Skocz do zawartości

BidoN

Gracz
  • Postów

    260
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BidoN

  1. Siemano 

    1. 4Ever.

      4Ever.

      autografy rozdaje tylko od 16 do 16:03, spozniles sie

    2. BidoN

      BidoN

      ale to ty napisales pierwszy

    3. BidoN

      BidoN

      a nie, chwila

       

  2. DOSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOZA
  3. Słyszałem, że już nie trzeba uzupełniać całego wzoru w apelacji, zeby zostala pozytywnie rozpatrzona, czy to prawda? :O

    1. PLojTEk
    2. BidoN

      BidoN

      Też mam pewne wątpliwości :D

      u6kv0Jw.png

    3. ven1kz
    4. BidoN

      BidoN

      Nie tyle straszne, co ciekawe ^^

    5. 13karoy
  4. 6 lat czekania w końcu się opłaciło, i eminem odpowiedział na nagranie od MC Silk <3

    https://youtu.be/ub82Xb1C8os 


    101548702_2571651889755230_6647444089451053056_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=825194&_nc_oc=AQmHsmK0TSmls6oeBknCQLmd0rWlrSANI2-7we86d0JEfX8YLrzE7rRddklAw0EBNiRddL9xZBhGjRn4sTzLL4so&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=df8f2bccb343fbb6f12ab516e1522f16&oe=5EF4012F

    1. Arturek.
    2. CzlowiekWidmo

      CzlowiekWidmo

      WOW ale wydaje mi się że MC Silk szybciej nawiną

       

  5. Oj byczku, nawet się nie zobaczyliśmy na serwie
  6. Rok 2020, a ludzie dalej nie potrafią w spojlery, fajnie się czyta ten spam :D

  7. ^^

    1. TheArasik.
    2. BidoN

      BidoN

      A nic, co tam byku, jak tam sie org trzyyma?

       

  8. Byczki, ile takie elegy teraz warte? Chcę zobaczyć, jak bardzo zmieniły się ceny :3

    https://mta4life.pl/vehicles?s_t=2&s=BidoN&check=14725

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. bertsiema

      bertsiema

      A za co banicja?

       

    3. BidoN

      BidoN

      Łagodnie mówiąc, jazda niezgodna z KRD.

    4. bertsiema
    5. CzlowiekWidmo

      CzlowiekWidmo

      @BidoN dam 10k bo na złomie takie za 5 widziałem

       

    6. Mamizek

      Mamizek

      Oj bidonku dlaczego sprzedajesz auta którymi ze mną odwalałeś hm ?

  9. A kogo ja tu na supporcie widzę? ^^

    1. Drasiek
    2. BidoN

      BidoN

      Pamiętają o Tobie w blódsach?

    3. Drasiek
    4. BidoN

      BidoN

      To dobrze, mnie niestety wydziedziczyli :D 

  10. O ironio <3 :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. AlpakiGTR

      AlpakiGTR

      Najwidoczniej jak cię zaczepiłem to dałeś się sprowokować

    3. Teddy.

      Teddy.

      Otóż nie, podałem Ci powód Twojej zaczepki ;P

    4. AlpakiGTR

      AlpakiGTR

      Życzę powodzenia w następnych apelacjach :)

    5. Teddy.

      Teddy.

      A dziękuję, wszystkiego dobrego.

    6. BidoN
  11. No kto chciał oszukać, no kto? niedobry azor

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Jasper_JK

      Jasper_JK

      Ale nie opowiadaj historii o swojej rodzinie. Jest to dla mnie zbędne bo cb mam tak samo w du**e jak i te historie lol 

    3. BidoN

      BidoN

      Mówie o tobie i o tym twoim smiesznym braciszku (czy kim on tam dla ciebie jest) xD

    4. Jasper_JK
    5. KeXo

      KeXo

      Uspokójcie się albo obaj zostaniecie ukarani. 

    6. Jasper_JK
  12. A dałoby w transmaxie cały przód na czarno zrobić? Chciałbym zobaczyć taki styl.
  13. Błotniki kurde zbyt białe E: Byle zmniejszyć kontrast i będzie git, bo za bardzo się w oczy ta biel rzuca.
  14. ,,Kiedy zostałeś zbanowany"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin