Skocz do zawartości

fitrox'

Gracz
  • Postów

    263
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez fitrox'

  1. fitrox'

    Cometa 2.2

    mój jesterek + ile d0pki :?
  2. fitrox'

    Kupie Esperanto

    Model:Esperanto Pojemność silnika:1.6/1.8 Przebieg pojazdu:- Cena:do 150tys Dodatki:- Coś od siebie:Fajnie jakby niemialo lamp
  3. fitrox'

    Sprzedam Elegy 2.2

    Za napisanie prawdy XD? Ten sent za 700k poszedł @baziu
  4. fitrox'

    Sprzedam Elegy 2.2

    Przecież wyżej ma większe oferty XD I to na dodatek w gotówce
  5. super sprawa dodajcie jeszcze dźwięki super samochoduw
  6. fitrox'

    [Model] Sabre 442

    Piękne szczegolnie przód i felgi.Między jednym a drugim grillem możesz umieścić logo "S"
  7. fitrox'

    deluwa

    Gdzieś już to widziałem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin