Zaczynając temat to nas pierwszy ,,challenge" nie hejtować
Jak to się zaczęło ? Pracowaliśmy ja i dawcio w grupie na farmie po zakończeniu pracy zaproponowałem pójście na sweeperey.
Pojechaliśmy pod te znajdujące się w sf ale tam był tylko 1 czyścik to pojechaliśmy do angel pine tam były idealnie 2 czyściki.
Po chwili jazdy Dawcio zaproponował przejazd do okoła san andreas i tak to się zaczęło
Tutaj mamy pierwszy ssik
A tu wyścig na 1/4 który wygrałem
Dotarliśmy do Lv po ok 14 minutach
A tu Reto pochwalił się ilością swoich kar na frakcji
Mały stuncik
Ta na pewno nie dogoni 100% legit no scam
Połowa za nami
Kierowca Transa który prawie nas staranował
Vmax sweepera z nawet sporej góry z tej koło angel pine myślę że dalo by radę nawet 130.
Przy pierwszych i niestety, ostatnich bramkach.
Koniec jest już bliski
To już jest koniec nie ma już nic.
To już koniec ssów max przekroczone niestety. wynagrodzenie dawcia 1024pln moje 1280 zajeło nam to 35minut z małym hakiem.
pa pa
Infromacja:
Challenge dla was jeśli pod tym tematem będzie 25lików tak samo jak i pod postem Dawcio77 ,,Lajki" czy coś w tym stylu
zrobimy kolejny challenge tym razem 50kg na sweeperze.
Pozdro