Pojazd został odholowany poprawnie, nie my decydujemy o ilości wyznaczonych miejsc na giełdzie.
Odniosę się do każdej z poruszanych kwestii w osobnych punktach:
1. Podania do frakcji sprawdza cały Zarząd oraz Główny Zarząd frakcji, jeżeli byśmy mieli rozpatrywać je na podstawie tego, jaki kto ma nick, to zapewne mielibyśmy problem z wybraniem jakiegokolwiek podania, bo jak też zdefiniować nick, który "godnie reprezentowałby frakcję"? Dla nas ważne jest, żeby nick osoby mieścił się w wyznacznikach regulaminowych serwera, reszta, to tylko nazwa, która definiuje danego gracza - nie widzę tutaj nic wspólnego z definicją godnego reprezentowania frakcji, no, chyba że Twoim zdaniem każdy na serwerze powinien mieć nicki pokroju "Pan Krzysztof".
2. Brak RP w takich miejscach wynika głównie z zachowania graczy i ich reakcji na poprawnie zabierane pojazdy. Musieliśmy przystosować nasze zasady do panujących reali na serwerze i bardzo mi przykro, że tak to wygląda, ale nie mieliśmy innego wyjścia.