Aaa odbiegając od skargi widzę że nie czytałeś regulaminu, z tego co wiem zabrania się rozpowszechniania czatu frakcyjnego, więc to także dorzucam do skargi
Twój nick: FitroX Nick osoby oskarżonej: @Bambo* Powód napisania skargi: Podczas postawienia mojego pojazdu na uboczu giełdy nieprzeszkadzającemu w ruchu,wyszedłem z auta aby niezostało zniszczone przez obok przejeżdzające samochody ze względu na lagi oraz cofki graczy,po wyjściu z auta stojąc między moim banshee a buffalo zauważyłem pracownika sara podbiegającego do mojego auta,po zobaczeniu go wsiadłem do niego ponieważ niechciałem robić problemu,po wejściu do auta pracownik stwierdził,że i tak założy blokadę oraz zabierze go na parking policyjny,co może potwierdzić @baziu oraz dowody poniżej. Dowody:https://imgur.com/M7l7sfX https://imgur.com/M7l7sfX https://imgur.com/M7l7sfX