Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. fitrox'

    KONKURS [3 pojazdy]

    @AdiK. @Teddy. I @Lukasz1393to ziomale fajne furki do wygrania przez nich są jak jakas wygram to bedzie git ziom (#nieumiemrymowacxd)
  2. Napisz do mnie pv 

  3. fitrox'

    KONKURS 100K !

    37 Chciałbym wygrać bo zbieram na szybsza furke taka jak np elegy Lub Buffalo bede bardzo szczesliwy jak wygram I oczywiscie zycze wszystkim szczęśliwego sylwestra I nowego roku oraz wesolych swiat
  4. Witam jak Iż dużo osob mnie kojarzy bo sporo tu gram to chciałbym złożyć wszystkim Wesołych Świąt, Fajnych prezentów jakieś kasy I szczęśliwego I miłego spedzenia czasu z rodziną oraz oczywiscie najważniejsze zdrowia serdecznie życzenia przesyłam ja Czyli @FitroX

  5. fitrox'

    Konkurs [Burrito]

    wesołych zbliżających świąt chetnie przyjme taki prezencik na święta napewno sie przyda
  6. fitrox'

    @LOCK

    Esperanto Posiada Hydre odwrocona tylna rejke I fele cena 60k do nego
  7. fitrox'

    Kupię coś do 80k

    Esperanto Z Hydraulika felgami I odwrocona tylna Rejka cena 60k moge zejsc Troche
  8. fitrox'

    Sell Esperanto

    Napisałem chb bo nie wiedzialem wtedy pozatym zobacz na tylna rejke jest ona odwrocona to nie jest fabryczne
  9. fitrox'

    Sell Esperanto

    Lowlider ma hydraulike
  10. Wymiana Czegos Za Esperanto z hydraulika felgami I Rejka?
  11. fitrox'

    Sell Esperanto

    Nie no Za mało sama hydra 35k
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. fitrox'

    Sell Esperanto

    Model:Esperanto ID:Coś koło 7k (chb) Pojemność silnika:1.4 Przebieg pojazdu:100k (około) Dodatki:Hydraulika I felgi oraz Rejka Cena:60000 Coś od siebie:Fajny Lowlider ładny wygląd mało takich spotykanych SS’y:https://imgur.com/a/Ow8fnc1
  15. fitrox'

    Wygraj Ranchera!

    @SpinneR @Terrorystajak wygram to bedzie gang Rancherow xD
  16. fitrox'

    Konkurs

    Obserwacja I 4like jest Lubie kase przyda sie poniewaz zbieram na elegy kazdy grosz mi w kieszeni swieci(nie umiem rymowac xD) Pozdrawiam chętnie przyjme kase
  17. fitrox'

    Konkurs [Stanier]

    Chętnie bym wygrał ten samochód ponieważ zbieram kase na elegy Lub cos innego a aktualnie nie mam czym jeździć bardzo bym sie ucieszyl gdybym wygral Powodzenia Reszcie I pozdrawiam
  18. @Wikox3zgłaszam się po nagrode nie było cie dzis na serwie Napisz do mnie pv bo ja nmg to sie umówimy na odbior autka =D
  19. Hah to Nieźle to pokaz cwaniaku menu ze mozesz sie wylogowac itp z nazwa konta ;p
  20. #no to pisze komentarz #wesołych świąt #last Christmas #felis nawidat (z reszty jezykow nie pamietam xD)
  21. fitrox'

    [KONKURS] Wygraj 10k!

    Biorę udzial wesolych swiat wszystkim kasa przyda sie na autko =D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin