Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. nocny ref na pw możesz mi napisać jakby to miało wyglądać.
  2. Model: Jester V-Max: 200/203 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: 7100 Usterki: - Cena: Licytacja od 0 ID: 12021 Kolor: Niebieski Tuning: UP1 - fullvizu - ogranicznik - wykrywacz foto - cb Kolor świateł: standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tak. Model: Sultan V-Max: 157/160 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1700 Usterki: - Cena: Licytacja od 0 ID: 1861 Kolor: czarno-czerwony PJ Tuning: fullvizu - cb - ograniczniki - wykrywacz foto Kolor świateł: standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tak. Sultan został wygrany w konkursie uBitka tak więc dodaje tutaj też opis pojazdu jaki umieścił uBitek. Jest to sultan, którego posiadam od praktycznie początku gry na tej edycji (prawie dwa lata). Posiada silnik 1.6, full tune wizual, 1.5k przebiegu (Id 1861). Jestem jedynym właścicielem. Auto przeszło ze mną wspaniałą historię, było w; SAPD, DES, SAMP, TSA. To dzięki niemu powstało legendarne mleczko uBitka.
  3. Oto co widzę, gdy kolejny raz ktoś czepia się moich godzin ;_; http://i.imgur.com/QnUcqdR.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. PVK.

      PVK.

      Nie przejmuje się ;-;

    3. Skipciu

      Skipciu

      Silverek, xDDDD.

       

      A co NaBitek napisał to chyba SZCZERA prawda

    4. |WEED|Siverius

      |WEED|Siverius

      No co ja? Powiedz chętnie sobie poczytam.

       

    5. RasTi

      RasTi

      Ja jak się dostałem na supporta to miałem podobnie godzin ;D

    6. Sherman.FURY

      Sherman.FURY

      A ja się nigdy nie dostałem nie nie dostane xd

  4. ArthurFiNCH

    No więc. . .

    Trochę ostro Cie potraktowano, ale co zrobisz. Powodzenia.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Wreszcie.. prawidłowo i takie coś to ja rozumie a nie strzelanie do typa który stoi w miejscu. Łapa w góre leci.
  7. W sumie, można zamknąć tyle mi wystarczy i oczywiście pojazd zostaje u mnie.
  8. Model: Sultan V-Max: 158 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1.7k Usterki: brak Cena: Wycena od 0 euro(sprzedam dopiero gdy cena mnie zadowoli) ID: 1861(11 na serwerze). Kolor: Czarno czerwony PJ Tuning: Fullvizu cb radio, wykrywacz foto. Kolor świateł: standardowe SS'y: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Tak. Pojazd wygrałem w konkursie i temat raczej jest wyceną niż licytacją ponieważ wątpię bym go sprzedał, jednak nie mówię, że nie sprzedam. Dodatkowo opis poprzedniego właściciela, Bitka: " Jest to sultan, którego posiadam od praktycznie początku gry na tej edycji (prawie dwa lata). Posiada silnik 1.6, full tune wizual, 1.5k przebiegu (Id 1861). Jestem jedynym właścicielem. Auto przeszło ze mną wspaniałą historię, było w; SAPD, DES, SAMP, TSA. To dzięki niemu powstało legendarne mleczko uBitka. "
  9. Nabije mi ktoś wyświetlenie profilu? ;3

  10. Wątpię, żeby w realu kazali mi wyjść z pojazdu po czym strzelili by do mnie 3 razy z paralizatora. Chcesz realizmu to wyjdz na dwór bo to jest gra. Jak stoi jego kolega obok w bulecie to myślisz że będę czekał aż mi do niego wskoczy? Nie bo ładuje mu 3 pestki z paralizatora i pozamiatane xd Nice, najpierw napina bo ktoś nie chce odgrywać Role Play, a jak ktoś Ci wypunktuje, że jednak z Role Playem to ma wspólnego tyle co nic zaczyna się " Jak Ci się nie podoba to tu nie graj " lmao Szczególnie ten pawlo pędził jak koń rafał do pojazdu bo z tego co widzę to nawet się nie poruszył i od razu dostał w pałe z paralizatora. Nie mówię, żebyście go nigdy nie używali jednak gdy gracz stoi w miejscu tak jak ten pawlo to po prostu wygląda głupio i nieudolnie. Jeszcze lepsze, ShorpY - zastawiliście mu wyjazd, gość wyszedł z pojazdu - a ELDO nawet nie zdążył binda napisać a gość już w pape dostał mimo, że nawet się nie ruszył.. tak więc proszę Cię. Mówisz żebym wyszedł na dwór jeśli chce realizmu, tak więc jakiego typu jest ten serwer w końcu? RP czy " Robimy co chcemy i nazywamy to RP, ale jak zarzucisz nam, że zrobiliśmy coś źle to wyjdź na dwór by doznać realizmu. "
  11. Wątpię, żeby w realu kazali mi wyjść z pojazdu po czym strzelili by do mnie 3 razy z paralizatora.
  12. Jeszcze dwa dni(prawdopodobnie) :D

  13. Nawet nie dajecie graczowi zatrzymanemu odegrać RP które macie napisane w komendach tylko od razu paralizator. Z filmu na film jest lepiej, jednak i tak mam nadzieje, że mnie to nigdy nie spotka.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. 100 postów wybiło. :3

  16. ArthurFiNCH

    @zamykam

    A może na początek 130k może mało ale napisz na pw forum to się dogadamy ;D Przykro mi, niestety już nie aktualne.
  17. ArthurFiNCH

    @zamykam

    Jester, 1.8 6.5k przebiegu, full vizu + lpg 50. Cena = oferuj.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin