Skocz do zawartości

KOV

Gracz
  • Postów

    199
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KOV

  1. Dla mnie jeśli chcesz tego na serwie ty ulepszaj te auta tylko podstawowo na przykład tylko zderzaki coś jak wide body pandem, rocket bunny i te sprawy.Co do ceny czegos takiego go myślę ze z 50k.
  2. Gdyby nie te dziewuchy z anime i ławķa z przed monpolowego w Karpacikm to byłby, gites, majones plancuś, fajnuś auto pod wariant stance ale tak to taki premier ale doceniam bo sam jedynd dobre malowania jakie robiłem to w Need for speed world tm.
  3. KOV

    Licytacja Uranusa 2.2 FT

    Sorki ale tw auto chyba pj nie ma, czy po prostu na czarno pomalowane i nie widac?
  4. KOV

    [S]Deluxo 2,2 FT!

    Jak zdobędę hajsiwo to 761.
  5. Hoopaki nie płaczą chyba że dasz 500k za kontener w którym jest pieprzony perrenial 1.2.

    1. MrBloody
    2. Namik209

      Namik209

      Hmm, ty straciłeś 500k, ja wydałem 2kk, z tego tylko hotknife fajny. Kto przegrał więcej?

  6. Model: Buffalo V-Max: 235 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 13k rośnie Usterki: Brak Cena: 570k do nego mp:3k cena ma mnie zadowolić innaczej nie sellam ID: 13259 rejka "WYZNAFCY" Kolor: Szary Tuning: Ft poza atrapą i bakiem Kolor świateł:Żółte SS'y: Jutro dam Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: KOVPL
  7. Buffalo 2.2 ft poza bakiem i atrapą + 20k odemnie.
  8. Najn najn najn najn najn https://youtu.be/fM42YTY62rA https://youtu.be/fM42YTY62rA Gta 2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin