Skocz do zawartości

BidoN

Gracz
  • Postów

    260
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BidoN

  1. No i kolejny odchodzi :c trzymaj się A Ps: Już nie odwalam xdd
  2. BidoN

    Konkurs- Vincent 1.6

    Grubcio i jego majontek ;d
  3. ,,BidoN czemu jesteś bardzo mocnym odwalaczem?" ~~ Guziec 2k19

    Tymczasem Guziec xd: 

    https://imgur.com/a/SvDQP0A

     

    ąąąąąąą

  4. Z takimi ofertami to nawet nie ma co Proszę o zamknięcie posta, bo jednak nie sprzedam.
  5. Nazwa nieruchomości: Domek ID nieruchomości: 621 Cena za dobę: 96 Lokalizacja: Montgomery w Red County Cena: Offki SS’y: https://imgur.com/a/ObUc31lCoś od siebie: Baza opłacona do 15.08.2020. Zmieści się tam około 10 aut, więc fajna baza pod jakąś kolekcję. Chcę zobaczyć oferty.
  6. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @NVXER @4Ever.  2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Worthless @AdiK. @Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Zebra @DeltaRon @Lukasz1393 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4News 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: SARA  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @kaRRoy. @AdiK. 7. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: The Lost 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @AdiK. 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @K4nciasty 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Pitu112 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @blaki @.Zamachowiec 12. Najlepszy Redaktor: @Kendrick* 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: -- 14. Najlepszy tuner: Nominowani: @DzapstaYT 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Stallion cabrio 16. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 17. Przegryw miesiąca: @flex. 18. Najbogatszy Gracz: ja xd63pl
  7. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdem Cena za dobę: 180 Lokalizacja: LV, Redsands West Cena: ofki XD SS’y: https://imgur.com/a/Uzy6wH6Coś od siebie: XDD
  8. BidoN

    Pożegnanie LucKy'

    ehh.. szkoda, już nie poodwalamy ;/ trzymaj się i do kiedyś
    1. GhostKern

      GhostKern

      szkoda ze jestem na okresie próbnym i nie mg pisac ogłoszeń ale @_ADI_:) odblokował a wy spamicie. Zycze powodzenia w odczekiwaniu az wam punkty miną

       

  9. Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler

    halo, żyj

     

     

     

     

     

     

     

    1. ASIEK

      ASIEK

        Ukryj zawartość
        Ukryj zawartość
        Ukryj zawartość
        Ukryj zawartość
        Ukryj zawartość
        Ukryj zawartość
        Ukryj zawartość

      ??

       

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin