Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. po 1 niemasz kolpakuw bo ukradlem po 2 niemasz zadnych kolpakuw bo wszystkie ukradlem po 3 daje 12.69kk jenuw
  3. ok 401kawalkuw i kolpaki z starego staliona @Kvbociak
  4. vincent 2.0 up1 lampy licznik zolte offroady lpg szyby 20 itp ale cos wiecej bys musial dac niz 180
  5. fitrox'

    @lock

    witam prosze stont iść dam 331k i zmieniam na czerwone :)))))))
  6. fitrox'

    Stafford

    no to odpowiedź jest prosta! trzeba czekać więcej i będzie ;>
  7. fitrox'

    @lock

    sory kubot 330 po sell bo mnie korci na 2.2
  8. bez upów mogę się zastanowić :>
  9. Start jak start, bardzo słabiutko
  10. Średnie ID ogólnie patrząc na to że aktualnie jest 75k ID, mówię średnie bo wiadomo że nie jest to niskie ID
  11. fitrox'

    @lock

    Dam za niego Vincenta 2.0 up1/2/3 lampy licznik żółte szyby 20 rejka lpg itp
  12. Model: Vincent ID: 22008 Pojemność silnika 2000cm3 Przebieg pojazdu: 75378km Dodatki: stereo, felgi (1081), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF BEJCA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: Oferty Coś od siebie: Super Vincent na fullupie,szybach 20%,oraz świetnych żółtych lampach! oferty prosze składać poniżej,moge wymienic się za jakiegoś senta czy coś,moge dopłacić maksymalnie 600 tysięcy! SS’y:potem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin