Skocz do zawartości

Masellko

Gracz
  • Postów

    4 780
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    79
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Masellko

  1. Pojazd został odholowany poprawnie, nie my decydujemy o ilości wyznaczonych miejsc na giełdzie. Odniosę się do każdej z poruszanych kwestii w osobnych punktach: 1. Podania do frakcji sprawdza cały Zarząd oraz Główny Zarząd frakcji, jeżeli byśmy mieli rozpatrywać je na podstawie tego, jaki kto ma nick, to zapewne mielibyśmy problem z wybraniem jakiegokolwiek podania, bo jak też zdefiniować nick, który "godnie reprezentowałby frakcję"? Dla nas ważne jest, żeby nick osoby mieścił się w wyznacznikach regulaminowych serwera, reszta, to tylko nazwa, która definiuje danego gracza - nie widzę tutaj nic wspólnego z definicją godnego reprezentowania frakcji, no, chyba że Twoim zdaniem każdy na serwerze powinien mieć nicki pokroju "Pan Krzysztof". 2. Brak RP w takich miejscach wynika głównie z zachowania graczy i ich reakcji na poprawnie zabierane pojazdy. Musieliśmy przystosować nasze zasady do panujących reali na serwerze i bardzo mi przykro, że tak to wygląda, ale nie mieliśmy innego wyjścia.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 04.04.2023 Starszy Pracownik @SlippinJimmy zostaje zawieszony na okres 7 dni w związku z wyczerpaniem limitu ostrzeżeń. Starszy Pracownik @|UBER|Likoss123 odchodzi z frakcji na własne życzenie.
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie widzę niczego zasadnego w tej skardze, a wręcz śmiem twierdzić, że jest to pewnego rodzaju prowokacja z Twojej strony.
  7. Jeżeli nikt nie oczekiwał na dostanie się do parkingu policyjnego w danej chwili, to powinieneś wykonać RP, proszę o tym pamiętać.
  8. Pojazd pewien zostać odholowany z inną kwotą, proszę, abyś pamiętał o taryfikatorze i się do niego w pełni stosował.
  9. @Bulis z czego wynika więc zastosowanie takiego mandatu?
  10. Z perspektywy pracownika pojazd nie był opłacony, a więc wykonał swoje obowiązki prawidłowo. Jeżeli uważasz, że to jakiś "błąd serwera", to proszę udać się z tym do odpowiedniego działu.
  11. @Bulis proszę o zamieszczenie screena dowodowego odholowanego pojazdu.
  12. @SlippinJimmy proszę o wyjaśnienia, z jakiego powodu nie wykonałeś akcji RP.
  13. Logi potwierdzają Twoją wersję, a więc skargę zamykam.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin