Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Rozumiem Twoje postulaty, ale w tej sytuacji trzeba jeszcze mieć odzwierciedlenie w regulaminach. Zgodnie z wpisem, który widnieje w granicach, aby móc parkować na całym terenie, trzeba posiadać wszystkie domki, w przeciwnym razie parkujesz w miejscu, który przynależy do Twojej posesji. @Macias* czy składałeś do mnie jakikolwiek wniosek w tej sprawie, zgodnie ze wzorem przedstawionym w temacie granic?
  2. Cieszę się, że pracownik pomógł, natomiast dowody są zbyt okrojone, żeby zaakceptować tę pochwałę.
  3. Cieszę się, że pracownik pomógł, natomiast dowody są zbyt okrojone, żeby zaakceptować tę pochwałę.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Zgodnie z taryfikatorem pojazd został odholowany prawidłowo. Co do całej reszty, myślę, że nie jest to miejsce do komentowania tego, ponieważ nie jest to związane stricte z treścią skargi, mimo wszystko pojawią się indywidualne konsekwencje wynikające z przedstawionych tutaj wypowiedzi.
  7. W takim razie pojazd powinien zostać odholowany z innym powodem. Proszę wykonywać następnym razem dokładne screeny dowodowe - za to też dostajesz upomnienie.
  8. @Felipe44 odhlowanie pojazdu w tym przypadku nie było zasadne, proszę zwrócić koszt wyjęcia pojazdu i zamieścić potwierdzenie poniżej.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 20.04.2023 Rozporządzenie dotyczące awansów. Inspektor @ZgReD_eK zostaje awansowany na rangę Inspektor Naczelny. Młodszy Specjalista @Patrych235 zostaje awansowany na rangę Specjalista. Młodszy Specjalista @Monte* zostaje awansowany na rangę Specjalista. Młodszy Specjalista @Pamefloxe zostaje awansowany na rangę Specjalista. Młodszy Specjalista @Hirek2 zostaje awansowany na rangę Specjalista. Doświadczony Budowlany @Siudmek zostaje awansowany na rangę Młodszy Specjalista. Budowlany @Kwasowaa zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @Mefju4 zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Budowlany @DawiSS* zostaje awansowany na rangę Doświadczony Budowlany. Starszy Pracownik @Linusia zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @zyrafa zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Suuz191 zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @ViruS001 zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Lumbago zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @|Diesel| zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @VeraX zostaje awansowany na rangę Budowlany. Starszy Pracownik @Emett zostaje awansowany na rangę Budowlany. Pracownik @_Wentyl_ zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Bienieq zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @umefor zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Bulis zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Sebix79_Game zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Mr.zlotowa zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Pavi zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @Firowsky zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @DominujacyKrzysztof_26 zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Pracownik @aleks25262728 zostaje awansowany na rangę Starszy Pracownik. Inspektor Naczelny @Pjot3req zostaje zdegradowany do rangi Inspektor z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @l0scypek zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @geremek zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @Yaokim zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @_FOXEK_ zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @zaku* zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności. Pracownik @Ministrant* zostaje wydalony z frakcji z powodu niewywiązywania się z obowiązków oraz nikłej aktywności.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin