-
Postów
363 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez ArthurFiNCH
-
Ratujmy bałtyckie lanosy! http://mta4life.pl/topic/68945-zbiórka-na-dw-lanos/?do=findComment&comment=596984
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Auto pędzi samo zmienia biegi... tia ^^ http://ratownictwo.opole.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=9604:groźny-wypadek-na-dk-45-w-jełowej&Itemid=98
-
Jeden ZłySupporter w tamtą, czy drugi ZłyAdministrator w tamtą... kto by się tym przejmował. Witamy w elicie!
-
Chce tylko dodać iż wizerunek KNX'a jest publicznie dostępny do bardzo długiego czasu tak więc raczej nie powinno znaleźć się to w powodzie a zarazem kara powinna być mniejsza.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Nie, bo zapewne nigdy go bym tutaj nie udostępnił.
-
A to że on udostępnił nie oznacza, że można się z niego nasmiewac.
-
No w takim razie norbi dostal degrad za nic? Szkalowal jp2, mimo ze bylo to robione lata temu. Twoje myslenie nie ma sensu, wysmiewanie knxa jest jaknajbardziej pozytywna rzecza, ale szkoda ze konsekwencje sa wyciagane tylko wobec niektorych
-
Jak nie przylizesz to wylecisz, predzej czy później, niestety taka jest prawda
-
Wysniewanie się z KNXa jest fajna rzecza? Bo co?
Może tak cały serwer zacznie się z ciebie wysmiewac? Hmm?
-