Model:Obojętnje
Pojemność silnika:Najlepiej 2.2
Przebieg:Obojętnie
Stan techniczny pojazdu:Dobry
Cena: Do 1100000 jeśli auto mnie nie zadowoli nie kupię.
Tuning:Najelpiej ft
Inne:---
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:KOVPL
Pragnę dodać że narazie tych pienędzy nie posiadam ale nie długo się załatwi
okres myślę max tydzień.
Kurde Adik znaliśmy się prawie tyle co nic ale przez te pogadanki na /go poznałem twoją osobę.Nie wiem kim, naprawde jeśteś ale wiem że na pewno jesteś jedną z wazniejszych osób dla tego serwera. Szkoda że odchodzisz byłeś jednym z nie wielu fejmów tego serwera, którego szanuje.
Powodzenia w życiu
Pozdrawiam