Skocz do zawartości

Kendall.

Gracz
  • Postów

    21
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kendall.

  1. debile wy nie wiecie czym jest Halloween a raczej hell win

  2. stalker!?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Frixo

      Frixo

      Tu stoi buffek fajny pod domkiem no no

    3. Kendall.

      Kendall.

      a od kiedy ty buffalo masz

    4. Frixo

      Frixo

      Chopie 14920 id to nie przelewki

    5. Kendall.

      Kendall.

      czlowieku dalbys klucze do jakiegoś wozu a nie sam jezdzisz

    6. Frixo

      Frixo

      Moge sobie pozwolic jak bedziesz na serwie no noo

  3. Model: Fortune ID: 18667 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 18891,7km Dodatki: atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) Cena: oferty Coś od siebie: Bak benzyny 90 litrów, bak LPG 35 litrów SS’y: https://imgur.com/a/XFw6fCK https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Kendall.&check=18667
  4. Model: Fortune ID: 18667 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 18891,7km Dodatki: atrapa nitro (1009), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) Cena: oferty Coś od siebie: Bak benzyny 90 litrów, bak LPG 35 litrów SS’y: wstawię do 00:00 https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=Kendall.&check=18667
  5. będziesz za 8 dni łot łot łot??

  6. życie nie jest takiekolorowe jak wam sie zdaje pysie

    1. Automatic*

      Automatic*

      Uwierz, że jak się dobrze ustawisz to jest :)

  7. wygrałeś skargę na frikersa?

    1. Frixo

      Frixo

      Chyba tak az w nagrodę na Sycylie lecę LOL

    2. Kendall.
  8. mordini do roboty bo cos nie idzie

  9. jakis spoko gosc tu żyje?

    1. Ra1n.

      Ra1n.

      nie ale moge ci  zaproponować kawalerke  za grosze w centrum 

    2. Kendall.

      Kendall.

      eeeee nie dzieeeeeeeeeeeki

  10. Kendall.

    Pokaż swoją twarz

    prosze z dziewiczym wonsem
  11. w końcu dzieciaki do szkoły hehe pozdro do nauki

  12. domek elegancko na 30 dni oplacony

    1. Frixo

      Frixo

      Masz farta bo se przypomniałem ze oplacilem na dzień ze 2 dni temu hehehehe

    2. Kendall.

      Kendall.

      akurat wczoraj wbiłem na kilka chwil i patrze ze 7h zostalo xD

    3. Frixo
  13. cóż to za remus na podjeździe panie frikers

    1. Frixo

      Frixo

      moje moje bo mi fortunke na pp dali to dalem zeby slad zostawic po sobie

  14. pozdrawiam

    1. Frixo

      Frixo

      Ja rowniez wrociles co

    2. Kendall.

      Kendall.

      a no wczoraj oplacilem domeczki

  15. Nie wiem czy tyle wejdzie ale za 70k mam id 320
  16. hopie kupuje sobie elegancko RTX 3070 od MSI, była 3080 od rog strix ale niestety kasy nie ma to mały downgrade musi byc

    1. Frixo

      Frixo

      no pieknie a domki oplacone oba zostaly no no juz niebawem wrocisz ostatnio ktos ci fortunke ukradl z podjazdu

    2. Kendall.

      Kendall.

      a wiem bo taki random ziomek kiedyś przejeżdzał obok domków i mu udostępniłem furmane może wziął, chyba ze to ty i nie chcesz sie przyznac

    3. Kendall.

      Kendall.

      a na serwerku bede koło 6 sierpnia dopiero ale z bogiem 

    4. Frixo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin