Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. mogę za tyle sprzedać , o której będę mógł cie jutro zastać na serwerze?
  2. @Gerak6 jest to w kompo jako chyba wariant tak jak mówisz, kosztuje to 2.5k około
  3. zależy jak je upchasz w przyczepie wejdzie około 3 auta na ścisk a na zewnątrz trochę więcej ale no na własne ryzyko ze względu na sara
  4. Jeszcze trochę i mogę sellać
  5. fitrox'

    @lock

    320k po sell
  6. Login: FitroX Nick: FitroX ID pojazdu: 44365 Na jaki wariant chcesz zmienić: Combi Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): wiadomo taki combi no
  7. Nazwa nieruchomości: Przyczepa z wiatą ID nieruchomości: 875 Cena za dobę: 100PLN Lokalizacja: Las Barracas,Tierra Robada Cena: Oferty SS’y: https://imgur.com/a/opnUgD1 Coś od siebie: super przyczepa w fajnej okolicy oplacona do 21 grudnia,prosze brac sie niezastanawiac B )
  8. fitrox'

    Elegy 2.0 pft

    jurz mu powiedzialem!!! spostrzegawczos turdne slowao serio
  9. xdxdxd napewno ci adrian odda w takiej śmiesznej wymianie tą perełke
  10. 650 dzesteruwa po dorobieniu i wraca wrrr
  11. przecież wyżej ma lepszą ofke lol
  12. chalo witam jester 500k bez upuw i wraca do mnie ok
  13. 600k po sellu gruzów i zmieniam tą okropną rejke :-)
  14. o kurcze nowe lampy w sencie :0 1kk po sell senta na niterku (jak sprzedam swojego)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin