-
Postów
21 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Kendall.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
skoro i tak TSA nie żyje to nie lepiej zrobić panel dla graczy uberowców którzy śmigają non stop po mapie? zamiast /taxi wpisujesz /uber i też Ci się panel otwiera a do fury musiałbyś coś zamontować czy coś kto to tam wie
- Pokaż poprzednie komentarze 10 więcej
-
-
xDDDD
-
-
jak mam to skomentowac?
,, XDDD " -
tsa i tak było biznesem więc nie widać różnicy czy to zdechłe czy nie