Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. dziś kliknęło już 16342 osób dziękujemy
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. A co tu robi Pan Piterson

    1. Piterson*

      Piterson*

      Chciałem zrobić event fabularny ale nie mogę znaleźć menela gdzie mógł bym go zacząć, a tak to pracuje w inposcie a co tam u ciebie ? 

    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      czas apelacji nadszedł, nevada odbudowa 

    3. Piterson*

      Piterson*

      Jak bym miał czas na granie to chętnie, powodzenia z ub oby się udało

       

    4. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      inwestujesz 1000 w bitcoina (musisz cofnąć się w czasie do 2015) i teraz siedzisz i tylko grasz, tak jak maka

    5. Piterson*

      Piterson*

      Chciałbym, nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo.

       

  6. bo ryszard dobrą mordą jest szkrrrt

  7. Panie @Polixon, proszę się zapoznać z definicją słowa "prewencja". A po drugie od blokad czasowych od samego MTA się nie apeluje. Było to zostawić Zbykowi skoro temat był w większości skierowany do niego 

    1. AdekUchiha

      AdekUchiha

      na zbyka to nie wiem czy do majówki byś się doczekał xd

    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Nigdy nie pomyślałem, aby w regulaminie dodać, że "apelujemy od kar już nałożonych a nie tych, które nałożone dopiero zostaną."... Gracze coraz bardziej mnie zaskakują...

    3. Polixon

      Polixon

      Tak jak wyżej ładnie ZbyK Ci napisał, nie ma czegoś takiego jak "prewencja" w dziele apelacji. Apelacje składa się dopiero wtedy gdy posiada się karę

    4. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      @ZbyK.gg Dostaje banicję od MTA, godzinę po tym buszujesz po moim profilu. Surprising af, że śmiem podejrzewać, że już szykujesz jakiegoś cukiereczka dla mnie biorąc pod uwagę jak wielką sympatią się darzymy. Przyjąłem, że lepiej będzie to z miejsca wyjaśnić.

      Nigdy wcześniej też nie pomyślałeś, żeby dodać do regulaminu rzeczy które powinny tam być od lat. Ciekawie by było gdyby ktoś od razu poszedł z tym tam gdzie trzeba, no ale popatrz, jakiś anioł stróż nad Tobą czuwa. Dziur tu nie brakuje, ale najwyraźniej czasami tych których uznajemy za wrogów chcą dla nas najlepiej. I to jest dopiero zaskakujące... :o

  8. Pepesad

    11111.png

    1. Marek_Zlomiarz

      Marek_Zlomiarz

      U mnie kumpel wczoraj takiego bana tez dostal a nawet na 4lagu nie gra XDD

  9. siema @ZbyK.gg planujesz sprawdzić apelacje w tym roku?

    1. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Najbliższy termin znalazłem w 2024 roku, bądź cierpliwy :) 

    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      No beka fest biznesmenie, ja rozumiem że tego psa trzeba często wyprowadzać ale żeby aż tak? ;c

  10. @DreeY @Greyna.gg @hoopak @japkooo. @XQward 

    Wiecie może coś w sprawie Zbyk'a? Apelacje do niego zalegają już miesiącami, a jego ostatnia aktywność na forum sugeruje, że jest na jakimś urlopie (Wtorek o 19:44). Czy ktoś coś wie? :c

    1. 2.3vr5
    2. veeito.

      veeito.

      Wystarczy wejść na jego instagram, aktualnie przebywa on na wakacjach.

    3. PiekarniKk.
  11. @ZbyK.gg Zbigniewie, słychać mnie?

  12. cześć, wakacje się kończą powoli... :c

  13. Wiecie kiedy Zbyk sprawdza apelacje? :/

  14. no na co patrzysz

     

    1. LuKi16

      LuKi16

      facet zaraz dam Ci punkty za spam

    2. ArthurFiNCH
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin