-
Postów
363 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez ArthurFiNCH
-
" Z okazji " premiery filmiku historycznego o Polsce (The Unconquered) mam jedno pytanie do ludzi myślących. Czy można winić aktualne pokolenie ludzi za zła wyrządzone Polsce przez inne(starsze) pokolenie ludzi? Przykładowo czy można winić aktualne pokolenie Niemców za to co zrobił Hitler?
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
A winić można za próbę zakłamania i stawiania się w roli ofiary, kiedy było się zbrodniarzem.
-
Mr.Bater O ile jest to poważna odpowiedz to proszę o uargumentowanie.
-
Było - minęło.
To były inne czasy i nikt nie miał na to wpływu, ani my, ani współcześni ludzie Niemieccy. Takie moje zdanie.
-
Mimo to nic nie powinno być zatajane, historia jest jaka jest i nie należy jej zmieniać.
-
Raczej nie, ty też np. nie miałeś wpływu na to co robili twoi rodzice/dziadkowie itp przed twoim urodzeniem

-
Render distance mi się zbugował za oknem xD https://i.imgur.com/C0i3poP.png
-
10 raportów - 1000PLN. Administratorów oraz supportów zapraszam o kontakt na forum PW.
-
Zapraszam do dyskusji, w szczególności członków frakcji. http://mta4life.pl/topic/68488-zgw-zorganizowana-grupa-wypadkowa/
-
Dajcie licka, mam horego hrydzia... http://mta4life.pl/topic/67214-pokaz-swoje-stanowisko-do-gry/
-
http://imgur.com/a/Objj2 Puk puk, kto tam? Ku-ku-kurier dotarł
-
Baker no nie daj się prosić... Wybacz mi ten rower, jeszcze mi podwójne mają przez to odpaść? :ccc http://mta4life.pl/topic/67214-pokaz-swoje-stanowisko-do-gry/
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
basen - duzy