Akcji RP tego typu jest na tyle mało, że aktualny podział obowiązków nie jest czymś, co sprawiałoby jakiekolwiek problemy - w razie potrzeby myślę, że w naszych szeregach są osoby, które bez problemu poradziłyby sobie z takim zadaniem.
Drugim punktem w propozycji są inne pojazdy do holowania, zgłaszaliśmy taką prośbę niejednokrotnie, natomiast z pewnych względów technicznych były one zawsze odrzucane.
Ostatnia kwestia zmian w RP, w rzeczywistości występują najazdy automatyczne, jak i te rozkładane ręcznie, kwestia gustu i wybrania co komu odpowiada. Oczywiście RP, które posiadamy w dziale materiałów, są "poglądowe", dla pracowników, którzy nie radzą sobie z regularnym "wymyślaniem" rzeczy na bieżąco - jednak to serwer RPG, a nie RP i trzeba się na takie ewentualności przygotować, jednakże nie są one zobowiązujące i pracownicy mogą je w razie potrzeby modyfikować/rozszerzać.