Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. " Z okazji " premiery filmiku historycznego o Polsce (The Unconquered) mam jedno pytanie do ludzi myślących. Czy można winić aktualne pokolenie ludzi za zła wyrządzone Polsce przez inne(starsze) pokolenie ludzi? Przykładowo czy można winić aktualne pokolenie Niemców za to co zrobił Hitler?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Hector

      Hector

      A winić można za próbę zakłamania i stawiania się w roli ofiary, kiedy było się zbrodniarzem.

    3. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      Mr.Bater O ile jest to poważna odpowiedz to proszę o uargumentowanie.

    4. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Było - minęło.

      To były inne czasy i nikt nie miał na to wpływu, ani my, ani współcześni ludzie Niemieccy. Takie moje zdanie.

    5. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Mimo to nic nie powinno być zatajane, historia jest jaka jest i nie należy jej zmieniać.

    6. AdiK..

      AdiK..

      Raczej nie, ty też np. nie miałeś wpływu na to co robili twoi rodzice/dziadkowie itp przed twoim urodzeniem :P

  2. Render distance mi się zbugował za oknem xD https://i.imgur.com/C0i3poP.png

    1. Husiekk.beltek

      Husiekk.beltek

      ustaw 16 chunków XDDDDDDD

    2. matvs.

      matvs.

      Foga wyłącz xDD

       

  3. 10 raportów - 1000PLN. Administratorów oraz supportów zapraszam o kontakt na forum PW.

    1. DaszeK

      DaszeK

      Każde konto członka ekipy posiada blokade przez co można tylko i wyłącznie wejść na ich konto z ich komputera

    2. altruista

      altruista

      ^a! to dlatego ostatnio wywalilo mi mta

    3. xyzu

      xyzu

      nie o to mu chodzi

  4. Zbyku zbyku, ale z Ciebie niewolnik che che che

  5. Pisałem i nie okłamałem wietnam ponownie Centrum udupiania 3.0 alpha bo jeszcze dużooo brakuje, między innymi trzech monków i prokosak4kgejmingpici, ale to w grudniu dodam kokokoko
  6. Masz rację też się tego obawiam, że ktoś może grać odpalony, to prawda o KNX'ie społeczność MTA ma dużo do powiedzenia, no ale chyba nie jest aż tak chamski i skąpy na kasę na serwerze aby psuć całą zabawę co nie? No bo to tylko była by czysta przyjemność porywalizować ze sobą. Ja tam jestem dobrego zdania o KNX'ie, ponieważ nie miałem z nim do czynienia, a jeśli już to całkiem sympatycznie mi się z nim rozmawiało. Zawsze istnieje jakieś rozwiązanie co nie? Po prostu takie osoby nie będą uczestniczyły, ponieważ to ma być zwykła przyjemność z gry, no i tyle, a zapewne każdego aż kusi w tym momencie aby coś takiego zostało rozegrane co nie? dajmy na to że 5 drużyn każda przeciwko każdej, później sam finał emocje, gracze kibicujący swoim wybrankom, za********e by to wyglądało i gracze by pewnie czekali na następne takie ev. Jak na razie jest całkiem sporo graczy którzy chcą i zapewne jakiś team by sobie ogarnęli...jak widać nie liczy się tutaj sama kasa, a rywalizacja pomiędzy drużynami. Już dużo osób, a raczej jedna mi mówiła, że coś takiego nie zostanie wprowadzone ;-; to ma nie być wprowadzone tylko organizowane 2 razy w roku i starczy, gracze z chęcią by się na to zapisywali i grali pewnie aby też pograć, a nie coś wygrać. Wiadomo taki silver raczej teamu nie znajdzie ale zagrać przecież by mógł... Pozdrawiam serdecznie i wypowiadajcie się wszyscy, nawet ci co nie mają CS bo pewnie będzie możliwość oglądania takiego turnieju!!!! Zadaje to pytanie czysto z ciekawości, ale ile masz lat?
  7. kiepskawa projekto-propozycja, dlaczego? proste, oszukiwanie w cs go jest tak łatwe że nawet tobiasz63 dałby rade ograć przeciwną drużynę i po 1 nie dostałby bana po 2 nikt by nawet nie zauważył, że był odpalony. Na main koncie mam ponad 2k godzin w globala grając 100% legit, z ciekawości kupiłem drugie konto + publiczne cheaty + granie z głową a nie na typowego odpała, rozegrałem w ten sposób 120 godzin wnioski nasuwają się same a myślę, że znajdzie się sporo dzików wariatów którzy zrobią coś takiego żeby zgarnąć pyszniutkie peeleny na 4lifusiu.
  8. http://imgur.com/a/Objj2 Puk puk, kto tam? Ku-ku-kurier dotarł
    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      ogólnie to ten karton spoko, ale ten fotel którym go opakowali trochę kiepskawy.

    3. DaszeK

      DaszeK

      Jaki kolorek wybrałeś tego fotela ? Zielony ?

    4. ArthurFiNCH
    5. DaszeK
    6. DaszeK
  9. aj dżast łona roli roli roli
  10. po godzinie wypadlyby mi oczy od tego oczojebitnego koloru Kolor się reguluje, kcesz to sobie możesz nawet różowy ustawić(to samo z jasnością).
  11. Baker no nie daj się prosić... Wybacz mi ten rower, jeszcze mi podwójne mają przez to odpaść? :ccc http://mta4life.pl/topic/67214-pokaz-swoje-stanowisko-do-gry/

  12. Centrum udupiania aka celowego utrudniania gry wybranym graczom @Baker Serio, we daj to ub :c /// Za tydzień się przeprowadzam więc sporo się zmieni i o ile mnie nie zbanują to wam wstawię xD
  13. prawde napisałem i przecież i tak wyeabane mam
  14. No cóż, gdy nie masz już nic innego do roboty i wczuwasz się zbyt mocno w rządzę zapominając że to tylko serwerek do mta to musisz sobie tak raz na jakiś czas pacnąć 2 tygodnie banicji za skok z mc łowełkiem xd W sumie bater sam mógłby się pochwalić swoimi wyczynami bo nie raz i to nawet na randze administratora palił głupa jak trzeba i odwalał jak mało kto, ale cóż zrobisz jeśli takowa osoba ma na drugie imię hipokryta.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Siemaneczko ziomeczki w kolejnym odcineczku z tej strony VapeLord420 i chciałbym ogłosić iż po 3 miesiącach banicji postanowiłem powrócić na serwer by siać miłość na serwerze.
  17. chwal sie chwal polaku, jak już sie chwalisz to napisz ile dałeś... ekhem to znaczy ile mama dała xd nokia 3310
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin