Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. fitrox'

    Banshee 2.2

    za mało dopłaty+ słabe lampy ;C,odpada
  2. 430k bez upow za saberke po sellu autka
  3. fitrox'

    Banshee 2.2

    Model:Banshee ID:49740 Pojemność silnika:2.2 Przebieg pojazdu: 15229,4km Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1081), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (W1 SRT10), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena:Oferty Coś od siebie:Super Banshee,niezależy mi na sprzedaży,w gre wchodzą również wymiany za inne pojazdy. SS’y:https://imgur.com/a/Vso9WFl
  4. fitrox'

    LOCK

    Banshee 2.2ft bez baków, abs, nitra i zdemontuje up2 ;>
  5. czyli jak ja trzymałem jestera pół roku to jest on więcej warty XD? no bez przesady z tą swoją "unikalnością"
  6. ★ Zebranych dyń: 99 / 100
    niezaliczyło mi jednej ;_;

    1. fitrox'

      fitrox'

      edit:✔ Zebrałeś dynie i otrzymałeś 100.00 PLN.
      ✔ Zebrałeś wszystkie dynie, otrzymujesz 10 000 PLN!
      ★ Zebranych dyń: 100 / 100
      juz mam

    2. Andrzejek*
  7. XD jak ktoś inny jest w innej organizacji to uważa że ona jest najlepsza więc jaki sens tej pseudo gry
  8. Aaa odbiegając od skargi widzę że nie czytałeś regulaminu, z tego co wiem zabrania się rozpowszechniania czatu frakcyjnego, więc to także dorzucam do skargi
  9. Założenie blokady trwa 15sekund jakbym nie był przed lub za autem nie zdążył bym dobiec przed jej założeniem.
  10. Twój nick: FitroX Nick osoby oskarżonej: @Bambo* Powód napisania skargi: Podczas postawienia mojego pojazdu na uboczu giełdy nieprzeszkadzającemu w ruchu,wyszedłem z auta aby niezostało zniszczone przez obok przejeżdzające samochody ze względu na lagi oraz cofki graczy,po wyjściu z auta stojąc między moim banshee a buffalo zauważyłem pracownika sara podbiegającego do mojego auta,po zobaczeniu go wsiadłem do niego ponieważ niechciałem robić problemu,po wejściu do auta pracownik stwierdził,że i tak założy blokadę oraz zabierze go na parking policyjny,co może potwierdzić @baziu oraz dowody poniżej. Dowody:https://imgur.com/M7l7sfX https://imgur.com/M7l7sfX https://imgur.com/M7l7sfX
  11. no to na start moja ofka która ci pisałem pv
  12. fitrox'

    Jesterka

    trochę więcej i mogę sellac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin