontaku ale było go sporo pozdrawiam ! XQward-Nie ma co gadać najlepszy rcon jak mogłeś to mi pomagałeś nie traktujesz też rangi jak poseł, legitymacji pozdrawiam ! DeltaRon- Spotkania u ciebie przy garażu nad ranem to było coś na prawdę dawałeś mi czasem sporo śmiechu pozdrawiam ! PolskiNapoj- Skończyłeś grę na 99% a szkoda bo jesteś jednym z najlepszych charakterów serwera, genialnie jeździło się z tobą sultanem hamera pozdrawiam serdecznie ! Batii- Jedna z lepszych osób nie mieliśmy żadnych spin i tym podobne dobra morda co tu dużo mówić serdecznie pozdrawiam! Staff- Dobry administrator, dobry gracz spoko się gadało na mumble niech ranga cie nie nie zmieni pilnuj tego pozdrawiam !! Namik209- Jeden z ciekawszych administratorów a także osób do pogawędek na chacie /g słyszałem na ciebie wiele złego, nie wiem czy to prawda dla mnie jesteś, byłeś i będziesz zajebistą mordą pozdrawiam serdecznie ! Grabsio311- Jeden z najlepszych supporterów w moim obeznaniu odwalasz dużo dobrej roboty pozdrawiam ! Adik- Najlepszy taksufkasz ala good plejer tak samo jak w przypadku namika dużo pisaliśmy na chacie /g pozdrawiam ! ENOMEK- Nie wiele miałem z tobą kontatku jednak zasługujesz na pozdrowienie bo jesteś spoko morda pozdrawiam ! Carl- Fajny ziomek z ciebie niezłe rymy i wierszyki o krystianu się razem tworzyło o krystianie na chacie oraganizacjii pozdrawiam ! Socz3q- Czy jaki tam się pisze ten tam twój nick pozdrawiam serdecznie dzięki za spędzony czas razem na serwie ! Łukasz1339- Najlepszy administrator co tu dużo mówić zero fawory dużo wkładałeś w rangę pozdrawiam serdecznie ! Kirge- Najlepszy odwalacz kontakt mieliśmy bardzo mały ale jakiś tam był wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Mr_magulon- Dzięki za gleby , dzięki za to że nie zostawiłeś mnie na lodzie gdy moja gra mogła się skończyć pozdrawiam serdecznie a no i jeszcze spoko z ciebie prezenter radia stay fm Turysta- Mieliśmy dość spory kontakt dawno, dawno , dawno temu ale dzięki za te podwózki na magazyn wiele rad, i tym podobne pozdrawiam serecznie ! KNX- Zapamiętam cię pod nickiem rajstopy dużo pisaliśmy na magazynie za dawnych czasów jeszcze przed banem wiele złego o tobie słyszałem, mam nadzieje że to bzdury a ty jesteś w mojej opinią fajną osobą pozdrawiam ! mati121- Na serwerze widzimy się conajmniej rzadko no cóż spoko z ciebie morda dużo przepisanych godzin dużo przejeżdzonych godzin naprawdę za******y z ciebie ziomal pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu ! ciacho191- Dużo pisaliśmy w nie dawnym czasie jesteś spoko gość pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na serwerze, jak i w całym życiu. maroon5/ Venox|STOP|- Sporo ci pomogłem w handlu na początku i życzę ci powodzenia w tej dziedzinie spoko gość z ciebie nie zmianiaj sie z ciebie pozdrawiam ! Karel- Nie mieliśmy jakiegoś wielkiego kontaktu wydajesz się być spoko mam nadzieje że taki jesteś pozdrawiam serdecznie ! Bolek- Robisz sporo dobrego dla serwera ale nie jesteś w moim mniemaniu dobrą osobą zmień się, pzodrawiam. Kosik- Mieliśmy w miarę spoko kontakt handluj dalej a może się czegoś fajnego dorobisz pozdrawiam ! MaRecki- Dobra morda chociaż sporo zła w tobie to i tak cię szanuję pozdrawiam serdecznie ! FoCuS*-Zaraz za Wojotkiem najlepsze audycję naprawdę dobra pompa pozdrawiam ! MajsterTHC- Byłeś Jednym z najlepszych prezenterów wracaj na serwer i rozwiń trochę ten sment bo naprawdę szkoda serwa :V pozdrawiam ! Rodowity- O tobie zapomnieć ban który był przesadzony ale może słuszny pozdrawiam ! Yaski- Naprawdę spoko nagrywałeś 4life nawet gdy jeszcze na niego nie wróciłem i tak cie oglądałem to właśnie dzięki tobie powróciłem na serwer pozdrawiam ! Deas- Git pisało się na chacie organizacji faf z tobą dobry był z ciebie v-lider jak i gracz mam nadzieje że taki pozostaniesz pozdrawiam ! Nemlik aka plemnik- Byłeś jedną z pierwszych osób jaką wgl spotkałem po wejściu na serwer naprawdę fajnie pisało się na chacie organizacji spoko morda pozdo! Skoku- Jeden z ciekawszych odwalaczy przynajmniej po zabraniu rangi fajnie się pisało dzięki za każda pomoc związaną z rangą pozdrawiam ! Owoc- Naprawdę fajnie się pisało jak i grało jedna z lepszych osób z organizacji f&f pozdrawiam serdecznie!! Dergef- Zapamiętam cię jako dobrego a jednocześnie złego pozdrawiam ! Mr.pokemon- Dzięki za pisanie i porady co do handlu pozdrawiam ! Wikox3- Dobry gracz pamiętam jak mieliśmy równe majątki dzisiaj jest chyba troszkę inaczej chociaż dzisiaj dla mnie majątek żnaczy tyle co nic pozdrawiam ! |YT|Scyrix- Dobry prezent nwm czy dalej nim jesteś ale mam nadzieje ze tak pozdrawiam ! Karmelowaty- Nie było pomiedzy nami zbyt dobrze ale ostatnio się chyba jakoś ułożyło pozdrawiam ! s1xxu- No fajna z ciebie morda czasem się handlowało czasem się popisało a czasem podwalało pozdrawiam serdecznie! T3rror- Dobrze nagrywałeś 4life nie wiem czy dalej to robisz bo dawno nie wchodziłem na twój kanał pozdrawiam !! Buraczek- Troche się pisało no wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Anal3qq- Dzięki za wszystko pozdrawiam ! kruku- Spoko morda jedna z najlepszych jeszcze z f&f pozdrawiam serdecznie dziękuję za wszystko ! To koniec pozdrowień osób serwera ale jako że odejście z serwa to raczej także odejście od mta to chcę pozdrowić kilkanaście osób które towarzyszyło mi podczas tych 5 lat w tym epickim modzie <3 Barti Patrick D-C Komuh Slugler Skadryl NapalonyJhony Skaciu Krypto Nubis Sentinex Goldsss WengoszPlamisty Ziomek36 PolskiZiomek Krypus Aksysiu Kromek Walduś Breno Bicbmx Alf3x Supernova Cebulion Japko Tykuś Mateks Bigos Djstreetz Magus Mendalino Gruszewski Pandus Krupczyk Majers Hector nie. nie ten z 4life :V Virelox Proxiak Tahomix Materaks Logan Spike Hastly Rovix Alex Prikso Kambus Krupczyn Makoks Oraz Tundrex0 Na sam koniec chciałbym powiedzieć że przygoda z serwerem była naprawdę genialna ale cóż wszystko co dobre, szybko się kończy żegnam ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich a także życzyć szczęścia. Mam nadzieje że ten temat nie wywołał w tobie smutku. Kiedyś to musiało nadejść i nadchodzi właśnie dzisiaj smutny dzień cóż niestety. Mam nadzieje że pozostanę w waszych głowach i nie zapomnicie o mnie za prędko Już na sam koniec kilka ssów
-
Na starcie chciałbym cie poprosić o włączenie tego utworu do czytania tego tematu. https://www.youtube.com/watch?v=GGsz5SBqwiI Jeśli ta się skończy to łap towarzyszyła mi przy ostatnich chwilach w NFS WORLD :/ ale już w offline nie online :/ https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk Ostatnia nutka https://youtu.be/90PRvlhOLSk Od chodzę z powodów logicznych, nuda , żałosny poziom wielu graczy a także brak sensu prowadzenia dalszej gry na serwerze. Tak to jest moje 2 pożegnanie w sumie 3 ale 1 było tym na jakiś krótki czas. Te za pewne jest na zawsze. Serwer był świetny i nadal jest a może i ma przed sobą świetlana przyszłość, ale jedna rzecz go psuje i to bardzo >>> gracze a przynajmniej niektórzy którymi gardzę, pluje i nienawidzę mógłbym tu wymieniać masę tego typu osób ale było by to bez sensu. Na sam koniec ,,zapewne" chciałbym pozdrowić kilka osób. Yankees- Zaczynamy od ciebie byłeś pierwsza osobą poza TeamForEverem z którą miałem duży kontakt fajnie było nosić razem paczki na magazynie pozdrawiam serdecznie ! Reto- Ostatnio cię nie widzę na serwerze a szkoda jesteś zajebistą mordą nie zmieniaj się na złe mam nadzieje ze to przeczytasz. Aveniq- Nie wiem czy grasz nie mam z tobą kontaktu ale z całego serca cię pozdrawiam miło dość średniego wieku naprawdę ogarniasz, graj dalej serwer potrzebuje takich jak ty. TeamForEver- Pierwszy znajomy, pierwszy towarzysz, pierwszy doradca dobry ziomek z ciebie jak się szkoda że także odszedłeś moje odejście trochę się do tego tyczy pozdrawiam serdecznie. Rycha57- Najlepszy cj na serwerze nie no żartuje spoko osoba z ciebie otwarta, masz dystans do siebie, humor i nie tylko najlepsze czasy na serwerze spędzałem właśnie z tobą pozdro serdeczne ! Krisu- Szkoda ze stara ekipa się rozbiła nie wiem kto zawinił to chyba nie miejsce od tego spoko jesteś i spoko będziesz przynajmniej mam taką nadzieje pozdro serdeczne ! Romeg- Ostatnio troche mnie no... bez przekleństw ale pozdrawiam chociaż trochę średnio się zachowałeś ELO!!! Kasztan- Były lider starej org nadałeś mi pierwszego v-l i za pewne ostatniego fajna z ciebie osoba wiem tyle niestety miałem z tobą mało kontatku pozdrawiam !!! Dawcio77- Ty już chyba tego nie przeczytasz ale w sumie wcale tak nie dawno naprawdę fajnie graliśmy spędzaliśmy ze sobą ok 70% mojego czasu na serwerze szkoda ze przez tylko kilka dni No lipa bywa :/ elo i pozdro Mikixd- mało kontaktu mało w logach ale wiem ze nie jesteś nikim złym pozdrawiam !! Hrydziu- Fajna morda z ciebie wiecej satyry niż wody w organizmie xD nie no żartuje o ile graczem nie jesteś genialnym to znajomym za*******m to do ciebie napisałem ostatnie pw na serwerze trzymaj się pozdo ! Ciperek aha niedowlad musku- Mój racer najukochańszy murzynek bambo no rasist legit !111 a tak poważnie to spoko jesteś chociaż jak się nie mylę skończyłeś grę do zobaczenia i pozdrawiam ! Neon - Odwalacz mumblowy aka seledynowy nie mieliśmy najlepszego kontaku ale było go sporo pozdrawiam ! XQward-Nie ma co gadać najlepszy rcon jak mogłeś to mi pomagałeś nie traktujesz też rangi jak poseł, legitymacji pozdrawiam ! DeltaRon- Spotkania u ciebie przy garażu nad ranem to było coś na prawdę dawałeś mi czasem sporo śmiechu pozdrawiam ! PolskiNapoj- Skończyłeś grę na 99% a szkoda bo jesteś jednym z najlepszych charakterów serwera, genialnie jeździło się z tobą sultanem hamera pozdrawiam serdecznie ! Batii- Jedna z lepszych osób nie mieliśmy żadnych spin i tym podobne dobra morda co tu dużo mówić serdecznie pozdrawiam! Staff- Dobry administrator, dobry gracz spoko się gadało na mumble niech ranga cie nie nie zmieni pilnuj tego pozdrawiam !! Namik209- Jeden z ciekawszych administratorów a także osób do pogawędek na chacie /g słyszałem na ciebie wiele złego, nie wiem czy to prawda dla mnie jesteś, byłeś i będziesz zajebistą mordą pozdrawiam serdecznie ! Grabsio311- Jeden z najlepszych supporterów w moim obeznaniu odwalasz dużo dobrej roboty pozdrawiam ! Adik- Najlepszy taksufkasz ala good plejer tak samo jak w przypadku namika dużo pisaliśmy na chacie /g pozdrawiam ! ENOMEK- Nie wiele miałem z tobą kontatku jednak zasługujesz na pozdrowienie bo jesteś spoko morda pozdrawiam ! Carl- Fajny ziomek z ciebie niezłe rymy i wierszyki o krystianu się razem tworzyło o krystianie na chacie oraganizacjii pozdrawiam ! Socz3q- Czy jaki tam się pisze ten tam twój nick pozdrawiam serdecznie dzięki za spędzony czas razem na serwie ! Łukasz1339- Najlepszy administrator co tu dużo mówić zero fawory dużo wkładałeś w rangę pozdrawiam serdecznie ! Kirge- Najlepszy odwalacz kontakt mieliśmy bardzo mały ale jakiś tam był wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Mr_magulon- Dzięki za gleby , dzięki za to że nie zostawiłeś mnie na lodzie gdy moja gra mogła się skończyć pozdrawiam serdecznie a no i jeszcze spoko z ciebie prezenter radia stay fm Turysta- Mieliśmy dość spory kontakt dawno, dawno , dawno temu ale dzięki za te podwózki na magazyn wiele rad, i tym podobne pozdrawiam serecznie ! KNX- Zapamiętam cię pod nickiem rajstopy dużo pisaliśmy na magazynie za dawnych czasów jeszcze przed banem wiele złego o tobie słyszałem, mam nadzieje że to bzdury a ty jesteś w mojej opinią fajną osobą pozdrawiam ! mati121- Na serwerze widzimy się conajmniej rzadko no cóż spoko z ciebie morda dużo przepisanych godzin dużo przejeżdzonych godzin naprawdę za******y z ciebie ziomal pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu ! ciacho191- Dużo pisaliśmy w nie dawnym czasie jesteś spoko gość pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na serwerze, jak i w całym życiu. maroon5/ Venox|STOP|- Sporo ci pomogłem w handlu na początku i życzę ci powodzenia w tej dziedzinie spoko gość z ciebie nie zmianiaj sie z ciebie pozdrawiam ! Karel- Nie mieliśmy jakiegoś wielkiego kontaktu wydajesz się być spoko mam nadzieje że taki jesteś pozdrawiam serdecznie ! Bolek- Robisz sporo dobrego dla serwera ale nie jesteś w moim mniemaniu dobrą osobą zmień się, pzodrawiam. Kosik- Mieliśmy w miarę spoko kontakt handluj dalej a może się czegoś fajnego dorobisz pozdrawiam ! MaRecki- Dobra morda chociaż sporo zła w tobie to i tak cię szanuję pozdrawiam serdecznie ! FoCuS*-Zaraz za Wojotkiem najlepsze audycję naprawdę dobra pompa pozdrawiam ! MajsterTHC- Byłeś Jednym z najlepszych prezenterów wracaj na serwer i rozwiń trochę ten sment bo naprawdę szkoda serwa :V pozdrawiam ! Rodowity- O tobie zapomnieć ban który był przesadzony ale może słuszny pozdrawiam ! Yaski- Naprawdę spoko nagrywałeś 4life nawet gdy jeszcze na niego nie wróciłem i tak cie oglądałem to właśnie dzięki tobie powróciłem na serwer pozdrawiam ! Deas- Git pisało się na chacie organizacji faf z tobą dobry był z ciebie v-lider jak i gracz mam nadzieje że taki pozostaniesz pozdrawiam ! Nemlik aka plemnik- Byłeś jedną z pierwszych osób jaką wgl spotkałem po wejściu na serwer naprawdę fajnie pisało się na chacie organizacji spoko morda pozdo! Skoku- Jeden z ciekawszych odwalaczy przynajmniej po zabraniu rangi fajnie się pisało dzięki za każda pomoc związaną z rangą pozdrawiam ! Owoc- Naprawdę fajnie się pisało jak i grało jedna z lepszych osób z organizacji f&f pozdrawiam serdecznie!! Dergef- Zapamiętam cię jako dobrego a jednocześnie złego pozdrawiam ! Mr.pokemon- Dzięki za pisanie i porady co do handlu pozdrawiam ! Wikox3- Dobry gracz pamiętam jak mieliśmy równe majątki dzisiaj jest chyba troszkę inaczej chociaż dzisiaj dla mnie majątek żnaczy tyle co nic pozdrawiam ! |YT|Scyrix- Dobry prezent nwm czy dalej nim jesteś ale mam nadzieje ze tak pozdrawiam ! Karmelowaty- Nie było pomiedzy nami zbyt dobrze ale ostatnio się chyba jakoś ułożyło pozdrawiam ! s1xxu- No fajna z ciebie morda czasem się handlowało czasem się popisało a czasem podwalało pozdrawiam serdecznie! T3rror- Dobrze nagrywałeś 4life nie wiem czy dalej to robisz bo dawno nie wchodziłem na twój kanał pozdrawiam !! Buraczek- Troche się pisało no wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Anal3qq- Dzięki za wszystko pozdrawiam ! kruku- Spoko morda jedna z najlepszych jeszcze z f&f pozdrawiam serdecznie dziękuję za wszystko ! To koniec pozdrowień osób serwera ale jako że odejście z serwa to raczej także odejście od mta to chcę pozdrowić kilkanaście osób które towarzyszyło mi podczas tych 5 lat w tym epickim modzie <3 Barti Patrick D-C Komuh Slugler Skadryl NapalonyJhony Skaciu Krypto Nubis Sentinex Goldsss WengoszPlamisty Ziomek36 PolskiZiomek Krypus Aksysiu Kromek Walduś Breno Bicbmx Alf3x Supernova Cebulion Japko Tykuś Mateks Bigos Djstreetz Magus Mendalino Gruszewski Pandus Krupczyk Majers Hector nie. nie ten z 4life :V Virelox Proxiak Tahomix Materaks Logan Spike Hastly Rovix Alex Prikso Kambus Krupczyn Makoks Oraz Tundrex0 Na sam koniec chciałbym powiedzieć że przygoda z serwerem była naprawdę genialna ale cóż wszystko co dobre, szybko się kończy żegnam ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich a także życzyć szczęścia. Mam nadzieje że ten temat nie wywołał w tobie smutku. Kiedyś to musiało nadejść i nadchodzi właśnie dzisiaj smutny dzień cóż niestety. Mam nadzieje że pozostanę w waszych głowach i nie zapomnicie o mnie za prędko Już na sam koniec kilka ssów
-
Na starcie chciałbym cie poprosić o włączenie tego utworu do czytania tego tematu. https://www.youtube.com/watch?v=GGsz5SBqwiI Jeśli ta się skończy to łap towarzyszyła mi przy ostatnich chwilach w NFS WORLD :/ ale już w offline nie online :/ https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk Ostatnia nutka Od chodzę z powodów logicznych, nuda , żałosny poziom wielu graczy a także brak sensu prowadzenia dalszej gry na serwerze. Tak to jest moje 2 pożegnanie w sumie 3 ale 1 było tym na jakiś krótki czas. Te za pewne jest na zawsze. Serwer był świetny i nadal jest a może i ma przed sobą świetlana przyszłość, ale jedna rzecz go psuje i to bardzo >>> gracze a przynajmniej niektórzy którymi gardzę, pluje i nienawidzę mógłbym tu wymieniać masę tego typu osób ale było by to bez sensu. Na sam koniec ,,zapewne" chciałbym pozdrowić kilka osób. Yankees- Zaczynamy od ciebie byłeś pierwsza osobą poza TeamForEverem z którą miałem duży kontakt fajnie było nosić razem paczki na magazynie pozdrawiam serdecznie ! Reto- Ostatnio cię nie widzę na serwerze a szkoda jesteś zajebistą mordą nie zmieniaj się na złe mam nadzieje ze to przeczytasz. Aveniq- Nie wiem czy grasz nie mam z tobą kontaktu ale z całego serca cię pozdrawiam miło dość średniego wieku naprawdę ogarniasz, graj dalej serwer potrzebuje takich jak ty. TeamForEver- Pierwszy znajomy, pierwszy towarzysz, pierwszy doradca dobry ziomek z ciebie jak się szkoda że także odszedłeś moje odejście trochę się do tego tyczy pozdrawiam serdecznie. Rycha57- Najlepszy cj na serwerze nie no żartuje spoko osoba z ciebie otwarta, masz dystans do siebie, humor i nie tylko najlepsze czasy na serwerze spędzałem właśnie z tobą pozdro serdeczne ! Krisu- Szkoda ze stara ekipa się rozbiła nie wiem kto zawinił to chyba nie miejsce od tego spoko jesteś i spoko będziesz przynajmniej mam taką nadzieje pozdro serdeczne ! Romeg- Ostatnio troche mnie no... bez przekleństw ale pozdrawiam chociaż trochę średnio się zachowałeś ELO!!! Kasztan- Były lider starej org nadałeś mi pierwszego v-l i za pewne ostatniego fajna z ciebie osoba wiem tyle niestety miałem z tobą mało kontatku pozdrawiam !!! Dawcio77- Ty już chyba tego nie przeczytasz ale w sumie wcale tak nie dawno naprawdę fajnie graliśmy spędzaliśmy ze sobą ok 70% mojego czasu na serwerze szkoda ze przez tylko kilka dni No lipa bywa :/ elo i pozdro Mikixd- mało kontaktu mało w logach ale wiem ze nie jesteś nikim złym pozdrawiam !! Hrydziu- Fajna morda z ciebie wiecej satyry niż wody w organizmie xD nie no żartuje o ile graczem nie jesteś genialnym to znajomym za*******m to do ciebie napisałem ostatnie pw na serwerze trzymaj się pozdo ! Ciperek aha niedowlad musku- Mój racer najukochańszy murzynek bambo no rasist legit !111 a tak poważnie to spoko jesteś chociaż jak się nie mylę skończyłeś grę do zobaczenia i pozdrawiam ! Neon - Odwalacz mumblowy aka seledynowy nie mieliśmy najlepszego kontaku ale było go sporo pozdrawiam ! XQward-Nie ma co gadać najlepszy rcon jak mogłeś to mi pomagałeś nie traktujesz też rangi jak poseł, legitymacji pozdrawiam ! DeltaRon- Spotkania u ciebie przy garażu nad ranem to było coś na prawdę dawałeś mi czasem sporo śmiechu pozdrawiam ! PolskiNapoj- Skończyłeś grę na 99% a szkoda bo jesteś jednym z najlepszych charakterów serwera, genialnie jeździło się z tobą sultanem hamera pozdrawiam serdecznie ! Batii- Jedna z lepszych osób nie mieliśmy żadnych spin i tym podobne dobra morda co tu dużo mówić serdecznie pozdrawiam! Staff- Dobry administrator, dobry gracz spoko się gadało na mumble niech ranga cie nie nie zmieni pilnuj tego pozdrawiam !! Namik209- Jeden z ciekawszych administratorów a także osób do pogawędek na chacie /g słyszałem na ciebie wiele złego, nie wiem czy to prawda dla mnie jesteś, byłeś i będziesz zajebistą mordą pozdrawiam serdecznie ! Grabsio311- Jeden z najlepszych supporterów w moim obeznaniu odwalasz dużo dobrej roboty pozdrawiam ! Adik- Najlepszy taksufkasz ala good plejer tak samo jak w przypadku namika dużo pisaliśmy na chacie /g pozdrawiam ! ENOMEK- Nie wiele miałem z tobą kontatku jednak zasługujesz na pozdrowienie bo jesteś spoko morda pozdrawiam ! Carl- Fajny ziomek z ciebie niezłe rymy i wierszyki o krystianu się razem tworzyło o krystianie na chacie oraganizacjii pozdrawiam ! Socz3q- Czy jaki tam się pisze ten tam twój nick pozdrawiam serdecznie dzięki za spędzony czas razem na serwie ! Łukasz1339- Najlepszy administrator co tu dużo mówić zero fawory dużo wkładałeś w rangę pozdrawiam serdecznie ! Kirge- Najlepszy odwalacz kontakt mieliśmy bardzo mały ale jakiś tam był wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Mr_magulon- Dzięki za gleby , dzięki za to że nie zostawiłeś mnie na lodzie gdy moja gra mogła się skończyć pozdrawiam serdecznie a no i jeszcze spoko z ciebie prezenter radia stay fm Turysta- Mieliśmy dość spory kontakt dawno, dawno , dawno temu ale dzięki za te podwózki na magazyn wiele rad, i tym podobne pozdrawiam serecznie ! KNX- Zapamiętam cię pod nickiem rajstopy dużo pisaliśmy na magazynie za dawnych czasów jeszcze przed banem wiele złego o tobie słyszałem, mam nadzieje że to bzdury a ty jesteś w mojej opinią fajną osobą pozdrawiam ! mati121- Na serwerze widzimy się conajmniej rzadko no cóż spoko z ciebie morda dużo przepisanych godzin dużo przejeżdzonych godzin naprawdę za******y z ciebie ziomal pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu ! ciacho191- Dużo pisaliśmy w nie dawnym czasie jesteś spoko gość pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na serwerze, jak i w całym życiu. maroon5/ Venox|STOP|- Sporo ci pomogłem w handlu na początku i życzę ci powodzenia w tej dziedzinie spoko gość z ciebie nie zmianiaj sie z ciebie pozdrawiam ! Karel- Nie mieliśmy jakiegoś wielkiego kontaktu wydajesz się być spoko mam nadzieje że taki jesteś pozdrawiam serdecznie ! Bolek- Robisz sporo dobrego dla serwera ale nie jesteś w moim mniemaniu dobrą osobą zmień się, pzodrawiam. Kosik- Mieliśmy w miarę spoko kontakt handluj dalej a może się czegoś fajnego dorobisz pozdrawiam ! MaRecki- Dobra morda chociaż sporo zła w tobie to i tak cię szanuję pozdrawiam serdecznie ! FoCuS*-Zaraz za Wojotkiem najlepsze audycję naprawdę dobra pompa pozdrawiam ! MajsterTHC- Byłeś Jednym z najlepszych prezenterów wracaj na serwer i rozwiń trochę ten sment bo naprawdę szkoda serwa :V pozdrawiam ! Rodowity- O tobie zapomnieć ban który był przesadzony ale może słuszny pozdrawiam ! Yaski- Naprawdę spoko nagrywałeś 4life nawet gdy jeszcze na niego nie wróciłem i tak cie oglądałem to właśnie dzięki tobie powróciłem na serwer pozdrawiam ! Deas- Git pisało się na chacie organizacji faf z tobą dobry był z ciebie v-lider jak i gracz mam nadzieje że taki pozostaniesz pozdrawiam ! Nemlik aka plemnik- Byłeś jedną z pierwszych osób jaką wgl spotkałem po wejściu na serwer naprawdę fajnie pisało się na chacie organizacji spoko morda pozdo! Skoku- Jeden z ciekawszych odwalaczy przynajmniej po zabraniu rangi fajnie się pisało dzięki za każda pomoc związaną z rangą pozdrawiam ! Owoc- Naprawdę fajnie się pisało jak i grało jedna z lepszych osób z organizacji f&f pozdrawiam serdecznie!! Dergef- Zapamiętam cię jako dobrego a jednocześnie złego pozdrawiam ! Mr.pokemon- Dzięki za pisanie i porady co do handlu pozdrawiam ! Wikox3- Dobry gracz pamiętam jak mieliśmy równe majątki dzisiaj jest chyba troszkę inaczej chociaż dzisiaj dla mnie majątek żnaczy tyle co nic pozdrawiam ! |YT|Scyrix- Dobry prezent nwm czy dalej nim jesteś ale mam nadzieje ze tak pozdrawiam ! Karmelowaty- Nie było pomiedzy nami zbyt dobrze ale ostatnio się chyba jakoś ułożyło pozdrawiam ! s1xxu- No fajna z ciebie morda czasem się handlowało czasem się popisało a czasem podwalało pozdrawiam serdecznie! T3rror- Dobrze nagrywałeś 4life nie wiem czy dalej to robisz bo dawno nie wchodziłem na twój kanał pozdrawiam !! Buraczek- Troche się pisało no wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Anal3qq- Dzięki za wszystko pozdrawiam ! kruku- Spoko morda jedna z najlepszych jeszcze z f&f pozdrawiam serdecznie dziękuję za wszystko ! To koniec pozdrowień osób serwera ale jako że odejście z serwa to raczej także odejście od mta to chcę pozdrowić kilkanaście osób które towarzyszyło mi podczas tych 5 lat w tym epickim modzie <3 Barti Patrick D-C Komuh Slugler Skadryl NapalonyJhony Skaciu Krypto Nubis Sentinex Goldsss WengoszPlamisty Ziomek36 PolskiZiomek Krypus Aksysiu Kromek Walduś Breno Bicbmx Alf3x Supernova Cebulion Japko Tykuś Mateks Bigos Djstreetz Magus Mendalino Gruszewski Pandus Krupczyk Majers Hector nie. nie ten z 4life :V Virelox Proxiak Tahomix Materaks Logan Spike Hastly Rovix Alex Prikso Kambus Krupczyn Makoks Oraz Tundrex0 Na sam koniec chciałbym powiedzieć że przygoda z serwerem była naprawdę genialna ale cóż wszystko co dobre, szybko się kończy żegnam ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich a także życzyć szczęścia. Mam nadzieje że ten temat nie wywołał w tobie smutku. Kiedyś to musiało nadejść i nadchodzi właśnie dzisiaj smutny dzień cóż niestety. Mam nadzieje że pozostanę w waszych głowach i nie zapomnicie o mnie za prędko Już na sam koniec kilka ssów
-
Na starcie chciałbym cie poprosić o włączenie tego utworu do czytania tego tematu. https://www.youtube.com/watch?v=GGsz5SBqwiI Jeśli ta się skończy to łap towarzyszyła mi przy ostatnich chwilach w NFS WORLD :/ ale już w offline nie online :/ https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk Ostatnia nutka Od chodzę z powodów logicznych, nuda , żałosny poziom wielu graczy a także brak sensu prowadzenia dalszej gry na serwerze. Tak to jest moje 2 pożegnanie w sumie 3 ale 1 było tym na jakiś krótki czas. Te za pewne jest na zawsze. Serwer był świetny i nadal jest a może i ma przed sobą świetlana przyszłość, ale jedna rzecz go psuje i to bardzo >>> gracze a przynajmniej niektórzy którymi gardzę, pluje i nienawidzę mógłbym tu wymieniać masę tego typu osób ale było by to bez sensu. Na sam koniec ,,zapewne" chciałbym pozdrowić kilka osób. Yankees- Zaczynamy od ciebie byłeś pierwsza osobą poza TeamForEverem z którą miałem duży kontakt fajnie było nosić razem paczki na magazynie pozdrawiam serdecznie ! Reto- Ostatnio cię nie widzę na serwerze a szkoda jesteś zajebistą mordą nie zmieniaj się na złe mam nadzieje ze to przeczytasz. Aveniq- Nie wiem czy grasz nie mam z tobą kontaktu ale z całego serca cię pozdrawiam miło dość średniego wieku naprawdę ogarniasz, graj dalej serwer potrzebuje takich jak ty. TeamForEver- Pierwszy znajomy, pierwszy towarzysz, pierwszy doradca dobry ziomek z ciebie jak się szkoda że także odszedłeś moje odejście trochę się do tego tyczy pozdrawiam serdecznie. Rycha57- Najlepszy cj na serwerze nie no żartuje spoko osoba z ciebie otwarta, masz dystans do siebie, humor i nie tylko najlepsze czasy na serwerze spędzałem właśnie z tobą pozdro serdeczne ! Krisu- Szkoda ze stara ekipa się rozbiła nie wiem kto zawinił to chyba nie miejsce od tego spoko jesteś i spoko będziesz przynajmniej mam taką nadzieje pozdro serdeczne ! Romeg- Ostatnio troche mnie no... bez przekleństw ale pozdrawiam chociaż trochę średnio się zachowałeś ELO!!! Kasztan- Były lider starej org nadałeś mi pierwszego v-l i za pewne ostatniego fajna z ciebie osoba wiem tyle niestety miałem z tobą mało kontatku pozdrawiam !!! Dawcio77- Ty już chyba tego nie przeczytasz ale w sumie wcale tak nie dawno naprawdę fajnie graliśmy spędzaliśmy ze sobą ok 70% mojego czasu na serwerze szkoda ze przez tylko kilka dni No lipa bywa :/ elo i pozdro Mikixd- mało kontaktu mało w logach ale wiem ze nie jesteś nikim złym pozdrawiam !! Hrydziu- Fajna morda z ciebie wiecej satyry niż wody w organizmie xD nie no żartuje o ile graczem nie jesteś genialnym to znajomym za*******m to do ciebie napisałem ostatnie pw na serwerze trzymaj się pozdo ! Ciperek aha niedowlad musku- Mój racer najukochańszy murzynek bambo no rasist legit !111 a tak poważnie to spoko jesteś chociaż jak się nie mylę skończyłeś grę do zobaczenia i pozdrawiam ! Neon - Odwalacz mumblowy aka seledynowy nie mieliśmy najlepszego kontaku ale było go sporo pozdrawiam ! XQward-Nie ma co gadać najlepszy rcon jak mogłeś to mi pomagałeś nie traktujesz też rangi jak poseł, legitymacji pozdrawiam ! DeltaRon- Spotkania u ciebie przy garażu nad ranem to było coś na prawdę dawałeś mi czasem sporo śmiechu pozdrawiam ! PolskiNapoj- Skończyłeś grę na 99% a szkoda bo jesteś jednym z najlepszych charakterów serwera, genialnie jeździło się z tobą sultanem hamera pozdrawiam serdecznie ! Batii- Jedna z lepszych osób nie mieliśmy żadnych spin i tym podobne dobra morda co tu dużo mówić serdecznie pozdrawiam! Staff- Dobry administrator, dobry gracz spoko się gadało na mumble niech ranga cie nie nie zmieni pilnuj tego pozdrawiam !! Namik209- Jeden z ciekawszych administratorów a także osób do pogawędek na chacie /g słyszałem na ciebie wiele złego, nie wiem czy to prawda dla mnie jesteś, byłeś i będziesz zajebistą mordą pozdrawiam serdecznie ! Grabsio311- Jeden z najlepszych supporterów w moim obeznaniu odwalasz dużo dobrej roboty pozdrawiam ! Adik- Najlepszy taksufkasz ala good plejer tak samo jak w przypadku namika dużo pisaliśmy na chacie /g pozdrawiam ! ENOMEK- Nie wiele miałem z tobą kontatku jednak zasługujesz na pozdrowienie bo jesteś spoko morda pozdrawiam ! Carl- Fajny ziomek z ciebie niezłe rymy i wierszyki o krystianu się razem tworzyło o krystianie na chacie oraganizacjii pozdrawiam ! Socz3q- Czy jaki tam się pisze ten tam twój nick pozdrawiam serdecznie dzięki za spędzony czas razem na serwie ! Łukasz1339- Najlepszy administrator co tu dużo mówić zero fawory dużo wkładałeś w rangę pozdrawiam serdecznie ! Kirge- Najlepszy odwalacz kontakt mieliśmy bardzo mały ale jakiś tam był wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Mr_magulon- Dzięki za gleby , dzięki za to że nie zostawiłeś mnie na lodzie gdy moja gra mogła się skończyć pozdrawiam serdecznie a no i jeszcze spoko z ciebie prezenter radia stay fm Turysta- Mieliśmy dość spory kontakt dawno, dawno , dawno temu ale dzięki za te podwózki na magazyn wiele rad, i tym podobne pozdrawiam serecznie ! KNX- Zapamiętam cię pod nickiem rajstopy dużo pisaliśmy na magazynie za dawnych czasów jeszcze przed banem wiele złego o tobie słyszałem, mam nadzieje że to bzdury a ty jesteś w mojej opinią fajną osobą pozdrawiam ! mati121- Na serwerze widzimy się conajmniej rzadko no cóż spoko z ciebie morda dużo przepisanych godzin dużo przejeżdzonych godzin naprawdę za******y z ciebie ziomal pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu ! ciacho191- Dużo pisaliśmy w nie dawnym czasie jesteś spoko gość pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na serwerze, jak i w całym życiu. maroon5/ Venox|STOP|- Sporo ci pomogłem w handlu na początku i życzę ci powodzenia w tej dziedzinie spoko gość z ciebie nie zmianiaj sie z ciebie pozdrawiam ! Karel- Nie mieliśmy jakiegoś wielkiego kontaktu wydajesz się być spoko mam nadzieje że taki jesteś pozdrawiam serdecznie ! Bolek- Robisz sporo dobrego dla serwera ale nie jesteś w moim mniemaniu dobrą osobą zmień się, pzodrawiam. Kosik- Mieliśmy w miarę spoko kontakt handluj dalej a może się czegoś fajnego dorobisz pozdrawiam ! MaRecki- Dobra morda chociaż sporo zła w tobie to i tak cię szanuję pozdrawiam serdecznie ! FoCuS*-Zaraz za Wojotkiem najlepsze audycję naprawdę dobra pompa pozdrawiam ! MajsterTHC- Byłeś Jednym z najlepszych prezenterów wracaj na serwer i rozwiń trochę ten sment bo naprawdę szkoda serwa :V pozdrawiam ! Rodowity- O tobie zapomnieć ban który był przesadzony ale może słuszny pozdrawiam ! Yaski- Naprawdę spoko nagrywałeś 4life nawet gdy jeszcze na niego nie wróciłem i tak cie oglądałem to właśnie dzięki tobie powróciłem na serwer pozdrawiam ! Deas- Git pisało się na chacie organizacji faf z tobą dobry był z ciebie v-lider jak i gracz mam nadzieje że taki pozostaniesz pozdrawiam ! Nemlik aka plemnik- Byłeś jedną z pierwszych osób jaką wgl spotkałem po wejściu na serwer naprawdę fajnie pisało się na chacie organizacji spoko morda pozdo! Skoku- Jeden z ciekawszych odwalaczy przynajmniej po zabraniu rangi fajnie się pisało dzięki za każda pomoc związaną z rangą pozdrawiam ! Owoc- Naprawdę fajnie się pisało jak i grało jedna z lepszych osób z organizacji f&f pozdrawiam serdecznie!! Dergef- Zapamiętam cię jako dobrego a jednocześnie złego pozdrawiam ! Mr.pokemon- Dzięki za pisanie i porady co do handlu pozdrawiam ! Wikox3- Dobry gracz pamiętam jak mieliśmy równe majątki dzisiaj jest chyba troszkę inaczej chociaż dzisiaj dla mnie majątek żnaczy tyle co nic pozdrawiam ! |YT|Scyrix- Dobry prezent nwm czy dalej nim jesteś ale mam nadzieje ze tak pozdrawiam ! Karmelowaty- Nie było pomiedzy nami zbyt dobrze ale ostatnio się chyba jakoś ułożyło pozdrawiam ! s1xxu- No fajna z ciebie morda czasem się handlowało czasem się popisało a czasem podwalało pozdrawiam serdecznie! T3rror- Dobrze nagrywałeś 4life nie wiem czy dalej to robisz bo dawno nie wchodziłem na twój kanał pozdrawiam !! Buraczek- Troche się pisało no wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Anal3qq- Dzięki za wszystko pozdrawiam ! kruku- Spoko morda jedna z najlepszych jeszcze z f&f pozdrawiam serdecznie dziękuję za wszystko ! To koniec pozdrowień osób serwera ale jako że odejście z serwa to raczej także odejście od mta to chcę pozdrowić kilkanaście osób które towarzyszyło mi podczas tych 5 lat w tym epickim modzie <3 Barti Patrick D-C Komuh Slugler Skadryl NapalonyJhony Skaciu Krypto Nubis Sentinex Goldsss WengoszPlamisty Ziomek36 PolskiZiomek Krypus Aksysiu Kromek Walduś Breno Bicbmx Alf3x Supernova Cebulion Japko Tykuś Mateks Bigos Djstreetz Magus Mendalino Gruszewski Pandus Krupczyk Majers Hector nie. nie ten z 4life :V Virelox Proxiak Tahomix Materaks Logan Spike Hastly Rovix Alex Prikso Kambus Krupczyn Makoks Oraz Tundrex0 Na sam koniec chciałbym powiedzieć że przygoda z serwerem była naprawdę genialna ale cóż wszystko co dobre, szybko się kończy żegnam ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich a także życzyć szczęścia. Mam nadzieje że ten temat nie wywołał w tobie smutku. Kiedyś to musiało nadejść i nadchodzi właśnie dzisiaj smutny dzień cóż niestety. Mam nadzieje że pozostanę w waszych głowach i nie zapomnicie o mnie za prędko Już na sam koniec kilka ssów hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
-
Na starcie chciałbym cie poprosić o włączenie tego utworu do czytania tego tematu. https://www.youtube.com/watch?v=GGsz5SBqwiI Jeśli ta się skończy to łap towarzyszyła mi przy ostatnich chwilach w NFS WORLD :/ ale już w offline nie online :/ https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk Ostatnia nutka Od chodzę z powodów logicznych, nuda , żałosny poziom wielu graczy a także brak sensu prowadzenia dalszej gry na serwerze. Tak to jest moje 2 pożegnanie w sumie 3 ale 1 było tym na jakiś krótki czas. Te za pewne jest na zawsze. Serwer był świetny i nadal jest a może i ma przed sobą świetlana przyszłość, ale jedna rzecz go psuje i to bardzo >>> gracze a przynajmniej niektórzy którymi gardzę, pluje i nienawidzę mógłbym tu wymieniać masę tego typu osób ale było by to bez sensu. Na sam koniec ,,zapewne" chciałbym pozdrowić kilka osób. Yankees- Zaczynamy od ciebie byłeś pierwsza osobą poza TeamForEverem z którą miałem duży kontakt fajnie było nosić razem paczki na magazynie pozdrawiam serdecznie ! Reto- Ostatnio cię nie widzę na serwerze a szkoda jesteś zajebistą mordą nie zmieniaj się na złe mam nadzieje ze to przeczytasz. Aveniq- Nie wiem czy grasz nie mam z tobą kontaktu ale z całego serca cię pozdrawiam miło dość średniego wieku naprawdę ogarniasz, graj dalej serwer potrzebuje takich jak ty. TeamForEver- Pierwszy znajomy, pierwszy towarzysz, pierwszy doradca dobry ziomek z ciebie jak się szkoda że także odszedłeś moje odejście trochę się do tego tyczy pozdrawiam serdecznie. Rycha57- Najlepszy cj na serwerze nie no żartuje spoko osoba z ciebie otwarta, masz dystans do siebie, humor i nie tylko najlepsze czasy na serwerze spędzałem właśnie z tobą pozdro serdeczne ! Krisu- Szkoda ze stara ekipa się rozbiła nie wiem kto zawinił to chyba nie miejsce od tego spoko jesteś i spoko będziesz przynajmniej mam taką nadzieje pozdro serdeczne ! Romeg- Ostatnio troche mnie no... bez przekleństw ale pozdrawiam chociaż trochę średnio się zachowałeś ELO!!! Kasztan- Były lider starej org nadałeś mi pierwszego v-l i za pewne ostatniego fajna z ciebie osoba wiem tyle niestety miałem z tobą mało kontatku pozdrawiam !!! Dawcio77- Ty już chyba tego nie przeczytasz ale w sumie wcale tak nie dawno naprawdę fajnie graliśmy spędzaliśmy ze sobą ok 70% mojego czasu na serwerze szkoda ze przez tylko kilka dni No lipa bywa :/ elo i pozdro Mikixd- mało kontaktu mało w logach ale wiem ze nie jesteś nikim złym pozdrawiam !! Hrydziu- Fajna morda z ciebie wiecej satyry niż wody w organizmie xD nie no żartuje o ile graczem nie jesteś genialnym to znajomym za*******m to do ciebie napisałem ostatnie pw na serwerze trzymaj się pozdo ! Ciperek aha niedowlad musku- Mój racer najukochańszy murzynek bambo no rasist legit !111 a tak poważnie to spoko jesteś chociaż jak się nie mylę skończyłeś grę do zobaczenia i pozdrawiam ! Neon - Odwalacz mumblowy aka seledynowy nie mieliśmy najlepszego kontaku ale było go sporo pozdrawiam ! XQward-Nie ma co gadać najlepszy rcon jak mogłeś to mi pomagałeś nie traktujesz też rangi jak poseł, legitymacji pozdrawiam ! DeltaRon- Spotkania u ciebie przy garażu nad ranem to było coś na prawdę dawałeś mi czasem sporo śmiechu pozdrawiam ! PolskiNapoj- Skończyłeś grę na 99% a szkoda bo jesteś jednym z najlepszych charakterów serwera, genialnie jeździło się z tobą sultanem hamera pozdrawiam serdecznie ! Batii- Jedna z lepszych osób nie mieliśmy żadnych spin i tym podobne dobra morda co tu dużo mówić serdecznie pozdrawiam! Staff- Dobry administrator, dobry gracz spoko się gadało na mumble niech ranga cie nie nie zmieni pilnuj tego pozdrawiam !! Namik209- Jeden z ciekawszych administratorów a także osób do pogawędek na chacie /g słyszałem na ciebie wiele złego, nie wiem czy to prawda dla mnie jesteś, byłeś i będziesz zajebistą mordą pozdrawiam serdecznie ! Grabsio311- Jeden z najlepszych supporterów w moim obeznaniu odwalasz dużo dobrej roboty pozdrawiam ! Adik- Najlepszy taksufkasz ala good plejer tak samo jak w przypadku namika dużo pisaliśmy na chacie /g pozdrawiam ! ENOMEK- Nie wiele miałem z tobą kontatku jednak zasługujesz na pozdrowienie bo jesteś spoko morda pozdrawiam ! Carl- Fajny ziomek z ciebie niezłe rymy i wierszyki o krystianu się razem tworzyło o krystianie na chacie oraganizacjii pozdrawiam ! Socz3q- Czy jaki tam się pisze ten tam twój nick pozdrawiam serdecznie dzięki za spędzony czas razem na serwie ! Łukasz1339- Najlepszy administrator co tu dużo mówić zero fawory dużo wkładałeś w rangę pozdrawiam serdecznie ! Kirge- Najlepszy odwalacz kontakt mieliśmy bardzo mały ale jakiś tam był wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Mr_magulon- Dzięki za gleby , dzięki za to że nie zostawiłeś mnie na lodzie gdy moja gra mogła się skończyć pozdrawiam serdecznie a no i jeszcze spoko z ciebie prezenter radia stay fm Turysta- Mieliśmy dość spory kontakt dawno, dawno , dawno temu ale dzięki za te podwózki na magazyn wiele rad, i tym podobne pozdrawiam serecznie ! KNX- Zapamiętam cię pod nickiem rajstopy dużo pisaliśmy na magazynie za dawnych czasów jeszcze przed banem wiele złego o tobie słyszałem, mam nadzieje że to bzdury a ty jesteś w mojej opinią fajną osobą pozdrawiam ! mati121- Na serwerze widzimy się conajmniej rzadko no cóż spoko z ciebie morda dużo przepisanych godzin dużo przejeżdzonych godzin naprawdę za******y z ciebie ziomal pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu ! ciacho191- Dużo pisaliśmy w nie dawnym czasie jesteś spoko gość pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na serwerze, jak i w całym życiu. maroon5/ Venox|STOP|- Sporo ci pomogłem w handlu na początku i życzę ci powodzenia w tej dziedzinie spoko gość z ciebie nie zmianiaj sie z ciebie pozdrawiam ! Karel- Nie mieliśmy jakiegoś wielkiego kontaktu wydajesz się być spoko mam nadzieje że taki jesteś pozdrawiam serdecznie ! Bolek- Robisz sporo dobrego dla serwera ale nie jesteś w moim mniemaniu dobrą osobą zmień się, pzodrawiam. Kosik- Mieliśmy w miarę spoko kontakt handluj dalej a może się czegoś fajnego dorobisz pozdrawiam ! MaRecki- Dobra morda chociaż sporo zła w tobie to i tak cię szanuję pozdrawiam serdecznie ! FoCuS*-Zaraz za Wojotkiem najlepsze audycję naprawdę dobra pompa pozdrawiam ! MajsterTHC- Byłeś Jednym z najlepszych prezenterów wracaj na serwer i rozwiń trochę ten sment bo naprawdę szkoda serwa :V pozdrawiam ! Rodowity- O tobie zapomnieć ban który był przesadzony ale może słuszny pozdrawiam ! Yaski- Naprawdę spoko nagrywałeś 4life nawet gdy jeszcze na niego nie wróciłem i tak cie oglądałem to właśnie dzięki tobie powróciłem na serwer pozdrawiam ! Deas- Git pisało się na chacie organizacji faf z tobą dobry był z ciebie v-lider jak i gracz mam nadzieje że taki pozostaniesz pozdrawiam ! Nemlik aka plemnik- Byłeś jedną z pierwszych osób jaką wgl spotkałem po wejściu na serwer naprawdę fajnie pisało się na chacie organizacji spoko morda pozdo! Skoku- Jeden z ciekawszych odwalaczy przynajmniej po zabraniu rangi fajnie się pisało dzięki za każda pomoc związaną z rangą pozdrawiam ! Owoc- Naprawdę fajnie się pisało jak i grało jedna z lepszych osób z organizacji f&f pozdrawiam serdecznie!! Dergef- Zapamiętam cię jako dobrego a jednocześnie złego pozdrawiam ! Mr.pokemon- Dzięki za pisanie i porady co do handlu pozdrawiam ! Wikox3- Dobry gracz pamiętam jak mieliśmy równe majątki dzisiaj jest chyba troszkę inaczej chociaż dzisiaj dla mnie majątek żnaczy tyle co nic pozdrawiam ! |YT|Scyrix- Dobry prezent nwm czy dalej nim jesteś ale mam nadzieje ze tak pozdrawiam ! Karmelowaty- Nie było pomiedzy nami zbyt dobrze ale ostatnio się chyba jakoś ułożyło pozdrawiam ! s1xxu- No fajna z ciebie morda czasem się handlowało czasem się popisało a czasem podwalało pozdrawiam serdecznie! T3rror- Dobrze nagrywałeś 4life nie wiem czy dalej to robisz bo dawno nie wchodziłem na twój kanał pozdrawiam !! Buraczek- Troche się pisało no wydajesz się być spoko pozdrawiam ! Anal3qq- Dzięki za wszystko pozdrawiam ! kruku- Spoko morda jedna z najlepszych jeszcze z f&f pozdrawiam serdecznie dziękuję za wszystko ! To koniec pozdrowień osób serwera ale jako że odejście z serwa to raczej także odejście od mta to chcę pozdrowić kilkanaście osób które towarzyszyło mi podczas tych 5 lat w tym epickim modzie <3 Barti Patrick D-C Komuh Slugler Skadryl NapalonyJhony Skaciu Krypto Nubis Sentinex Goldsss WengoszPlamisty Ziomek36 PolskiZiomek Krypus Aksysiu Kromek Walduś Breno Bicbmx Alf3x Supernova Cebulion Japko Tykuś Mateks Bigos Djstreetz Magus Mendalino Gruszewski Pandus Krupczyk Majers Hector nie. nie ten z 4life :V Virelox Proxiak Tahomix Materaks Logan Spike Hastly Rovix Alex Prikso Kambus Krupczyn Makoks Oraz Tundrex0 Na sam koniec chciałbym powiedzieć że przygoda z serwerem była naprawdę genialna ale cóż wszystko co dobre, szybko się kończy żegnam ! Pozdrawiam serdecznie wszystkich a także życzyć szczęścia. Mam nadzieje że ten temat nie wywołał w tobie smutku. Kiedyś to musiało nadejść i nadchodzi właśnie dzisiaj smutny dzień cóż niestety. Mam nadzieje że pozostanę w waszych głowach i nie zapomnicie o mnie za prędko Już na sam koniec kilka ssów hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
-
Ref
-
Sa bodajże 3 nrg na serwerze i schodziły za podobne kwoty.
-
Punkty dla panaxD? wystawiasz post o sprzedaż pojazdu i ktoś daje ci cene a ty próbujesz nadać punkty ? Jak nikt tego nie chce to dałem cene 100kWyrażenie jest napisane oferty od 160k jeśli tyle nie masz to wyjdź. Potem przez takie akcje każdy może przebijac twoja ofertę i dać 103k nie łamiąc regulaminu, po prostu smiecisz temat.Pozatym to że nikt tego nie chce to okaże się dopiero za kilka dni.
-
Punkty dla pana xD? wystawiasz post o sprzedaż pojazdu i ktoś daje ci cene a ty próbujesz nadać punkty ? Jak nikt tego nie chce to dałem cene 100kWyrażenie jest napisane oferty od 160k jeśli tyle nie masz to wyjdź. Potem przez takie akcje każdy może przebijac twoja ofertę i dać 103k nie łamiąc regulaminu, po prostu smiecisz temat.
-
O Punkty dla pana
-
Model:Buffalo V-Max:195 km/h lub troszkę wiecej Pojemność silnika:1.6 Przebieg:Nie znam podam potem coś koło 150k Usterki:--- Cena:190k oferty od 160.000 mp 3000 jeśli licka dojdzie do 185.000 można przebijac o 1500pln ID:Nie znam Kolor:Granatowy Tuning:UP1, up2 wszystkie tanie dodatki typu licznik, Ogranicznik, wykrywacz, LPG 35. Kolor świateł:Biały SS'y:Dodam potem Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: KOVPL
-
Manana 2.2 ft +80k
-
Sprzedam Sprzedam Pony 1.6 ! tanio ! warto zobaczyć!
KOV odpowiedział(a) na Ciastkowy* temat w Archiwum
65k -
Zacznę odc 70k