Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. fitrox'

    Coś do 1.4kk

    Bullet 2.0 ft bez Baku, atrapy, nitra?
  2. fitrox'

    Lock

    6 0 0 p s :}
  3. fitrox'

    Kupie autko do 2kk

    Bullet 2.0 ft bez Baku atrapy nitra na winnych.
  4. Jeszcze trochę i bullecior będzie miał nowego właściciela
  5. Wiesz za ile mogę oddać
  6. Słaba oferka nio :(, ale wrócić do tatusia może za podobna cenke co tatuś oddał
  7. Jeszcze trochę i mogę oddać.
  8. Jeszcze trochę i mogę oddać.
  9. Posiadam już kilka ofert wymian za elegy, wchodzą w grę lecz tylko i wyłącznie z dopłatą.
  10. Już lepiej ale nadal dalej.
  11. Ile dopłaty? I jakie braki w jesterze, lampy
  12. xd,dalej dzieki dzieki,ale slaba ofertka :<
  13. Model:Bullet ID: 69242Pojemność silnika: 2.0dm3Przebieg: 2314,6kmModyfikacje pojazdu: stereo, felgi (1098), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (PR0CEDER), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: ofertyCoś od siebie: Świetny Bullet,idealnie prezentuje się na parkingu,jak i drodze.Na dodatek posiada mało spotykane lampy jak na ten model pojazdu.Pojazd wystawiam poglądowo jeśli oferta mnie zadowoli będe myślał nad sprzedażą. SS'y:
  14. fitrox'

    Vudu

    brak up4,abs,spojlera,zderzakow (bo fuj są) i szyby 40 zamiast 20,podwojna atrapa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin