Skocz do zawartości

Kendall.

Gracz
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kendall.

  1. klepie cie w tyłek i przyciska do ściany cr???

  2. dajcie rep+ na tablicy pls pls pls

    https://steamcommunity.com/id/noacex/

    1. Kendall.

      Kendall.

      i zaproscie do znajomych bo nei mam

  3. nie ma to jak statek ooeoo cała naprzód 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Wiadomo, sam napisałem coś więcej ale w prawym dolnym rogu było napisane, że Losowanie będzie przy administracji (czy coś w tym stylu) więc można byłoby też pomyśleć, że to tylko taki dodatek do losowania - żebyś cokolwiek napisał. Zasady konkursu można było zinterpretować na dwie różne wersje, dlatego napisałem, że był źle sformułowany. Mimo wszystko najwięcej napisałeś, dlatego też zwycięstwo zasłużone - dużo roboty nie mieli żeby wyłonić wygranego
  6. Gratulacje dla zwycięzcy, Faktycznie źle sformułowane "losowanie" zwycięzcy. Gdyby informacja była, że najciekawsza odpowiedź zgarnia samochód a jury to administracja to myślę, że znacznie więcej uczestników napisałoby od siebie dużo więcej niż "chciałbym" lub, że spoko byłoby wygrać. Czekam na kolejny konkurs, tylko tym razem jak ma być losowanie to niech będzie losowanie
  7. oddajcie normalne banshee a nie jakas podrobke viperowska

    1. dziwuszka67

      dziwuszka67

      przecież to siedzi bam tamto jest okropne

  8. Kendall.

    Siema

    Hej, jestem Ambroży A ty?
  9. Znajomy jeździ Uranusem i mówi, że robi fup 2.2 z czystego i nie sprzeda a mi szkoda plnów żeby kupić taki sprzęcior a byłoby genialnie jakby dwa stały na podjeździe, z chęcią przygarnąłbym takiego dupolota i robił zimny łokieć na światłach, z środka dudniłaby muzyka z radyjka, progi szorowałyby o asfalt a przedni zderzak ukradłby jakiś cj - jak wygram to nie sprzedam, nagród i prezentów się nie sprzedaje (najpewniej po dwóch minutach od odbioru samochodu będę w rowie czekać na SARA)
  10. 600k za zrke na start ps. foty nie dzialaja
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin