Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Slabiuuutko bardzo, dalej
  2. Model: JesteraID: 33500Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: prawie 11kDodatki: FT bez baku, nitra i zbednego wizu, szyby 60%,lampy/licznik - ██ Cena: ofkiCoś od siebie: Świetny wuz, super leci bokiem oraz super lata. SS’y:  Ukryj zawartość   Lekko różni się niż na ss
  3. Za bulleta elegy 2.2 ft na nitrze, lampki rubin
  4. oferta na serwerze 1.1kk
  5. Świetna oferta! jednak oczekuje troszke więcej.
  6. świetne oferty na start! jednak oczekuje na 1 z przodu :>
  7. Model: Elegy ID: 44620 Pojemność silnika: 2.2dm3 Przebieg pojazdu: 32k Dodatki: FT z nitrem na podwójnej atrapie,Lampy/Licznik ███ Cena: oferty poniżej Coś od siebie: świetny wóz,fajnie sie zbiera i fajnie wygląda. SS’y: pozdrawiam @SoCz3Qsuper uranusa ma!!
  8. XD! Śmiech na sali, że za taki powód można zostać zbanowanym permanentnie BMA, administracji chyba zaczyna się nudzić. 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Naprawdę nie rozumiesz, że poszywając się pod kogoś, możesz w łatwy sposób negatywnie wpływać na jego wizerunek, w tym na całą Administrację? Śmiech na sali, że takie statusy można pisać, Tobie się chyba nudzi. :P

    3. progenxd

      progenxd

      Jedno wielkie xD

    4. PL4C3K

      PL4C3K

      A tak właściwie wiadomo co robił pod nickiem "Nudzio." na tym innym serwie? 

    5. fitrox'

      fitrox'

      Cytat

      Naprawdę nie rozumiesz, że poszywając się pod kogoś

      Nie, nie rozumem co innego by było jakby ktoś się podszywał pod jakąś znaną osobę przykładowo Donald T. (wiadomo o kogo chodzi) niż pod gracza którego nick nie ma czegoś w stylu "dowodu osobistego ", w internecie jest kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt tysięcy osób które posiadają identyczny lub podobny nick,(także na scenie mta) co można zauważyć wpisując go do innych serwisów social-media.
       

      Cytat

      możesz w łatwy sposób negatywnie wpływać na jego wizerunek, w tym na całą Administrację?

      Tak jak wyżej wspomniałem,nie jest on jedyną osobą posiadająca taki nick, poprzez co niekoniecznie każdy musi wiedzieć że jest to akurat osoba z danego miejsca, z tego co mi wiadomo w podaniu także nie było nic napisane o serwerze, czy też wspomniane coś w stylu "jestem moderatorem na tym i na tym serwerze" (jeśli się mylę,zwracam honor).
       

      Cytat

      Śmiech na sali, że takie statusy można pisać

      Okej,jeśli jest to dla ciebie "śmieszne" to spoko, chyba od tego są statusy żeby wyrazić w nich swoje zdanie na dany temat, nie sądzisz?
       

      Cytat

      Tobie się chyba nudzi. :P

      Owszem,aktualnie mi się nudzi :P

    6. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Cytat

      Nie, nie rozumem co innego by było jakby ktoś się podszywał pod jakąś znaną osobę przykładowo Donald T. (wiadomo o kogo chodzi) niż pod gracza którego nick nie ma czegoś w stylu "dowodu osobistego ", w internecie jest kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt tysięcy osób które posiadają identyczny lub podobny nick,(także na scenie mta) co można zauważyć wpisując go do innych serwisów social-media.

      Ale rozumiesz, że podszywanie się to nie tylko i wyłącznie zmiana nicku? Bo z Twojej wypowiedzi wygląda to inaczej...
      Możesz mieć nick Nudzio. i być zwykłym graczem a możesz mieć też nick Nudzio. i podawać się za kogoś kim nie jesteś w celu zaszkodzenia jego wizerunkowi, rozumiesz różnicę?
      Swoją drogą, serio uważasz, że podszywać się pod kogoś można jedynie danymi z dowodu osobistego? XD

      Cytat

      Tak jak wyżej wspomniałem,nie jest on jedyną osobą posiadająca taki nick, poprzez co niekoniecznie każdy musi wiedzieć że jest to akurat osoba z danego miejsca, z tego co mi wiadomo w podaniu także nie było nic napisane o serwerze, czy też wspomniane coś w stylu "jestem moderatorem na tym i na tym serwerze" (jeśli się mylę,zwracam honor).

      Nie wiem co bycie moderatorem na innym serwerze ma związanego z tą sprawą, ponieważ wyjechałeś z tym bez żadnego sensownego kontekstu.
      Ale jest notka o tym regulaminie a w rekrutacji jest informacja o akceptacji regulaminu, więc dziękuję za zwrócony honor.

      Cytat

      Okej,jeśli jest to dla ciebie "śmieszne" to spoko, chyba od tego są statusy żeby wyrazić w nich swoje zdanie na dany temat, nie sądzisz?

      Jak pewnie nie zauważyłeś, było to nawiązanie do Twojej wypowiedzi. W rzeczywistości wcale mnie to nie śmieszy, lecz w pewnym sensie żenuje.
      Zdanie na dany temat należy wypowiadać, gdy ma się na ten temat pełną wiedzę, niestety Ty jako osoba niepowiązana ze sprawą, nie znasz jej dokładnie.

      Podsumowując, osobnik ten działał niekorzystnie na wizerunek osoby pod którą się podszył, w tym więc na szkodę serwera.
      Działając na szkodę serwera oczywistym krokiem jest niedopuszczenie do gry na nim takiej osoby.

      Dobranoc.

  9. glendalka 200k,hermesuwa 400k,sabre 550k od @dzejsbond'po ub
  10. fitrox'

    Twoje auto!!!

    bullet 2.0ft bez baku,atrapy,nitra lampki winne,więcej w bazie pod loginem FitroX
  11. No już bliziutko, pisz priv może się dogadamy.
  12. fitrox'

    Auto do 1kk

    Bullet 2.0 ft bez Baku atrapy, nitra i upow
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin