Pojazd został odholowany prawidłowo, to nie pierwszy raz, kiedy widzę Twoją osobę w ww. miejscu prowokującą celowo pracowników. Nie rozumiem więc po co ta skarga, jeżeli jest to celowe działanie, to czemu dziwi Cię odholowanie pojazdu? To tak jak byś wkładał rękę do wrzątku i dziwił się, że się oparzyłeś.
Znaki zostały ustawione tylko i wyłącznie w miejscach kluczowych przy ustaleniach z innymi frakcjami oraz ARCON (jest to dosłownie kilka miejsc na całej mapie) i naszym zadaniem jest dbać o te miejsca, a to, że za cel swojej rozgrywki ustanowiłeś sobie celowe utrudnianie gry innym, bo tak to tylko można nazwać, jeżeli 1 metr dalej masz darmowy parking do 15 minut od ostatniego użycia pojazdu, na którym swobodnie mógłbyś sobie stać i nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, to już nie nasza wina.