Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. Troszku mało, dalej
  2. ArthurFiNCH

    Sprzedaned

    Model: Itoku ID: 134090 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 0.5k (rośnie) Dodatki: felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, aplikacja eTransporter Cena: Oferty Coś od siebie: Ciekawy pojazd do wbijania E-Trans'a, dobry v-max (210km/h) i aż za dobre skręcanie. SS’y:
  3. Mam nadzieje, że nikt się nie dał nabrać. Schafter w kombi to połowiczna wygrana, nigdzie się nie ruszę bez sedana. Dzień czwarty czas zacząć! 
    OjIOmWI.png

    (Jak ktoś zna jakieś ciekawe książki, to proszę o tytuły. Pragnę zaznaczyć, że Mein Kampf już czytałem.)

    1. Black*Devil

      Black*Devil

      wyszedles wlasnie z gierki pisales ze fortuna sie pierwsza zmieni pojechalem do drugie obczaic wrocilem i stal schater sedan za eurosa gg mordko slabe te twoje statystyki XDDD

    2. ArthurFiNCH

      ArthurFiNCH

      Po pierwsze, kultury chamie nieskrobany. Po drugie, ostatni schafter, który raczył się pojawić w salonie to: ID 134042, czyli dokładnie ten, którego opędziłem kilka godzin temu. Proszę na przyszłość być bardziej kreatywnym. Adios

  4. @DeltaRon Dziękuje za wsparcie psychiczne, 3 dni później: 

    image.png.9e4f38bc43bc2d50c7d506f5f223f688.png

    1. what?

      what?

      właśnie tak się rodzą legendy xD widziałem w nocy przedwczorajszej, gdy polowałeś na schaftera, gratuluję wytrwałości 

    2. Valentino_Minetti
  5. Moje wspomnienia, kosiarki były wtedy najlepszym środkiem transportu dla biedaków.
  6. Schafter Widmo 2.4 Sport

    RHSqLQT.png

  7. Z samego demontu up1234 i abs wychodzi 133k. Pozostałe 37k za Nebule na vizu, lpgu 75, etransie, liczniku i reszcie głupot. Ciut mało, bo za 37k to ja taką nebule od buta opyle.
  8. Za dużo rozdrabniania, pass
  9. O jakiego rodzaju ciągnikach mówimy
  10. Model: Nebula ID: 111247 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 94k Dodatki: LPG 75, wlot - maska (1004), progi (1017), felgi (1073), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, podświetlenie licznika (███ aka ICE), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, moduł ABS, aplikacja eTransporter. Cena: Oferty Coś od siebie: Nabiłem nią etransa, przyjemnie było. SS’y: super fura
  11. Witam wszystkich nurkowiczów. Beczki w wodzie czasami ciężko dostrzec ze względu na podstawową teksturę wody GTA:SA. Teoretycznie jest wskaźnik (zielona kropeczka), który ma nam ułatwić lokalizację beczki, natomiast istnieje możliwość podmienienie tekstury wody na taką całkowicie transparent co ułatwia ten proces jeszcze bardziej. Zapytałem jednego ze starszych administratorów czy jest to legalne - i okazuje się, że tak. Tutorial tekstowy Potrzebujemy: - Programu Magic.TXD (legitne źródło) - Tekstury do podmiany (tej tutaj) - 2 minut wolnego czasu ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proces w krokach: - Uruchamiamy program Magic.TXD - W lewym górnym rogu klikamy "Plik", a następnie "Otwórz" - W górnym pasku wpisujemy ścieżkę do miejsca w którym GTA:SA jest zainstalowane (lub szukamy manualnie) - Wybieramy folder "models", a następnie plik o nazwie "particle" - Na liście tekstur po lewej stronie, wybieramy tą o nazwie "waterclear256" - Następnie "Edytuj" i "Zamień" - Wybieramy ówcześnie pobraną teksturę (tę tutaj) - Potwierdzamy klikając "Zamień" - "Plik" i "Zapisz", program zamykamy. (Jeśli zechcecie kiedyś cofnąć te zmiany to weryfikacja plików na steam/lub zróbcie sobie backup oryginalnej tekstury.) Efekt: Tutorial wideo: *Korekta "Zwiększenie, a nie zmniejszenie" (lol)
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin