Dla mnie jeśli chcesz tego na serwie ty ulepszaj te auta tylko podstawowo na przykład tylko zderzaki coś jak wide body pandem, rocket bunny i te sprawy.Co do ceny czegos takiego go myślę ze z 50k.
Gdyby nie te dziewuchy z anime i ławķa z przed monpolowego w Karpacikm to byłby, gites, majones plancuś, fajnuś auto pod wariant stance ale tak to taki premier ale doceniam bo sam jedynd dobre malowania jakie robiłem to w Need for speed world tm.
Model: Buffalo
V-Max: 235
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg: 13k rośnie
Usterki: Brak
Cena: 570k do nego mp:3k cena ma mnie zadowolić innaczej nie sellam
ID: 13259 rejka "WYZNAFCY"
Kolor: Szary
Tuning: Ft poza atrapą i bakiem
Kolor świateł:Żółte
SS'y: Jutro dam
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: KOVPL