Skocz do zawartości

BidoN

Gracz
  • Postów

    260
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BidoN

  1. @Romek. idź tam robić kolejne ss do skarg, strusie to jednak większe dzbany niż mi się wydawało XD
  2. Aj strusie strusie, co z was wyrosło xd63pl
  3. 1. Najlepszy Supporter/ka: @NVXER @Placuszek 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Wiesi3k. @Detektyw. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @Zebra @DeltaRon @Worthless 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4News 5. Najlepsza frakcja: Nominowani: ŻADNA  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Versi* @Bienieq 7. Najlepsza Organizacja:  The Lost ^^ 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: wiadomo, że ja 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Placuszek 10. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: - 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: - 12. Najlepszy Redaktor: - 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: - 14. Najlepszy tuner: Nominowani: 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -płatne parkingi 16. Najlepsza praca na serwerze: niezastąpione lawety 17. Przegryw miesiąca: - 18. Najbogatszy Gracz: @BidoN
  4. BidoN

    The End - Amalyssek

    Chciałbym cię pożegnać jako spoko kumpla z dm, lecz honor mi na to nie pozwala. Spadłeś na dno.
  5. Radzę nie ciągać się z graczem @Romek. XD
    Możecie mieć przez niego problemy :P

  6. co tam rura mordeczko

    1. BidoN

      BidoN

      or should i say @Romek.  - fajne multikonto xD


      Ale mogłeś chociaż skina zmienić albo go zamazać na ss'ach w skargach :c

      POZDROO

    2. Romek.

      Romek.

      Nie ze cos ale jest okolo 10 osob z tym skinem, dodatkowo skargi nie sa pisane z mojego IP, wiem kto odpowiada za to konto, jednakze nie moge powiedziec kim jest ta osoba. Podpowiem tylko ze ma bana, ma rowniez przez ta osobe bana domciol, dennys oraz wiktor.

    3. BidoN
    4. Romek.

      Romek.

      No wiesz, nowy dysk i te sprawy - z tego co sie orientuje osoba ta ma dowody na "udupienie" 2 supporterow, oraz kilka GB screenshotow lub nagrań z taranów czy odwalania innych osób. 

    5. Anonimowe_Skargi

      Anonimowe_Skargi

      Rura.. Jeszcze i na ciebie kolej przyjdzie 

  7. Jechałem na twoim dachu i w pewnym momencie skosiles mnie niczym kosiarka na autostradzie
  8. Nazwa nieruchomości: Domek z podjazdemID nieruchomości: 884Cena za dobę: 180plnLokalizacja: Redsands West, LVCena: OfertySS’y: https://imgur.com/a/NOgj4PbCoś od siebie: Fajny dom w bardzo dogodnej lokalizacji. Jak widać, tuż obok znajduje się mechanik jak i lawety, rowniez blisko znajduje się stacja benzynowa i giełda samochodowa, czego chcieć więcej? Opłacony jest do 1 października.
  9. BidoN

    auto do 300k

    200k i jaki ma dokładnie vmax
  10. Może sprzedać ze zbugowanymi jeśli o tym poinformuje w poście
  11. BidoN

    Bannn

    ej downie ale ty masz ub zamykaj to skrrrt XdD
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. BidoN

    auto do 300k

    Model: obojetny Pojemność silnika:obojetny Przebieg pojazdu:obojetny Cena:do 300k Dodatki:obojetne Coś od siebie: // wklejam za @Pinky.
  14. BidoN

    Rysowanie

    http://sketchtoy.com/69032250 Narysuj: dźwig
  15. ej, konto ci wyzerowali

    1. Domciol

      Domciol

      Wszystkie konta są własnością właściciela serwera ;/

    2. fitrox'
  16. BidoN

    Bannn

    jezuuu :c skrrrt XDD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin