-
Postów
363 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez ArthurFiNCH
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
A co tu robi Pan Piterson
-
Chciałem zrobić event fabularny ale nie mogę znaleźć menela gdzie mógł bym go zacząć, a tak to pracuje w inposcie a co tam u ciebie ?
-
czas apelacji nadszedł, nevada odbudowa
-
Jak bym miał czas na granie to chętnie, powodzenia z ub oby się udało
-
inwestujesz 1000 w bitcoina (musisz cofnąć się w czasie do 2015) i teraz siedzisz i tylko grasz, tak jak maka
-
Chciałbym, nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo.
-
-
Panie @Polixon, proszę się zapoznać z definicją słowa "prewencja". A po drugie od blokad czasowych od samego MTA się nie apeluje. Było to zostawić Zbykowi skoro temat był w większości skierowany do niego
-
na zbyka to nie wiem czy do majówki byś się doczekał xd
-
-
-
@ZbyK.gg Dostaje banicję od MTA, godzinę po tym buszujesz po moim profilu. Surprising af, że śmiem podejrzewać, że już szykujesz jakiegoś cukiereczka dla mnie biorąc pod uwagę jak wielką sympatią się darzymy. Przyjąłem, że lepiej będzie to z miejsca wyjaśnić.
Nigdy wcześniej też nie pomyślałeś, żeby dodać do regulaminu rzeczy które powinny tam być od lat. Ciekawie by było gdyby ktoś od razu poszedł z tym tam gdzie trzeba, no ale popatrz, jakiś anioł stróż nad Tobą czuwa. Dziur tu nie brakuje, ale najwyraźniej czasami tych których uznajemy za wrogów chcą dla nas najlepiej. I to jest dopiero zaskakujące...
-
-
@DreeY @Greyna.gg @hoopak @japkooo. @XQward
Wiecie może coś w sprawie Zbyk'a? Apelacje do niego zalegają już miesiącami, a jego ostatnia aktywność na forum sugeruje, że jest na jakimś urlopie (Wtorek o 19:44). Czy ktoś coś wie? :c
-
Czy oznaczając @ZbyK.gg będzie to wyglądać jakbym szukał atencji?
