Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: CometID: 65126Pojemność silnika: 2.2dm3Przebieg pojazdu: 16458,2kmDodatki: FT bez UP2(4x4 naped ma) Lampy/Licznik ███Cena: oferty poniżejCoś od siebie: Świetny pojazd pięknie się prezentuje na drodze jak i pod domkiem,vmax z nitrem w okolicach 270km/hSS’y: Ukryj zawartość
  3. fitrox'

    @LOCK

    Admiral 700 ps i wlatuje niterko :>
  4. fitrox'

    Autko do 1.6KK

    comet 2.2 ft bez up2 na niterku?
  5. Za bulleta comet 2.2 ft z nitrem bez UP2 +jakaś skromna dop
  6. swietna oferta jeszcze troche i moge sprzedac.
  7. tak jak wyzej niewiele brakuje,tylko dzisiaj moge oddac za 1mln 50 tys
  8. super cena dalej super cena ale wiecej oczekuje swietna cena prosze pisac discord moze sie dogadamy
  9. super start witam.dalej Dobry dzien a wlasciwie wieczor,swietna sumka jednak wole 1 i 6 zer
  10. Model: CometID: 65126Pojemność silnika: 2.2dm3Przebieg pojazdu: 16458,2kmDodatki: FT bez UP2(4x4 naped ma) Lampy/Licznik ███Cena: oferty poniżejCoś od siebie: Świetny pojazd pięknie się prezentuje na drodze jak i pod domkiem,vmax z nitrem w okolicach 270km/hSS’y:
  11. fitrox'

    wuz do 1.15kk

    odpada,cięzko sell,słabo się prowadzi.
  12. fitrox'

    wuz do 1.15kk

    900k mogę zaproponować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin