Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. 18.10.2023 Adept @lotus2 zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach. Adept @Bravo. zostaje wydalony z frakcji w związku z zerową aktywnością na szkoleniach.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Akcji RP tego typu jest na tyle mało, że aktualny podział obowiązków nie jest czymś, co sprawiałoby jakiekolwiek problemy - w razie potrzeby myślę, że w naszych szeregach są osoby, które bez problemu poradziłyby sobie z takim zadaniem. Drugim punktem w propozycji są inne pojazdy do holowania, zgłaszaliśmy taką prośbę niejednokrotnie, natomiast z pewnych względów technicznych były one zawsze odrzucane. Ostatnia kwestia zmian w RP, w rzeczywistości występują najazdy automatyczne, jak i te rozkładane ręcznie, kwestia gustu i wybrania co komu odpowiada. Oczywiście RP, które posiadamy w dziale materiałów, są "poglądowe", dla pracowników, którzy nie radzą sobie z regularnym "wymyślaniem" rzeczy na bieżąco - jednak to serwer RPG, a nie RP i trzeba się na takie ewentualności przygotować, jednakże nie są one zobowiązujące i pracownicy mogą je w razie potrzeby modyfikować/rozszerzać.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Parking publiczny to nie Twój prywatny domek, a więc robiąc takie "wystawki" pojazdów niezależnie na jakim parkingu, będą one zawsze odsyłane do przecho. Jeżeli chcesz ustawiać w ten sposób pojazdy, to sugeruję, abyś zainwestował w prywatną posesję.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Czytam tę skargę i zastanawiam się, co jest dla Was ważniejsze, czy rzeczywiście uczciwe rozwiązanie skargi, czy indywidualne porachunki i walka na słowa? Mniejsza, przechodząc do samego oskarżenia, znak zakazu parkowania/postoju został umieszczony w tym miejscu na prośbę frakcji SAPD. Zważając na sytuację, że w tamtym momencie nie odbywały się w tej lokalizacji żadne czynności z ich strony, a pojazd gracza stał w sporej odległości od chodnika, to stwierdzam, iż odholowanie w tym przypadku było bezpodstawne. @Owocowy następnym razem proszę o większą uwagę podczas wykonywania swoich obowiązków.
  12. Pragnę przypomnieć, że skarga to oficjalny wniosek i przynajmniej w minimalnym stopniu powinny zostać w nim zachowane podstawowe zasady kultury. Przechodząc do samej treści skargi, @BartlomiejBuzdygan prosiłbym o większą uwagę i zwracanie uwagi na wszystkie swoje obowiązki, a nie tylko jeden. Resztę wyjaśnił już Support na miejscu, więc nie będę powielał jego wypowiedzi.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin