Skocz do zawartości

Kendall.

Gracz
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kendall.

  1. o szruport?

    1. Frixo

      Frixo

      eo zapraszam na serwis jakis domek ogarnac hehe

  2. stalking jest grany?

  3. KUPIE rtx 3070 suprim albo rog strix za 9 stowek pls

    1. Desterek

      Desterek

      siema za ponizej 200zl moge ci sprzedac gtx 970 4gb 

    2. Kendall.
  4. za niedlugo kompik i5 13600k rtx 3080 32gb ram moze powrot jakos coco??

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Kendall.

      Kendall.

      no i niestety z kompika chwilowo nici, koliga wypadek miałem :(

    3. Frixo
    4. Kendall.

      Kendall.

      koliga zobacz sobie co dalem na tablice

    5. Frixo

      Frixo

      aleś pokazal klase swiatowa co zes nawytrąbił

    6. Kendall.

      Kendall.

      a no kolego prosze ja ciebie panu sie zachcialo skrecac 70m przed zakretem to bym rzekl no ze tak nie mozna

  5. wow heh w maju styklo 10 lat konta na tym pierdzielniku hehe pozdro

  6. czemu opusciles rozmowe aha?

    1. Laid

      Laid

      ne gram tu gościu aha

    2. Kendall.
    3. Laid

      Laid

      Bo jestem na Maderze w ronaldo

  7. co sie stalo 17 kwietnia

  8. siema do kiedy jest event fabularny? czy już się skubany skończył

  9. co tam czemu stalkujesz

    1. Laid

      Laid

      co tam czemu piszesz na moim profilu

  10. 3 miechy niecale i konto 10 lat heheheehehe a majatek 0 bo kasyno w du*e kakalko rozlalem

  11. du*a wielka pozdro

    1. Frixo

      Frixo

      Chlopieeeeeeeee takie wulgarne słowa tutaj...

    2. Kendall.

      Kendall.

      trzeba bo inaczej to czlowiek dlugo nie pozyje nie wtrzxyma...

  12. ale mi odblokowales teraz wspomnienie, kompletnie mi z glowy wypadlo ze ja kiedys strazakiem bylem xD

    1. Norbi1478

      Norbi1478

      Siema Kendall! A no byłeś, jeszcze DES było w Las Venturas obok autostrady

  13. z czym miales racje...

  14. elo lubie cb poszedlem w twe slady tez uwalilem majatek w tym las vegas..

    1. spokomichas
    2. WarninG.

      WarninG.

      Tak trzeba żyć, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana 

    3. Kendall.

      Kendall.

      sluszalek wlasnie ze warning to luzno 9 baniek pozegnal tam

    4. WarninG.

      WarninG.

      Trochę więcej, 12-13 będzie 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin