Skocz do zawartości

BidoN

Gracz
  • Postów

    260
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez BidoN

  1. BidoN

    DO ZAMKNIĘCIA

    Idzie w dobrą stronę
  2. BidoN

    DO ZAMKNIĘCIA

    Wolę kasę, zapomniałem dopisać
  3. BidoN

    DO ZAMKNIĘCIA

    Model: ElegyID: 14725Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 60693,9kmDodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1077), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (DriftHUB), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Składajcie oferty. Jeśli żadna mi się nie spodoba, to auta nie sprzedam. Interesuje mnie tylko GOTÓWKA. Coś od siebie: -- SS’y:
  4. dziś kliknęło już 20612 osób dziękujemy
  5. Zostalem upomniany przez supporta, żeby naprawić auto, jeśli uberuje. Jaki w tym sens? [VIDEO - Do 40 sekundy] (To nie była jednorazowa sytuacja :P)
     

     

  6. dziś kliknęło już 14083 osób dziękujemy
  7. BidoN

    Rysowanie

    https://sketchtoy.com/69362858 narysuj rzułta morde
  8. ,,Ale jak już dotrzemy na szczyt i nic w międzyczasie nas nie zatrzyma to możemy jebnąć vmax na camperze i skoczyć z rampy"
  9. Popek ewidentnie powinien pojsc na emeryture, a stifler....tak samo xD

  10. Ale, że co XD?

    YR7ydk3.png

    1. kubociak

      kubociak

      To niezle wyzywanie XD 2Head  administration

    2. CAT

      CAT

      Chalo jakie wyzywanie XD?

  11. BidoN

    Pożegnanie - FragusS

    Nie dziwie się Tobie
  12. Słyszałem, że nieźle dzisiaj balowalem na mumble'u. Ktoś coś? XD

    1. bertsiema

      bertsiema

      Yyy, widziałem że tam admini jakiś wykład dają że tyle ich było i ludzi.

    2. kejrun
    3. BidoN

      BidoN

      Nie wiem, kto to zrobił, ale znajdź mnie na dsc, pls xD Postawie ci browara, jak się spotkamy

    4. karolx123

      karolx123

      Byłem akurat jak wbił"eś" na kanał, puszczałeś jakieś bindy i wyszedłeś 

  13. Czemu masz ku**a kucyka pony na avatarze xDD

  14. E byku, bo ja cie chyba kojarzem, ale pod innym nickiem xd

    1. bezy.
    2. BidoN

      BidoN

      Miales jakis inny nick, przed beezy.? xD Bo po avatarze kojarze, ale moze downa mam

    3. bezy.

      bezy.

      Ten Nick mam już dłuższy czas, myślę, że nawet z 6 miesięcy.

    4. BidoN
    5. BidoN

      BidoN

      A dobra, z resztą niewazne. Widac, ze mnie nie kojarzysz, to pomylilem typkow, eluwa

  15. Widzę, że nie tylko ja z banem xD

  16. 1. Najlepszy Support:  @Drasiek 2. Najlepszy Moderator/ka: @DanielRB 3. Najlepszy Administrator/ka: @Iguana @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 @Placuszek 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward 6. Najlepszy Biznes: GCL 7. Najlepsza frakcja: SAFD TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: @DanielRB 9. Najlepsza Organizacja: The Lost 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @CzlowiekWidmo37 @Sarius 13. Najlepszy prezenter: @Griski* 16. Najlepszy tuner: Nominowani: @Bambo* 18. Najlepsza praca na serwerze: kurwier 19. Przegryw miesiąca: @wetr0xv2 20. Najbogatszy Gracz @Fl0dy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin