Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Jeśli rzeczywiście nie masz złych intencji, to przyjmij proszę do wiadomości, że postój w tym miejscu jest zabroniony i zacznij się do tego stosować. Sytuacje z Twoim udziałem w tej lokalizacji powtarzają się notorycznie i nie mogę ich odbierać inaczej niż jako świadome lekceważenie zasad. Skargę odrzucam.
  4. Z mojej perspektywy jesteś świadomy popełnianych wykroczeń, a mimo to próbujesz się wybielić i przedstawić sytuację w taki sposób, by zdjąć z siebie odpowiedzialność. Skargę odrzucam.
  5. Nie dostrzegam w jego wypowiedzi niczego aroganckiego. Jeśli rzeczywiście miał laga, to mógł nie być świadomy, kto faktycznie zawinił – sytuacja mogła wyglądać zupełnie inaczej z jego perspektywy niż z Twojej. W tej sytuacji najbardziej rozsądnym rozwiązaniem wydaje się pokrycie kosztów naprawy pojazdu przez @epikson123 oraz zamieszczenie potwierdzenia dokonania płatności poniżej.
  6. @matibfc, jeśli pracownik zaproponował Ci rekompensatę za taran wynikający z laga, to na czym polega dalszy problem?
  7. @baziu, nawiązując do poprzedniej skargi – czy wciąż podtrzymujesz przekonanie, że Twoje zachowanie nie miało charakteru celowego ani prowokacyjnego?
  8. @baziu co zatem było Twoją intencją? To nie jest pierwszy raz, kiedy dochodzi do takiej sytuacji z Twoim udziałem, a nagranie, które przedstawiłeś jako dowód, jednoznacznie wskazuje, że nie chodziło Ci o zrozumienie sytuacji, lecz o celową prowokację.
  9. 15.07.2025 Pracownik @epikson123 zostaje zawieszony na okres 3 dni w związku z łamaniem regulaminu frakcji.
  10. 10.07.2025 Rozporządzenie dotyczące awansów. Operator @Freszu* zostaje awansowany na rangę Operator Naczelny. Technik @Bartekfal zostaje awansowany na rangę Operator. Specjalista @Kopacka zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Doświadczony Budowlany @TheLeon zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Budowlany @kower. zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @djulianto95. zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @Przemekk. zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @!Niwitel zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Pracownik @Kameleon. zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Vequuu zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Rax0n zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @lilkaczka zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Daylex. zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Wieslaw. zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @polaczyna zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @mxlk zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @tomson. zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Kierowca.Lawety zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Iladisek zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik.
  11. Dobrze, więc może zacznijmy od pierwszej kwestii @baziu W jakim celu celowo stajesz w tym miejscu i prowokujesz pracowników?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin