Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. moją sprawdz a nie :c

  2. Ciężkie życie zbanowanego

  3. ja za to mam wzór, daj ub 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick z mumble: ArthurFiNCH lub w momencie zbanowania NaSerwerzeObowiązujeKultu...yyy...ToZnaczyFaworyzacja Powód zbanowania: super IP internetu, na który został nałożony ban: 37.170.44.32 Nick admina banującego: Zbyk Opis bana: Zostałem zbanowany z powodem super, jak mniemam chodziło o nickname. Coś od siebie: Zbyku zbyku zbyku, Ty jak zawsze wybierasz sobie z tematu treści które są dla Ciebie najwygodniejsze. Najwyraźniej znów źle zinterpretowałeś to co napisałem, więc postaram się rozpisać Ci to jeszcze raz tylko wolniej i dokładniej. Tak jak już napisałem - mogło to być wprowadzające w błąd - zgadzam się. Jednak przez miesiąc nikt inny nie zwrócił mi o to uwagi, NIKT. Nawet jednego słowa nie usłyszałem, ba! Gdybym dostał bana w pierwszy dzień od ustawienia tego nicku to nawet byś tej apelacji nie widział teraz. Wracając do Twojego przykładu " Będąc na serwerze głosowym 4life to chyba logiczne jest, że każdy kto przeczyta twój nick (a nie jest osobą wtajemniczoną w wasze gierki) odbiera to jako słowa kierowane w stronę naszego serwera a ja odbieram jako jego obrazę, jeżeli gracz napisze w reporcie "serwer to gó***" etc. to mam do niego napisać prywatną wiadomość z zapytaniem o jakim serwerze myślał? Jeżeli piszesz chleb to skąd mam wiedzieć, że chodzi Ci o mleko? (takie o porównanie) " Gdy ktoś napisze w raporcie " serwer to gó*** " to Admini i inni Rconi czekają, aż wejdziesz na serwer czy sami nadają kare? Ja rozumiem, że nickname był niepoprawny(skoro dostałem za to bana), nie rozumiem tylko tego, dlaczego to dopiero Ty zainterweniowałeś po MIESIĄCU a cała reszta to olała? Tylko to chce abyś mi wytłumaczył, bo tak jak napisałem gdybym dostał bana w pierwszy, drugi czy trzeci dzień - rozumiem, coś było nie tak, jednak gdy dostaje bana po miesiącu nie kryje zdziwienia, bo skoro tylu administratorów i innych rconów widziało ten nick i nie reagowało było to dla mnie czystym znakiem, że nikomu to nie przeszkadza. Za dużo czasu nie posiadam, ale wpychanie mi do ust słów które z nich nie wyszły jest troszku słabe. Nigdzie nie napisałem, że nie rozumiem różnicy między nicknamem który może obrażać serwer a normalnym, kolejny raz interpretujesz moje wiadomości w sposób który jest Ci wygodny mimo, że napisałem Ci wprost, że banicja jest słuszna. Problem ze zrozumieniem lub się bawisz, oczarujesz mnie?
  6. No widzisz, a dla mnie po części(!!!) było to lekkie zezwolenie bo nikt mi o to wcześniej uwagi nie zwrócił. Po części jest tu trochę racji, ale czy myślisz, że gdy Fanta zmienił sobie nick na " KonsultantTelekomunikacjiPolskiejSA " to zwykli gracze odbierali to jako typa który chce im wcisnąć nową super świetną ofertę telefonu na kartę? Już bez przesady, co do tej części wydaje mi się, że nawet średnio rozgarnięty szympans wie, iż nickname to nickname a nie treść za którą ma podążać w imię chwały. Kończąc, co miało zostać wyjaśnione - zostało. Ban był słuszny(jak widać), przykre jest tylko to, że nikt przez ponad miesiąc nie reagował. Czekam na werdykt.
  7. Nick z mumble: ArthurFiNCH lub w momencie zbanowania NaSerwerzeObowiązujeKultu...yyy...ToZnaczyFaworyzacja Powód zbanowania: super IP internetu, na który został nałożony ban: 37.170.44.32 Nick admina banującego: Zbyk Opis bana: Zostałem zbanowany z powodem super, jak mniemam chodziło o nickname. Coś od siebie: Zbyku zbyku zbyku, Ty jak zawsze wybierasz sobie z tematu treści które są dla Ciebie najwygodniejsze. Najwyraźniej znów źle zinterpretowałeś to co napisałem, więc postaram się rozpisać Ci to jeszcze raz tylko wolniej i dokładniej. Tak jak już napisałem - mogło to być wprowadzające w błąd - zgadzam się. Jednak przez miesiąc nikt inny nie zwrócił mi o to uwagi, NIKT. Nawet jednego słowa nie usłyszałem, ba! Gdybym dostał bana w pierwszy dzień od ustawienia tego nicku to nawet byś tej apelacji nie widział teraz. Wracając do Twojego przykładu " Będąc na serwerze głosowym 4life to chyba logiczne jest, że każdy kto przeczyta twój nick (a nie jest osobą wtajemniczoną w wasze gierki) odbiera to jako słowa kierowane w stronę naszego serwera a ja odbieram jako jego obrazę, jeżeli gracz napisze w reporcie "serwer to gó***" etc. to mam do niego napisać prywatną wiadomość z zapytaniem o jakim serwerze myślał? Jeżeli piszesz chleb to skąd mam wiedzieć, że chodzi Ci o mleko? (takie o porównanie) " Gdy ktoś napisze w raporcie " serwer to gó*** " to Admini i inni Rconi czekają, aż wejdziesz na serwer czy sami nadają kare? Ja rozumiem, że nickname był niepoprawny(skoro dostałem za to bana), nie rozumiem tylko tego, dlaczego to dopiero Ty zainterweniowałeś po MIESIĄCU a cała reszta to olała? Tylko to chce abyś mi wytłumaczył, bo tak jak napisałem gdybym dostał bana w pierwszy, drugi czy trzeci dzień - rozumiem, coś było nie tak, jednak gdy dostaje bana po miesiącu nie kryje zdziwienia, bo skoro tylu administratorów i innych rconów widziało ten nick i nie reagowało było to dla mnie czystym znakiem, że nikomu to nie przeszkadza. http://mta4life.pl/topic/73305-prośba-o-ub-na-mumble-arthurfinchnaserwerzeobowiązujekultuyyytoznaczyfaworyzacja-zbanowany-przez-zbyk/?tab=comments#comment-642972
  8. Miałem go ponad miesiąc, gdyby mi ktoś o to zwrócił uwagę pierwszego czy drugiego dnia - zrozumiałbym, ale w ten sposób byłem pewien, że nikomu to nie przeszkadza.
  9. Pieniądze przekaż pierwszemu nowemu graczowi(poniżej 100 LP) którego spotkasz po wejściu do gry, dla mnie jedyne co możesz zrobić to nienachalnie wspomnieć XQ lub Zbykowi o mojej apelacji dotyczącej bana na mumble.
  10. Wiem, że to może zostać głupio odebrane, ale " FAIL " jest użyte w kontekście nicku czy wpadki?
  11. Jednak w nowym poście bo trochę się tych linków nazbierało. Oryginał: https://imgur.com/a/JlSIO Ciemny granat: https://imgur.com/a/JlCKG Jaśniejszy granat: https://imgur.com/a/7SQzR Ciemny niebieski: https://imgur.com/a/ArhZt Jaśniejszy niebieski: https://imgur.com/a/6iomg Niebieski: https://imgur.com/a/WQdON Aqua: https://imgur.com/a/ghfxY Najbardziej pasujący niebieski pod kanał jaki mi się udało zrobić: https://imgur.com/a/1ujio Jeśli wybierzesz któryś z tych a zachcesz podedytować jeszcze lekko jakiś kolor to się odezwij w ciągu 3 dni, po 3 dniach usuwam plik projektu.
  12. Dobrze, więc tak to wygląda w kolorach czarno-biało-czerwonych, czyli tak jak planowałem od początku. https://imgur.com/a/JlSIO Teraz spróbuję pozmieniać kolory na jakieś niebieskawe odcienie i zaraz Ci to doślę w tym poście, a Ty sobie już wybierzesz jedną z dwóch jeśli Ci się spodoba.
  13. No mam pewien pomysł w głowie, ale dałeś trochę mało informacji na temat tego co ma tam widnieć, tak samo co chodzi o kolory trzeba zgadywać jakie Ci się podobają, na razie zatrzymałem się w tym miejscu i jeśli jesteś zainteresowany dogadaniem się co chodzi o kolory itd to daj znać na forum pw. https://imgur.com/a/rG6Nk EDIT// Zmieniłem na poprawny link bo wcześniej mi się kolory napisu rozjechały.
  14. Drugi z tego co mi wiadomo, z czego pierwszy był tak częściowo w pół słuszny bo dostałem go za to co zrobiłem na serwerze ale MTA a nie mumble.
  15. Nick z mumble: ArthurFiNCH lub w momencie zbanowania NaSerwerzeObowiązujeKultu...yyy...ToZnaczyFaworyzacja Powód zbanowania: super IP internetu, na który został nałożony ban: 37.170.44.32 Nick admina banującego: Zbyk Opis bana: Zostałem zbanowany z powodem super, jak mniemam chodziło o nickname. Coś od siebie: Zbyku, proszę abyś nie nadinterpretował pewnych kwestii, z Tym nickiem(oraz z innymi podobnymi jego wariacjami) korzystam z mumble już prawie miesiąc, jak widać nikomu wcześniej to nie przeszkadzało, ni graczom, ni supporterom, ni adminom a nawet i rconom, bo raczej by to przez miesiąc ktoś zauważył wcześniej. Wracając jednak, dopisałeś sobie znaczenie mimo iż nigdzie nie było napisane czy powiedziane, że mój nickname był odniesieniem do serwera mumble czy też mta4life. Każdy wtajemniczony kto zapytał wiedział, że odnosiło się to do typowego bindu który stosowany był w CS1.6 jak i pewnej sieci serwerów 1.6 na której domniemana faworyzacja panowała. I tak, mogę się zgodzić, że może wprowadzał ten nick niektórych graczy w błąd, jednak gdy jakiś typ wchodzi do mnie i lukstera na kanał po czym pyta mnie(osobę z nickiem za który zostałem zbanowany) o pomoc z tym jak ustawić mumble na przycisk to chyba coś tu nie gra. Po części mu się nie dziwie, że wbił akurat do nas bo na kanale pomocy prędzej doczekasz się śmierci niż pomocy od kogokolwiek, ale cóż to już nie mój biznes. W dużym skrócie, nie - nickname nie miał najmniejszego odniesienia do serwera mumble czy też serwera mta.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Tani komputer do gier istnieje, ale to zależy jakim jesteś graczem. Różnica między Ultra a Średnio/Wysokie nie jest taka duża, zazwyczaj są to jakieś dodatkowe wygładzanie krawędzi MSAA x2/x4/x8 w połączeniu z FXAA + jakieś bardziej szczegółowe cieniowanie SSAO lub HBAO które również nie sprawia, że gra nagle jest dużo piękniejsza, nie raz nawet wygląda to gorzej niż bez dodatkowego cieniowania. To samo co odbicia. Jak ustawisz grę na Średnio/Wysokie bez tych wszystkich wysysających wydajność dodatków to gra wcale nie będzie wyglądać gorzej bo najważniejsza jest jakoś tekstur która nie jest jakoś specjalnie wymagająca. Mówię serio, nawet niektóre osoby robią porównania średnie vs ultra na YT i tam idealnie widać jak bardzo małe są to różnice. Ultra ustawienia i inne dodatkowe bzdety są raczej dla osób które wydały dużo kasy na kompa a nie chcą się czuć poszkodowani co chodzi o to, że po co im wydajny komputer skoro gra tego nie potrzebuje.
  18. siema siema siema siema siema siema, elo elo
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin