Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Link do tablic można? //Euros 575 ps
  2. jakby co pojazd przed zalozeniem nitra chodzil po 700-750k,nitro dodaje polowe ceny.
  3. XD jest męczenie się z sprzedażą tego pojazdu przez kolejne 2 miesiące,pozdrawiam :))
  4. ciezko sell + warte jest max 850k
  5. Model: Cheetah ID: 62003Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 6118kmDodatki: FT bez nitra, Lampy/Licznik Czekoladowe Cena: ofki,start 1kkCoś od siebie: Świetny cheetah, świetnie prezentuje się podczas lotu nad giełdą jak i podczas normalnej jazdy na autostradzie,ss'y potem dodamSS’y:
  6. fitrox'

    Cos do 1.4kk

    cipah na czeko ft bez nitra
  7. Model: CometID: 65126Pojemność silnika: 2.2dm3Przebieg pojazdu: 16458,2kmDodatki: FT bez UP2(4x4 naped ) Lampy/Licznik ███Cena: oferty od 1kkCoś od siebie: sellam ze wzgledu na odejscie z serwera,vmax 270 z nitremSS’y: moze potem
  8. fitrox'

    @Close

    Comet 2.2 ft na nitrze +dop
  9. admiral 30 i bedzie sie pieknie prezentowal na pustyni B))
  10. comet 2.2 ft z nitrem bez up2?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin