Skocz do zawartości

KOV

Gracz
  • Postów

    199
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KOV

  1. Lock challenge okazał się za słaby jak na wymagania graczy w najbliższym czasie zrobimy coś mocniejszego mam nadzieje że się wam spodoba
  2. Dobra robimy 50kg bez lików mam nadzieje że docenicie
  3. Dlatego chcemy zrobić 50kg.
  4. Chyba trzeba będzie obniżyć próg xD
  5. KOV

    SULTAN FT

    Romeg sella z upami za troche wiecej 545k
  6. Zaczynając temat to nas pierwszy ,,challenge" nie hejtować Jak to się zaczęło ? Pracowaliśmy ja i dawcio w grupie na farmie po zakończeniu pracy zaproponowałem pójście na sweeperey. Pojechaliśmy pod te znajdujące się w sf ale tam był tylko 1 czyścik to pojechaliśmy do angel pine tam były idealnie 2 czyściki. Po chwili jazdy Dawcio zaproponował przejazd do okoła san andreas i tak to się zaczęło Tutaj mamy pierwszy ssik A tu wyścig na 1/4 który wygrałem Dotarliśmy do Lv po ok 14 minutach A tu Reto pochwalił się ilością swoich kar na frakcji Mały stuncik Ta na pewno nie dogoni 100% legit no scam Połowa za nami Kierowca Transa który prawie nas staranował Vmax sweepera z nawet sporej góry z tej koło angel pine myślę że dalo by radę nawet 130. Przy pierwszych i niestety, ostatnich bramkach. Koniec jest już bliski To już jest koniec nie ma już nic. To już koniec ssów max przekroczone niestety. wynagrodzenie dawcia 1024pln moje 1280 zajeło nam to 35minut z małym hakiem. pa pa Infromacja: Challenge dla was jeśli pod tym tematem będzie 25lików tak samo jak i pod postem Dawcio77 ,,Lajki" czy coś w tym stylu zrobimy kolejny challenge tym razem 50kg na sweeperze. Pozdro
  7. KOV

    SULTAN FT

    540 jak zdobędę hajs
  8. KOV

    Fajnie było :D

    Yo, jedno mnie tylko zastanawia 2mln w 480h??
  9. Ty spryciarzu niee maa!!! yyy...mleko koniec
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin