Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. A więc: 1. Auto ostatni raz zostało użyte o godzinie 23:20. 2. Zgłoszenie wysłałeś o godzinie 23:26. 3. Pojazd został odholowany około godziny 23:29. 4. Zgłoszenie zostało przyjęte 23:30. Rozumiem więc, że w momencie holowania nie było Cię przy pojeździe i nie poinformowałeś nikogo?
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Chwileczkę, bo chyba czegoś tu nie rozumiem.... @barson. wysłałeś zgłoszenie, nie zostało one jeszcze przyjęte, zobaczyłeś pracownika na mapie i postanowiłeś opuścić miejsce zgłoszenia? Proszę o wytłumaczenie sytuacji.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 02.01.2024 Support @ZineX. odchodzi z rangi na własne życzenie. Moderator @Polixon powraca na rangę po przerwie.
  10. Pojazd został odholowany prawidłowo - pracownik po prostu wykonał swoje obowiązki. Co do całej reszty, to zalecam skorzystać z odpowiedniego dla tego tematu działu i tam oczekiwać wyjaśnień co mogło się wydarzyć.
  11. Materiał dowodowy oskarżającego nie działa, mimo to nie widzę tutaj błędu ze strony pracownika.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Obecnie ruch w tym miejscu nie jest "zdefiniowany", więc ciężko tutaj winić pracownika. Rzeczywiście można to odbierać jako miejsce o ruchu okrężnym, natomiast na ten moment nie zostało to w żaden sposób oznaczone - wystąpiliśmy już z odpowiednim wnioskiem, żeby uniknąć tego typu wątpliwości w przyszłości.
  15. 28.12.2023 Rozporządzenie dotyczące awansów. Koordynator @Pamefloxe zostaje awansowany na rangę Inspektor. Operator @BlackSkorpio69 zostaje awansowany na rangę Operator Naczelny. Specjalista @Sebastos. zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Specjalista @PoprostuJulek zostaje awansowany na rangę Doświadczony Specjalista. Specjalista @Linusia zostaje awansowana na rangę Doświadczony Specjalista. Młodszy Specjalista @Hexylo* zostaje awansowany na rangę Specjalista. Budowlany @TooTcik zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @luki247 zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Starszy Pracownik @PolskiInteligent zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Balman zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Kopacka zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Bartekfal zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @haj_im_ciasio zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Blondir zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @F(x)=ax+b zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @eleganckiartur.aha zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie widzę błędu ze strony pracownika. Znaki zakazu postoju/parkowania występują dosłownie w paru kluczowych lokalizacjach ustalonych wspólnie z innymi frakcjami, KSF oraz ARCON - nie zostały one wprowadzone bez powodu. Z naszej strony zapewniliśmy darmowe parkingi do 10/15 minut przy lokalizacjach ów znaków, a więc nie za bardzo rozumiem, czemu akurat musiałeś się zatrzymać w miejscu występowania znaku, a później jak ktoś wykonuje swoje obowiązki, to nazywasz to "beznadziejnym zachowaniem".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin