Skocz do zawartości

kacper20

Gracz
  • Postów

    143
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kacper20

  1. kacper20

    Ziona

    @LOCK KUpilem
  2. kacper20

    Ziona

    Model: Zion Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: - Cena: Oferty Dodatki: - Coś od siebie: Mysle ze ktos zaproponuje auto ktore szukam,najlepiej szukam czystego kontakt tylko i wylacznie forum bo mam mute na serwie
  3. Ekipa Serwera robi bardzo dobrą robote,tym sposobem na serwer wchodzi coraz wiecej graczy
  4. Model: Faggio ID: 57542 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1.6km Dodatki: brakCena: Oferty Coś od siebie: fajna zabawka SS’y: https://imgur.com/inQuJ7K
  5. kacper20

    Konkurs o 5000PLN

    Zwycięzcą konkursu o 5000PLN Zostaje : @Wiktor_PL Na 23 komentarze wygrał komentarz nr.16 który napisał @Wiktor_PL https://imgur.com/2PNPULO Dowody przelewu :
  6. kacper20

    Konkurs o 5000PLN

    Witajcie! Organizuje taki mały konkurs o 5000PLN Co trzeba zrobić by wygrać? a.) Zaobserwować mój profil b.) Zostawić pod tym postem c.) Zostawić dowolny komentarz Wygrany będzie losowany przez strone random.org Powodzenia!
  7. kacper20

    KONKURS O 15K!!!!

    kozak jakbym wygral
  8. kacper20

    Powrót lobson

    Siema wszystkim wracam w piątek z wyczyszczonym kontem jeśli ktoś może to pomoglby mi zaczac od nowa pozdro❤
  9. szczesliwego nowego roku gracze serwera 4life zyczy lobson

  10. przykro logan wariacie

    1. Logan.

      Logan.

      no niestety nie którzy zostają  bana na 999dni za pomyłkę a inni zostają za oszustwo 700k 7d/bma

    2. kacper20

      kacper20

      XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    3. HrazY

      HrazY

      @Logan. Jak masz linka do skargi na Moskve to podeslij mi

    4. Logan.
    5. Mi_chal*Jumper

      Mi_chal*Jumper

      Logan serwer bez ciebie nie będzie taki sam

       

  11. oby sie teraz udalo pozdro

    1. jawsikamsik*cvt

      jawsikamsik*cvt

      nie uda sie mozna max  3 apelki XD

    2. kacper20
  12. siema zbyk mam pomysl na wiecej graczy na serwie, nazywa sie to UNBAN ALL pozdr

  13. ZATRZYMANY COSIESTAO ZNUW BANNED

    1. Zatrymany

      Zatrymany

      Trzeba było jutuby zrobić, wiesz jak jest

    2. kacper20
    3. kacper20

      kacper20

      przydalby sie UNBANALL na 4life

    4. Zatrymany
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Coś sie kończy coś sie zaczyna....

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. kacper20

      kacper20

      nie oto chodzilo xd

       

    3. lcarix

      lcarix

      ważny jest przekaz XD

    4. SzariQ

      SzariQ

      Trudno tylko z tym mi się kojarzy xD

      Ale wiem chodzi o bana za handel

       

    5. KNX

      KNX

      Stało się jak się stało.

    6. PromeK.

      PromeK.

      worth wariacie X D 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin