Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. Jako, że temat nie może stać otwarty w nieskończoność ustalam datę końcową zbiórki którą jest: 09.10.2017r godzina 18:00 Wspomnieć chcę przy okazji, ze Lanosa udało mi się już odkupić, jednak by doprowadzić go do poprzedniego stanu trzeba jeszcze troszeczkę poczekać. -
  2. Dziękuje wszystkim wspierającym. W ciągu jednego dnia udało nam się uzbierać prawie połowę potrzebnej kwoty. Lanos prawdopodobnie zostanie przeze mnie zakupiony już dziś lub jutro, jednak to dopiero połowa sukcesu mimo wszystko dziękuje wszystkim którzy pomogli mi dotychczas.
  3. ArthurFiNCH

    Na dobry start

    tylko na to czekałem
  4. ZBIÓRKA NA DW LANOS'a Witam wszystkich tutaj zabranych, jak wszyscy wiecie jakiś czas temu funkcjonowałem na tym serwerze jako Support. Niestety jednak kilka złych decyzji sprowadziło mnie z drogi dobrego supporter'a na złego supportera potocznie znanego jako ZłySupporter™ Czasy swojego dobrego supportowania wspominam bardzo dobrze i bardzo chciałbym wrócić do tych czasów, niestety jednak wątpię abym miał jakąkolwiek okazję by jeszcze do tego wrócić. Jednak pewnego dnia gdy przechadzałem się po giełdzie zauważyłem pewien pojazd... pojazd który był ze mną przez praktycznie cały okres supportowania. A jest to Bravura 2.2, bliżej wszystkim znana jako DW LANOS. Pojazd ten w czasach swej świetności wyglądał następująco: Tak wiem... robi wrażenie, niestety jednak gdy zostałem pozbawiony swej rangi, opuściłem również serwer a DW LANOS'a sprzedałem... I tak wiem, był to ogromny błąd którego sam sobie pewnie nigdy nie wybaczę, ale jak wcześniej wspomniałem, przechadzałem się po giełdzie i zauważyłem w oddali pewien pojazd, na początku totalnie nie byłem pewien co to za pojazd... Na początku pomachałem do niego, niestety bez jakiejkolwiek reakcji, postanowiłem powoli się do niego zbliżyć i zobaczyłem, zobaczyłem co z nim zrobiono, Lanos został bezwstydnie znieważony przez kilku poprzednich właścicieli i na dzień dzisiejszy prezentuje się tak: Katastrofa jednym słowem, nie rozumiem dlaczego ktoś postanowił tak bardzo zniszczyć ten piękny i jedyny w swoim rodzaju pojazd... Na początku zastanowiłem się ile wynosiłby koszt odrestaurowania Lanosa tak aby wrócił od do swojego poprzedniego stanu. Z moich obliczeń wynika iż kwota 250.000 4Lifowych PLN'ów jest w stanie odnowić tą swego czasu " bestie ". I tutaj kieruję się z prośbą do was, graczy, supportów, administracji... Postanowiłem, że otworzę zbiórkę pieniędzy na odrestaurowanie Lanosa, będę starał się doprowadzić go do takiego stanu w jakim był przed sprzedażą. Będę bardzo wdzięczny graczom którzy się dołożą do tego celu, każdego z nich wymienię w tym temacie nawet jeśli będzie to 1 PLN! Jeśli ktoś jeszcze pamięta, jak dużo czasu oraz pieniędzy poświęcałem na wykonywanie dla was różnych eventów, ten ma się teraz szansę odwdzięczyć. A Ci którzy mnie nie pamiętają powinni wiedzieć, iż 90% tego co zarobiłem przez cały okres bycia supporterem wydawałem na robienie różnych eventów dla graczy. Co jakiś czas będę aktualizował kwotę którą aktualnie udało nam się zebrać w tym temacie, osoby chętne do wsparcia mnie oraz mojej zbiórki mogą kontaktować się ze mną na forum PW, w tym temacie czy również w grze. STAN ZBIÓRKI: 130.000PLN/ 250.000PLN LISTA OSÓB WSPIERAJĄCYCH: 1. Lukster555 - Kwota: 15.000PLN 2. - Hrydziu* - Kwota: 36.000PLN 3. - PluszowY* - Kwota: 40.000PLN 4. - DaszeK - Kwota: 22.000PLN 5. - Kubs. - Kwota: 5.000PLN 6. - SpriteTV - Kwota: 9.00PLN 7. - Grabsio311 - Kwota: 6.000PLN 8. - BANDITO. - Kwota: 1.000PLN Pragnę poinformować iż zbiórka jest całkowicie legalna i nie łamie regulaminu. Zbiórka działa na zasadzie " Chcesz - dasz, Nie chcesz - nie dasz ". ----- signed by Arthur Patryk ruhtrA ZłySupporter DobryGracz FiNCH
  5. Podpowie mi może ktoś czy jest sens kupować PUBG'a posiadając H1Z1 Kotk?

  6. Nick z serwera: ArthurFiNCH Nick używany na Mumble: ArthurFiNCH Ilość godzin przegranych na serwerze: 750 Nazwa kanału: Administrancja - zła Nazwa podkanałów: u wujka z podkarpacia Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: aye boiiiiii Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: aye boiiii Coś od siebie: Plis łukasz <3
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Bolek.

      Bolek.

      haha, takie śmieszne że, ktoś miał wypadek

    3. DareK.
    4. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      Nie wiem do kogo pijesz, jeśli jednak do mnie to proszę o wskazanie miejsca w którym to " wyśmiałem ".

    5. Kacperix3
    6. Lukster555

      Lukster555

      ALE IKSDE DOBREEEEE HAHAHHA XD69PL RUHANKO 1234

  8. Jeden ZłySupporter w tamtą, czy drugi ZłyAdministrator w tamtą... kto by się tym przejmował. Witamy w elicie!

  9. Chce tylko dodać iż wizerunek KNX'a jest publicznie dostępny do bardzo długiego czasu tak więc raczej nie powinno znaleźć się to w powodzie a zarazem kara powinna być mniejsza.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      Nie, bo zapewne nigdy go bym tutaj nie udostępnił.

    3. Hasiu.*

      Hasiu.*

      A to że on udostępnił nie oznacza, że można się z niego nasmiewac.

    4. Barti.

      Barti.

      No w takim razie norbi dostal degrad za nic? Szkalowal jp2, mimo ze bylo to robione lata temu. Twoje myslenie nie ma sensu, wysmiewanie knxa jest jaknajbardziej pozytywna rzecza, ale szkoda ze konsekwencje sa wyciagane tylko wobec niektorych

    5. Snoop

      Snoop

      Jak nie przylizesz to wylecisz, predzej czy później, niestety taka jest prawda

    6. Hasiu.*

      Hasiu.*

      Wysniewanie się z KNXa jest fajna rzecza? Bo co?

      Może tak cały serwer zacznie się z ciebie wysmiewac? Hmm?

  10. Jestem za! /// A tak na serio to bilety terminowe, git gut, ale co do graficzki przy przejeździe nie warto zmieniać dobrego na dobre(lub gorzej).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin