Zbieram na elegy 2.0ktore chce sobie zrobic Sam od zera pieniądze sie przydadzą bo na koncie mam Narazie 200k a elegy chodzi po 350/400k jak wygram bede Zadowolony =D
Czasem oglądam skoki fajnie sobie popatrzyc jak skacza bo Sam jezdze na nartach I snowbordzie mysle ze bedzie tak :
. Kamil Stoch
2. Ryoyu Kobayashi
3. Piotr Żyła
Ponieważ Kamil Stoch to mój idol od małego jak sie uczylem jeździć go podziwialem a tego Ryouyu nie znam wiec nw
Po zaobserwowaniu sponsorów I daniu 4like chciałbym wygrać tego pięknego sułtanka Lubie bardzo ten model z mta a kasy na niego mi Brak mam nadzieje ze go wygram wtedy bede bardzo happy pozdrawiam sponsorów I osobe która będzie to wybierac //FitroX