Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. 06.09.2024 Rozporządzenie dotyczące awansów. Doświadczony Specjalista @F4LL3S zostaje awansowany na rangę Technik. Doświadczony Budowlany @Bartekfal zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Doświadczony Budowlany @Davvv_13 zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Starszy Pracownik @Lajt. zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Freszu* zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @Kopacka zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @GB59 zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @centino zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Norberto zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Młodszy Specjalista @Jack** zostaje zdegradowany do rangi Doświadczony Budowlany z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Budowlany @MICHULAS zostaje zdegradowany do rangi Starszy Pracownik z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Starszy Pracownik @PACELLA zostaje zdegradowany do rangi Pracownik z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Starszy Pracownik @Astonish,_but_KiZu zostaje zdegradowany do rangi Pracownik z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @rengaroO zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @HARDASKY zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Cieszę się, że według Ciebie pracownik wykonuje swoje obowiązki w sposób poprawny, jednakże dowody są niewystarczające do zaakceptowania tej pochwały.
  7. Nie za bardzo rozumiem, w jakim celu pojawiła się tutaj aż tak obszerna dyskusja. W mojej ocenie linię parkingową w tym przypadku może wyznaczać krawężnik i tak jak to było w poprzednich skargach, nie widzę powodu, żeby pojazdy z ów miejsca wskazanego w skardze holować. Mapa SA jest na tyle obszerna i zróżnicowana pod względem parkingów, że nie sposób opisać w regulaminie/taryfikatorze każde miejsce parkingowe z osobna, więc argument powyżej wydaje się absurdalny, a w takich przypadkach górę powinien brać zdrowy rozsądek. @GB59 prosiłbym więc o zwrot kosztów wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego.
  8. 12.08.2024 Rozporządzenie dotyczące awansów. Operator Naczelny @Sebastos. zostaje awansowany na rangę Koordynator. Specjalista @F4LL3S zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Doświadczony Budowlany @ddejw zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Budowlany @Kryszka zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @Davvv_13 zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Starszy Pracownik @PaoloBianchi zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @Lajt. zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @14Tassack*88 zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Freszu* zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Gabson556 zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Szymaniak zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Borsuk.. zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Starszy Pracownik @rengaroO zostaje zdegradowany do rangi Pracownik z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @Rudyyy* zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. W takim razie nie za bardzo rozumiem sens tej skargi, jeżeli pracownik zareagował już w odpowiedni sposób.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. @WaszPan idąc tym tokiem myślenia, czy poprosiłeś więc pracownika o uiszczenie większej opłaty, bo Twoim zdaniem była za mała?
  16. @WaszPan rozumiem, że potwierdzasz otrzymanie zapłaty za uszkodzenia?
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin