Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. 23.01.2024 Inspektor Naczelny @M1CH4K_Number_One zostaje zawieszony na okres 5 dni oraz zdegradowany do rangi Inspektor w związku z łamaniem regulaminu frakcji oraz otrzymaną karą serwerową. Pracownik @marchewa* zostaje wydalony z frakcji w związku z opuszczeniem serwera frakcyjnego Discord. Pracownik @.Niker. zostaje wydalony z frakcji w związku z otrzymaną karą serwerową.
  2. Pojazd odholowany prawidłowo, system mechanika, to nie jest automatyczna teparka do przecho.
  3. Taka propozycja jest już od dawna rozpisana, jednakże nie zostanie zrealizowana (przynajmniej w najbliższym czasie), bo zwyczajnie nie ma komu tego zrobić - wymaga ona przebudowania całego systemu pojazdów.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Na załączonym filmie widać dokładnie Twoje przewinienie. Patrząc na Twoje zachowanie na serwerze i stosunek do naszej frakcji, pozwolę sobie przekopiować odpowiedź ze skargi DZIKAM, ponieważ sytuacja jest analogiczna. Znaki zostały ustawione tylko i wyłącznie w miejscach kluczowych przy ustaleniach z innymi frakcjami oraz ARCON (jest to dosłownie kilka miejsc na całej mapie) i naszym zadaniem jest dbać o te miejsca, a to, że za cel swojej rozgrywki ustanowiłeś sobie celowe utrudnianie gry innym, bo tak to tylko można nazwać, jeżeli 1 metr dalej masz darmowy parking do 15 minut od ostatniego użycia pojazdu, na którym swobodnie mógłbyś sobie stać i nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, to już nie nasza wina.
  6. Filmiku chyba nie muszę komentować, bo zrobił już to za mnie @ZbyK.gg, za co oczywiście dziękuję. Pojazd odholowany prawidłowo.
  7. Pojazd został odholowany prawidłowo, to nie pierwszy raz, kiedy widzę Twoją osobę w ww. miejscu prowokującą celowo pracowników. Nie rozumiem więc po co ta skarga, jeżeli jest to celowe działanie, to czemu dziwi Cię odholowanie pojazdu? To tak jak byś wkładał rękę do wrzątku i dziwił się, że się oparzyłeś. Znaki zostały ustawione tylko i wyłącznie w miejscach kluczowych przy ustaleniach z innymi frakcjami oraz ARCON (jest to dosłownie kilka miejsc na całej mapie) i naszym zadaniem jest dbać o te miejsca, a to, że za cel swojej rozgrywki ustanowiłeś sobie celowe utrudnianie gry innym, bo tak to tylko można nazwać, jeżeli 1 metr dalej masz darmowy parking do 15 minut od ostatniego użycia pojazdu, na którym swobodnie mógłbyś sobie stać i nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, to już nie nasza wina.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. 13.01.2024 Inspektor Naczelny @Wantedmax zostaje zawieszony na okres 10 dni oraz zdegradowany do rangi Inspektor w związku z otrzymaną karą serwerową. Starszy Pracownik @bulbulator2115 zostaje zawieszony na okres 7 dni w związku z wyczerpaniem limitu ostrzeżeń. Pracownik @PACELLA zostaje zawieszony na okres 7 dni w związku z wyczerpaniem limitu ostrzeżeń. Pracownik @Kenzio. zostaje zawieszony na okres 7 dni w związku z wyczerpaniem limitu ostrzeżeń.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin