Witam,
Nie za bardzo wiem w jakim celu wystosowałeś skargę jeżeli wszystkie niezbędne informacje otrzymałeś na serwerze, ale jeżeli już taka się pojawiła, to czuje się zobowiązany do oficjalnej odpowiedzi.
Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem przedstawionym w temacie na forum pierwsze spotkanie akademii zostało zaplanowane w dniach:
1. 6 listopada (środa) o godzinie 18:00.
2. 7 listopada (czwartek) o godzinie 18:00.
Naturalnie, rozpoczęcie czynności związanych ze spotkaniem miało miejsce o godzinie 18:00, kiedy zaczęliśmy organizować uczestników na bazie i w kanałach Mumble. Niemniej jednak, jak słusznie zauważyłeś, oficjalne otwarcie spotkania miało miejsce o godzinie 18:05, ponieważ to właśnie wtedy zaczęliśmy czynności wprowadzające, uwzględniając jeszcze ewentualne, drobne spóźnienia.
Ty natomiast postanowiłeś stawić się na spotkaniu o godzinie 18:18:
Ja wszystko rozumiem, że każdy może mieć jakiś tymczasowy problem, natomiast wystarczyłoby zwyczajnie przeprosić i zapytać o możliwość dołączenia do spotkania, zamiast wprowadzać nikomu niepotrzebny chaos i przedstawiać jakieś swoje "żądania", z tego też powodu zostałeś zaproszony na kolejny termin, zamiast zostać dołączonym do trwającego już spotkania.
Niestety, zamiast przyjąć informację do wiadomości i stawić się na kolejnym terminie spotkania, w dalszym ciągu postanowiłeś zakłócać przebieg spotkania i jak widać w załączonych logach już każdy miał dość Twojego zachowania, włączenie z Administracją, która postanowiła Cię ukarać.
Nie był to jednak koniec sytuacji, gdyż po nieudanej próbie wymuszenia przez nas zmiany decyzji, postanowiłeś szukać pomocy u KSF oraz Administracji, angażując przy tym szereg osób:
Niestety tutaj również nie udało Ci się uzyskać oczekiwanych rezultatów.
Przechodząc dalej, czyli tematu, dlaczego postanowiliśmy skreślić Cię z wybranej listy Adeptów, gdyż nie możemy tutaj mówić o wydaleniu, tak jak określasz to w skardze (wydalona może być osoba, która jest już członkiem frakcji).
W swoim podaniu zawarłeś takie fragmenty opisu charakteru:
Pomijając już fakt, że w. wyż. opis ma się nijak do zaprezentowanego przez Ciebie zachowania, wspólnie z opiekunem naszej frakcji podjęliśmy decyzję o skreśleniu w związku z całokształtem, który nam zaprezentowałeś i stwierdziliśmy, że nie chcemy podejmować z tego typu osobą żadnej współpracy, pomimo tego, że wstępnie Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Oczywiście otrzymałeś wielokrotnie stosowną informację wyjaśniającą naszą decyzję, co potwierdzają poniższe logi:
Powyższe logi przedstawiają również kuriozalność całej sytuacji, z jednej strony twierdzisz, że uszanowałeś naszą decyzję i nie wbiłeś na spotkanie, a z drugiej strony wynika, że nikt zwyczajnie Ci na to nie pozwolił ze względu na prezentowane zachowanie pomimo kilkunastu prób podczas naszego spotkania.
Podsumowując, nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, w której na siłę stawiasz się w pozycji "poszkodowanego", pomimo to, że nie masz racji. Wystarczy cofnąć się do dosyć podobnej skargi, którą wystosowałeś na frakcję SAFD w roku 2019 i próbowałeś na siłę udowodnić, że zostałeś niesłusznie wydalony z frakcji, a finalnie było to niedopilnowanie z Twojej strony. Na miejscu KSF poważnie zastanowiłbym się, czy jesteś odpowiednią osobą do uczestniczenia w życiu jakiejkolwiek frakcji. Twoje zachowanie wskazuje, że nie wyciągasz wniosków z popełnionych błędów, a wręcz je powielasz, nie biorąc odpowiedzialności za swoje działania i obarczając winą innych.