Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. bedzie mozna dac propozycje auta z zerowania? jak ostatnio?
  2. Dalej, jeszcze trochę po sell
  3. Nazwa nieruchomości: Domek z Garażem ID nieruchomości: 426 Cena za dobę: 240 PLN Lokalizacja: El Corona Cena:Proszę o poważne oferty,za free nieoddam!! SS’y:https://imgur.com/a/lTywYyQCoś od siebie: Fajna chatka z dużym podwórkiem,garażem oraz podjazdem,na spokojnie wejdzie około 40/50 aut.Do dyspozycji również domek obok bez blipu.//SS zapożyczony od starego właściciela
  4. Siemka Marcyś ;C Postaram się nie katować gnoja
  5. Nie o to chodzi, poprostu bardziej podoba mi się model sadlera z gta sa na wzór chevy c10
  6. sory ale podoba mi się bardziej oryginalna sardyna
  7. fitrox'

    [3D] Jakiś tam model xDD

    super praca czekam na następną!!!
  8. fitrox'

    Lock

    @szybkixdxd?
  9. Trzymaj się scooby dooby doo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin