Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. §5. Pracownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad interpunkcji oraz ortografii. @rafcio12 według regulaminu jest to Twoim obowiązkiem, więc nawet jeżeli masz problemy, to wypadałoby, abyś przynajmniej w minimalnym stopniu starał się niwelować ów błędy.
  5. 10.08.2025 Rozporządzenie dotyczące awansów. Doświadczony Specjalista @Kopacka zostaje awansowany na rangę Technik. Młodszy Specjalista @TheLeon zostaje awansowany na rangę Specjalista. Doświadczony Budowlany @kower. zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Doświadczony Budowlany @Przemekk. zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Budowlany @kubereka_dirt zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Starszy Pracownik @Kameleon. zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Daylex. zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @mxlk zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Iladisek zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @kvba_bmx zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @rafcio12 zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Doświadczony Specjalista @Hirek2 zostaje zdegradowany do rangi Specjalista z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @Sowaa zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @wuzek? zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności.
  6. To nie jest dział pomocy od Administracji, tylko skarg na frakcję. Pojazd stał na bazie, więc zgodnie z zasadami został odholowany.
  7. Z całym szacunkiem, ale jaki dokładnie masz problem? Jedziesz autostradą swoim pasem, widzisz lawetę na innym, a mimo to celowo zmieniasz pas i doprowadzasz do kolizji. Jakie było Twoje uzasadnienie dla takiego manewru? A no taaak - cały manewr był tylko po to, żeby potem celowo napisać skargę? To już zakrawa o absurd.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. 28.07.2025 Rozporządzenie dotyczące zakończenia akademii San Andreas Road Assistance. Adept @KaczorekJestem ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 100/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Adept @Felajpe123.gsf ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 97/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Adept @KamCam_21 ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 91/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Adept @Xaczku ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 91/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Adept @Bp.Kaczorek* ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 87/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Adept @estrogenny_kahpor ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 85/100 - próg minimalny 83 punkty, tym samym zostaje awansowany na rangę Pracownik. Adept @Potrawka zostaje wydalony z frakcji w związku z niepodejściem do egzaminu. Adept @Goblin.gsf zostaje wydalony z frakcji w związku z niepodejściem do egzaminu. Adept @EpycZeK zostaje wydalony z frakcji w związku z niepodejściem do egzaminu. Adept @Julek112 zostaje wydalony z frakcji w związku z niepodejściem do egzaminu.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Jeżeli gracz przebywał cały czas w pojeździe, a nie ma tam znaku zakazu zatrzymywania się oraz nie utrudnia tym ruchu, to w takim przypadku nie łamie ustalonych zasad. @Przemekk. proszę więc o zwrot kosztów wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i zamieszczenie potwierdzenia poniżej.
  16. Warunki zostały spełnione, sprawę uważam za zamkniętą.
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin