Elo Elo 3,2,0 Krystian skargą wjeżdża na rejon żegnam się z wami na kilka dni może mniej, może wiecej może w ogóle mam dość udupiaczy i nie tylko, wypaliłem się trzeba nowy wkład włożyć.
NARAZIE pozdrówki dla Grove street
Za 5K kup sobie u cygana.A ta na Janka warta jest z 20K Max jak coś ziomek.
To nie jest p#$&%e id 389 nic nie daje jedno auto id 30 sunrise 2 na serwerze chodzi po 30k dla mnie ta Manana, jest warta tyle co zwykła, ale policzmy Auto 3000 pln demontaż spoiler 1500 i remont felg to 1k masz 5k + id max 1k ile wychodzi? 6500pln max 8k
Żegnam i pozdrawiam
Oferta: 6k
Mordo gram w MTA około 4/5 lat i grałem na staraj edycji serwera. Na autach dorobkiem się nie takich rzeczy. Więc uwierz wiem co mówię... Moim zdaniem minimum to 12K Pozdro, miłej gry!
Raz mówisz 20 raz 12 widać jaki z ciebie handlarz <3
Model:Dowolny motocykl
Pojemność silnika:Dowolna
Przebieg:Dowolny
Stan techniczny pojazdu:Naprawiony
Cena:Nie będę przepłacał
Tuning:Nie potrzebny
Inne:Mogą być też 4-kołowce
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:KOVPL
Za 5K kup sobie u cygana.A ta na Janka warta jest z 20K Max jak coś ziomek.
To nie jest p#$&%e id 389 nic nie daje jedno auto id 30 sunrise 2 na serwerze chodzi po 30k dla mnie ta Manana, jest warta tyle co zwykła, ale policzmy Auto 3000 pln demontaż spoiler 1500 i remont felg to 1k masz 5k + id max 1k ile wychodzi? 6500pln max 8k
Żegnam i pozdrawiam
Oferta: 6k