Skocz do zawartości

BidoN

Gracz
  • Postów

    260
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BidoN

  1. Na mocy filmiku, który umieszczę poniżej, nagrodę zgarnia:
     

    Spoiler

    Gratulacje! (jutro po 1500 zainstaluję MTA i przekażę Ci nagrodę)


    Film:
     

    Spoiler

     



    EDIT:
    O ile dostanę UNBANA XDDDDDDDDDDDDDDD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. AdiK..
    3. ToMasz

      ToMasz

      ja i tak wiedziałem że nie wygram ja nigdy nic nie wygrywam xD :C

       

    4. BidoN

      BidoN

      @Qotrek

      Niestety, ale ktoś skutecznie przeszkodził mi w przekazaniu Tobie nagrody:


      tNKpHLt.png

  2. BidoN

    @LOCK

    Proszę o zamknięcie posta, odpowiedzi od teraz nie będą brane pod uwagę. WYNIKI po 19:00
  3. Ja nie jestem odwalaczem lolzzz
  4. 100K PLN do zgarnięcia!  < ---
    /\
     |
     |
    Jutro, zapewne wieczorem wyniki konkursu. Do tego czasu macie jeszcze szansę wziąć w nim udział:
     

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. TheIndjana.

      TheIndjana.

      Ciekawe skąd wziął pieniązki na to

      wulgarnezdjecie.png ( usunalem bo ktoś może sie przyczepi XD )

       

    3. Nieznajomy_1537

      Nieznajomy_1537

      pewnie z kopalni z bota XDD albo sprzedal auto xdd

    4. BidoN

      BidoN

      A dobra, o taką sprzedaż chodziło xd63pl

    5. Nieznajomy_1537
    6. Sloma.
  5. Z takim co up******a awanse uczciwym ludziom
  6. coś ty odjaniepawlił?

    1. TheIndjana.
    2. BidoN

      BidoN

      TheIndjana bany.png Powód: Wyjaśnij coś na forum
      Nałożone przez: Greyna.gg
      Od: 17 Listopada 2019, 18:48
      Do: 12 Sierpnia 2022, 18:48
  7. hej, to wcale nie jest twoj email

    1. BidoN

      BidoN

      tak, zrób  ze mnie debila, dzieki

    2. AdiK..

      AdiK..

      Proszę się wyrażać, to jest kulturalny profil. 

  8. Typowy supporter, na nagraniu widać jego niesprawiedliwość. Gdyby ktoś inny nie nagrał tego zdarzenia, to niesłuszna kara zostałaby na jego koncie, a apelacja zostałaby najpewniej odrzucona. Ale przecież skarga za nadana karę xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Miniek_

      Miniek_

      no tak co ty tam mozesz wiedziec, karma wrocila szybciej niz myslal :)

    3. WhiteNigga*

      WhiteNigga*

      Jeszcze oczywiście trzeba dodać SKARGA ZA NADANA KARE!!111oneone!!

    4. Deas

      Deas

      Łi ol lif in zi jeloł sabmari, zi jaloł sabmari, zi jeloł sabmari 

    5. Break

      Break

      I jeszcze tłumaczenie że widział to inaczej xdddd

    6. Seku
  9. beka z ciebie dziaciaczku xd63

  10. ,,Zasługujesz" na emeryturę!
    ZQ9krpO.png

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Punisher i John Travolta nie pierdolta w roli drugoplanowej
  13. BidoN

    Elegy 2.2

    2.2 bez Nitra, wlotów i progów Lampki jasna zieleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin