Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Pracownik nie złamał regulaminu, jednakże w celu uniknięcia w przyszłości tego typu sytuacji otrzymał odpowiednie informacje. @Valentino. jako frakcja zalecamy również przy organizacji tego typu zlotów o zapewnienie osoby odpowiedzialnej za zabezpieczenie eventu i wyznaczenie strefy zlotu oraz pilnowanie w niej porządku.
  5. Pojazd ostatni raz został użyty o godzinie 22:12, screen natomiast został wykonany o godzinie 22:38. Podsumowując, zgodnie z taryfikatorem pojazd został odholowany prawidłowo: ● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.
  6. Jeżeli nie masz dowodów to proszę zwrócić 250 PLN i zamieścić potwierdzenie poniżej.
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Pozwólcie, że rozpatrzę tylko i wyłącznie sedno sprawy, a więc powód z jakim został odholowany pojazd.... Stałeś na zakazie co też przedstawia dowód, a więc pojazd został odholowany prawidłowo, jednakże @never* prosiłbym o dołączenie dowodu na utrudnianie zgodnie z tym punktem:
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nazwa tematu w dalszym ciągu jest nieprawidłowa, proszę pierw dokładnie zapoznać się ze wzorem oraz zasadami obowiązującymi w tym dziale, a dopiero napisać skargę.
  12. @nervusek proszę zwrócić 200 PLN i zamieścić potwierdzenie poniżej.
  13. Mimo że gracz nie zachował się prawidłowo, to nie uprawnia Cię to do nadużywania funkcji suszarki - w tym przypadku powinieneś wysłać zgłoszenie do Administracji.
  14. 30.07.2023 Adept @Jezus.Chrystus zostaje wydalony z frakcji w związku z tworzeniem burzliwej atmosfery, problemami we współpracy w grupie oraz nieposzanowaniem innych członków frakcji. Pracownik @xyre. odchodzi z frakcji na własne życzenie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin