Skocz do zawartości

kacper20

Gracz
  • Postów

    143
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez kacper20

  1. Model: Burito ID: 43918 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu:1518km Dodatki: stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP2, moduł LPG-25dm, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CBCena: Oferty Coś od siebie: Fajny Busik SS’y: https://imgur.com/undefined Model: BF-400 ID: 33583 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 4144km Dodatki: tablica rejestracyjna ( MASNO), podświetlenie licznika (███), radio CB, 2 klucze, Bak 50dmCena: 65k do lekkiej negocjacji Coś od siebie: Fajny motorek SS’y: https://imgur.com/xayMf8a
  2. kacper20

    Burito

    Model:Burito Pojemność silnika: 1.6/1.8 Przebieg pojazdu: --- Cena: --- Dodatki: --- Coś od siebie: Myślę że ktoś ma owe auto do sprzedania bo szukam juz 3 dzień.
  3. Jeszcze nie to ale bardzo dobra oferta
  4. Model: Club ID: 17089 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 7227km. Dodatki: wlot - maska (1004), spoiler (1050), wlot -dach (1006), atrapa nitro (1010), felgi (1080), wydech (1018), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (G1 REMV), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, 2 KluczeCena: Oferty Coś od siebie: Fajne autko podobne do golfa SS’y: https://imgur.com/46Cdw2h
  5. Dobrze ale to jeszcze nie to
  6. Model: Sultan ID: 49433 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 1371km. Dodatki: felgi (1076), wydech (1028), tylny zderzak (1140), podświetlenie licznika (███)Cena: 275k do negocjacji. Coś od siebie: Fajne autko z dobrym przyspieszeniem. SS’y:
  7. on chce wygrac @stefan009
  8. kacper20

    Autko z dodatkami

    Model:-- Pojemność silnika:--- Przebieg pojazdu:--- Cena: do 150k Dodatki:-- Coś od siebie: Myślę że ktoś coś fajnego zaoferuje.
  9. Już po raz któryś dostałem karę więzienia przez jedno wielkie nieporozumienie
  10. Powtarzam jeszcze raz że nie bawię się już w strzelanki z PD więc. A jak przebywam na strefie to zeby postrzelac się ze znajomymi
  11. Nick funkcjonariusza: @Chalucynek Data i godzina zdarzenia: 8.08.2019 godzina 22:25 Pełen opis sytuacji: Był pościg,Funkcjonariusze przejeżdzali przez strefe Dm. Ja akurat byłem w tamtym miejscu. Gdy PD złapało osobę ktora miala poscig wyszedlem przed strefe zobaczyc ci sie dzieje. Wyższe rangi m.in SandPower ,Teddy, Qumik Nakazali mi upaść na glebe bez zadnych problemow zrobilem to. Spytalem oco chodzi nikt nic nie odpisał. Po chwili podszedl do mnie Police Officer Chalucynek i mnie zakuł w kajdanki. Spytalem jeszcze raz oco chodzi nie odpowiedzial mi. Po czym napisał ze oddawalem strzaly w strone PD. Nie zgodzilem sie na to co powiedzial mi Police Officer Po chwili napisal do funkcjonariusza 99pkt że ja na 60min za ostrzal PD. Owszem strzelalem się kiedyś z Sapd ale to było długi czas temu. Dzis dla zabawy strzelalem się z kolegami Myslę że owy Funkcjonariusz zostanie odpowiednio ukarany. Poprostu ruszylismy do wiezienia musialem odsiedziec kare 60min. Funkcjonariusz bez dowodów nadał nakaz zeby wsadzic mnie do wiezienia. Dowód, który to potwierdza całe zajście:
  12. Model: --- Pojemność silnika: 1.6+ Przebieg pojazdu: 1k+ Cena: do 155k Dodatki: Obojętne Coś od siebie:Myślę że ktoś zaoferuje jakieś fajne autko w dobrej cenie.
  13. lobson#9558 Fajnie by bylo wygrac.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin