Skocz do zawartości

BidoN

Gracz
  • Postów

    260
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BidoN

  1. Nick funkcjonariusza: rekin.rw Data i godzina zdarzenia: 13:00, 09.02.2021 Pełen opis sytuacji: Zacząłem uciekać przed SAPD. W pewnym momencie dojechałem na Richman i tam zakończył się pościg. Dachowałem autem bez możliwości obrotu, więc na polecenie policjanta wysiadłem z pojazdu. Chciałem wpisać komendę /umieram2, lecz okazało się, że wpisałem ją na czacie służbowym. Próbowałem wpisać ją ponownie na czacie lokalnym, lecz nawet nie zdążyłem, bo zostałem zabity przez policjanta. Odrodziłem się na bazie, gdzie po krótkim czasie poszedłem do toalety, bo z tego co wiem, po zabiciu mnie, pościg się kończy, a ja dostaję wpis. Jednak, gdy wróciłem po przerwie, okazało się, że siedzę w radiolce, w tym samym miejscu, w którym przewróciłem się autem (tepnął mnie również rekin). Zdecydowałem się na karę więzienia i spędziłem w nim 3h i 04min, a moje auto trafiło na pp za 5000pln. Dowód, który to potwierdza całe zajście: 1. << Kubula [437]: 2021-02-09 12:56:24> ZABOJSTWO BidoN został zabity przez rekin.rw, bronią M4 2. https://imgur.com/a/0iDxsLg Ja, BidoN zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.
  2. BidoN

    @CLOSE

    on już nie ma
  3. BidoN

    @CLOSE

    Model: HustlerPojemność silnika: --Przebieg pojazdu: --Cena: Oferujcie.Dodatki: --Coś od siebie: --
  4. Ładne mam tło?????? @Prezes^ @quizzicalboi.gg @InvSpec- @Morfil @MoKaSYn*                             [KLIKNIJCIE W TŁO]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. CzlowiekWidmo
    3. forgecikk

      forgecikk

      Tylko The Lost! ;))

    4. BidoN

      BidoN

      THE LOST LIDEREM NA RYNKU PROSTYTUTEK

    5. MoKaSYn*

      MoKaSYn*

      The Lost dzięki MoKaSYnowi :D

      Kozak !!!!!!!!! 

      The Lost Gorą !!!!!!!!!!!!!!!!

    6. quizzicalboi.gg
  5. Model: Premier Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: lekko ponad 10k Cena: Licytacja |START OD 100K| |MP 5K| ID: 13426 Kolor: Żółty Tuning: felgi (1097), moduł UP1, tablica rejestracyjna (FAKETAXI), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, LPG50 oraz dodatkowy klucz Kolor świateł: białe SS'y: wstawie do 24h
  6. Przepraszam wszystkie sweepery

    https://imgur.com/0i1gFo4 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. BidoN

      BidoN

      Teraz, listonosz napisał:

      hmm @Chorywacja wyslal mi tego gifa na dsc i mowi ze to jego XDD

      To go pozdrów ode mnie XD

    3. Chorywacja

      Chorywacja

      również pozdrawiam XDDDDDDD

    4. fitrox'
    5. quizzicalboi.gg
    6. rmd.

      rmd.

      Brawo Bajdon ty to mądry chłopak jednak, kręgle są kochane

  7. Straciłem jakies 2iq czytajac te gó**o XD

    oF0qyAO.png

  8. Dużo szczęścia i pomarańczy, niech wam śmietana nago tańczy, wesołych świąt
  9. No słuchaj, taka o to manana KUPIONA OD SAMEGO WIEŚKA! https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&amp;s=BidoN&amp;check=48415 Ma opony na 100% i bak też zalany pod sam korek! Ma unikalne IQ Ale cene musisz zaproponowac ty szypki PS: ciastkowy chyba ma jakomś helke za 1kk
  10. Kiedy zawsze dogadywałeś się z tym cichym dzieciakiem ze szkoły, a on nagle mówi Ci, żebyś nie przychodził jutro do magazynu   [52 sekunda]  :
     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin