Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. Cześć! W dniu dzisiejszym chciałbym zapowiedzieć dla was falę eventów na serwerze 4Life która będzie miała miejsce w tą sobote(13.05.2017r). Jako, że gra na serwerze mi się znudziła a obowiązki administracyjne zostały mocno okrojone ze względu na brak działającego panelu postanowiłem sprzedać co miałem, a dużo nie miałem i rozdać to wszystko wam w eventach.(Nie myślcie sobie, że jest to jakaś forma szantażu bo coś nie działa, po prostu taką decyzję podjąłem.) W eventach łącznie do wygrania będzie 200.000PLN. Plan dnia: 10:00 - Derby dla 30-stu osób, wygrana: Miejsce 1 - 7500PLN Miejsce 2 - 2500PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 10:30 - ZTP(ZróbToPierwszy) dla 20-stu osób, wygrana: Miejsce 1 - 5000PLN Miejsce 2 - 3000PLN Miejsce 3 - 2000PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 11:00 - Biegi dla 50-ciu osób, wygrana: Miejsce 1 - 10000PLN Miejsce 2 - 7500PLN Miejsce 3 - 2500PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 11:30 - Krwawe derby dla 50-ciu osób, wygrana: Miejsce 1 - 20000PLN Miejsce 2 - 10000PLN Miejsce 3 - 5000PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 12:00 - 13:30 PRZERWA ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 13:30 - Event pościgowy dla 40-stu osób, wygrana: Miejsce 1 - 10000PLN Miejsce 2 - 7500PLN Miejsce 3 - 2500PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 14:00 - Derby dla 30-stu osób, wygrana: Miejsce 1 - 10000PLN Miejsce 2 - 5000PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 14:30 - Event " Poszukiwacz ", nieograniczona ilość osób, będę się ukrywał(prawdopodobnie w jakimś pojeździe), a waszym zadaniem będzie mnie znaleźć po czym wejść do pojazdu na G, nagroda: Będzie 8 rund, każdej kolejnej rundzie kryjówka będzie trudniejsza, jednocześnie nagroda będzie się stopniowo powiększać. Runda 1 - 2000PLN Runda 2 - 3000PLN Runda 3 - 4000PLN Runda 4 - 5000PLN Runda 5 - 7500PLN Runda 6 - 10000PLN Runda 7 - 12500PLN Runda 8(finałowa) - 20000PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 16:00/16:30 - ZTP(ZróbToPierwszy) dla 20-stu osób, wygrana: Miejsce 1 - 5000PLN Miejsce 2 - 3000PLN Miejsce 3 - 2000PLN ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Za pozostałe 16000PLN które mi pozostaną zrobię co tylko zechcecie, mogą to być derby, ztp, pościgowy, pytanka w (możliwej) kooperacji z radiem. Pod tym tematem możecie pisać czy będziecie obecni na evencie oraz co chcecie abym wykonał za pozostałe 16.000PLN. Do zobaczenia!
  2. Już jesteście blisko kwoty którą chcę za niego otrzymać, jeśli to ma " znaczenie " to kwota którą dostane za tą bravure prawdopodobnie w 100% pójdzie na event.
  3. Model: Bravura V-Max: 202 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg: 3500 Usterki: brak Cena: Licytacja od 0 PLN ID: 18352 Kolor: Żółty jak na lanosa przystało. Tuning: UP1, UP2, Hydra, FullVizu, LPG 75, Rejka "DW LANOS", ograniczniki i reszta tych głupot. + Dodatkowe klucze. Kolor świateł: Standard SS'y: Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Da, rasz bi.
  4. Pierwsze powodzenia xDD moze sie dostane

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Papa misiek, za niedługo idę w Twoje ślady więc się jeszcze zobaczymy. Sklep pipe [*]
  7. Całkiem spoko, ale jak wyglądało by " malowanie " takiego licznika gdyby jakimś cudem znalazł się na serwie?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  10. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  11. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  12. ArthurFiNCH

    Jak dałbyś na imie

    9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum. 11. Tematy będące tzw. zabawami proszę umieszczać w Subforum Zabawy zgodnie ze wzorem.
  13. ArthurFiNCH

    Konkurs o 20k

    9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  14. 9. Wątki bez odpowiedzi od 5 dni będą zamykane, a następnie przenoszone do archiwum.
  15. Kozak, ale żeby zostało to wgrane o ile wgl zechcą będzie to musiało zostać okrojone jak baza zgp z niepotrzebnych(zdaniem adm) obiektów które nadają wyglądu.
  16. Za dużo osób na raz obrzuciło mnie błotem, nie ważne jak dobre argumenty bym miał i tak nie jestem w stanie się już wybronić a jednak granie z naszywką na klatce piersiowej " supek udupiacz " średnio mi pasuje. --- Jeśli nikt z osób które mnie oskarżały nie ma nic więcej do dodania, można zamknąć.
  17. By odpowiedzieć sobie na Twoje pytanie wystarczy umiejętność czytania.
  18. Bez wątpienia jest też sporo argumentów niepodważalnych takich jak w sprawie Drosia którą powinieneś na spokojnie sam prześwietlić bo jest ona MEGA podejrzana a to w jaki sposób administracja podchodziła do sprawy Drosia nie ulega wątpliwości, że ktoś stosował jakieś nieustalone nigdy ulgi względem tego gracza.
  19. Nie upada, trzeba o niego dobrze zadbać, podrzucić zbykowi parę dobrych pomysłów a mimo, że MTA traci zainteresowanie to i tak jest sporo graczy dla których warto to robić. To też jest śmieszna sprawa, że wszystko co dobrego zrobiłem zostało pominięte, gdyby nie rozmowa moja/rekons'a i zbyka to nic w związku z frakcjami by się nie zmieniło, mimo iż nadal dużo jeszcze powinno się zmienić to i tak zostało to pominięte.
  20. Póki co nawet nie mam takiej możliwości muszę odczekać 5 dni, jednak jeszcze nie wiem. Zobaczę jak się sprawy będą miały możliwe że ZbyK już skreślił mój powrót za to co napisałem a napisać nie powinienem.
  21. Napisałem tak, napisałem zdanie o tym kupowaniu screenów doskonale wiedząc, że był to żart a jedynie chciałem zobaczyć reakcje kalahima czy od razu poleci z tym do Ciebie. Z resztą wspomniałem o tym i w kolejnej wiadomości do kalahima napisałem " z resztą nie ważne bo nie o tym " czy coś takiego, nawet nie miałem zamiaru wchodzić na Twój temat. Bo mógłbym to ciągnąć z kalahimem ale nie było po co. Myśl jak chcesz nie będę starał się Cie przekonywać bo gdy cokolwiek próbuje wyjaśnić zaraz jest to obalane " tak tak, teraz tak mówisz bla bla bla ".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin