Hmmm dlaczego ja miałbym to wygrać
1.Jestem biedny jak mysz kościelna.
2.Zbieram na jakąś furkę.
3.Nie jestem graczem który przychodzi tutaj żeby tylko wygrać tzn: Jeśli przegram nie będę płakał eeeee dlaczego to nie ja #noasspain
To chyba tyle życzę powdzienia.
Komora silnika wysokoprężnego rozgrzewa się nawet do 4000 stopni to 4 razy więcej niż temperatura lawy wulkanicznej.
//Biorę z głowy mogę się lekko mylić.
Model: Super GT
V-Max:223km/h
Pojemność silnika:2.2
Przebieg:7k
Usterki:Żadne
Cena: 600k do nego licka od 400k
ID:1108 3 na serwerze
Kolor: Szary
Tuning: Wszystko poza bakiem 2 klucze
Kolor świateł: Żółte
SS'y: Jutro dodam
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: